Najnovija akvizicija Real Sosijedada Umar Sadik povredio se u meču protiv Hetafea, koji je tim srpskog reprezentativca Nemanja Maksimovića dobio rezultatom 2:1
11.09.2022
21:58
Kneževi su mogli do vođstva u 16. minutu, ali je udarac Krepina Dijate završio na stativi. Nekoliko sekundi kasnije, pokušaj glavom Emboloa, golman Lopez je zaustavio krajnjim naporom.
Lion je zapretio tek u 31. minutu preko Tetea, čiji je udarc fijuknuo iznad prečke. Isti igrač je u samom finišu prvog dela oprobao šut, međutim, bio je neprecizan i propala je još jedna prilika za Lavove.
Foto: Reuters
Monako je do vođstva došao u 55. minutu. Benoa Badiašil je bio najviši u šesnaestercu i posle kornera, koji je izveo Enrike, udarcem glavom savladao Antonija Lopeza - 1:0.
Domaćin je prednost duplirao osam minuta kasnije. Ponovo je Enrike bio asistent i odličnim centaršutem "našao" Giljermea Maripana, koji je u skoku sa nekoliko metara pogodio donji desni ugao nemoćnog golmana Liona - 2:0.
Konačan rezultat postavio je Toko Ekambi u 81. minutu. Sve je lepo uradio Rajan Čerki i uposlio kamerunskog reprezentativca, koji je rutinski izvršio realizaciju.
Do kraja meča, napadao je Lion i stvorio tri prilike, dve je imao Dembele, jednom šansu da izjednači Lakazet, međutim, do promene nije došlo.
Foto: Reuters
Tako je protivnik Crvene zvezde u Ligi Evrope, nakon slavlja na Marakani prethodnog četvrtka u prvom kolu Lige Evrope, nastavio pobednički niz i upisao prvi trijumf na domaćem terenu u Ligi 1.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Najnovija akvizicija Real Sosijedada Umar Sadik povredio se u meču protiv Hetafea, koji je tim srpskog reprezentativca Nemanja Maksimovića dobio rezultatom 2:1
Gledalačko obaveštajna služba Informera (GOSI) došla je do snimka s tajnog plenumaškog sastanka održanog na Medicinskom fakultetu, koji otkriva sve o blokaderima i tome kako ne prestaju da vade oči zbog funkcija, ali i novca.
Blokaderski profesor Filološkog fakulteta Milo Lompar gostujući u emisiji "Utisak nedelje" na tajkunskoj televiziji Nova S, potvrdio rasulo među blokaderima.
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja i predsednica Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je danas da su budući izbori biti ili ne biti i ispit za Srbiju kao naciju, koji, kako je rekla, moramo da položimo.
Blokader sa dna kace Feđa Dimović, inače član muzičke grupe "Beogradski sindikat", posetio je Beograd na vodi i tom prilikom načinio video-snimak u kojem je bez imalo srama ponizio sve neistomišljenike blokadera kao i sam projekat Beograda na vodi.
Imam razumevanja za entropijske procese na N1‚ tj. za raspadanje, propadanje i rastakanje te redakcije. Ipak, ni ovi entropijski procesi ne mogu biti opravdanje za poplavu idiotski lažnih vesti sa N1.
Zbog velikog interesovanja i pozitivnih utisaka penzionera u Knjaževcu, danas je u tom gradu održana još jedna tribina u organizaciji Fonda PIO uz podršku Saveza penzionera Srbije, lokalne samouprave i partnera Banke Poštanska štedionica i Kompanije Dunav osiguranje.
Almer Inajetović, koji je osumnjičen za pucnjavu u restoranu 7 šuma "Minjo" u Sedreniku, juče se predao policiji, a prema najnovijim informacijama on je imao pomagače.
Danas se na putnom pravcu Novi Pazar - Ribariće, u prigradskom naselju Lukare, kod Kruševačkog mosta, dogodila stravična saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovali motocikl i automobil kragujevačkih registarskih oznaka.
Policija u Novom Sadu zaplenila je 17 kilograma kokaina i uhapsila N. S. (41) i D. P. (31) iz Smedereva i L. S. (35) sa područja Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Dvojica najvećih političkih rivala izraelskog premijera Benjamina Netanjahua, bivši premijeri Naftali Benet i Jair Lapid, saopštili su danas da udružuju snage pred izbore koji se očekuju kasnije ove godine, sa ciljem da s vlasti smene aktuelnu koalicionu vladu.
Glumac Miodrag Miki Krstović retko govori o privatnom životu, ali je jednom prilikom odlučio da podeli iskustvo koje mu je, kako kaže, potpuno promenilo pogled na zdravlje.
Pevačica Katarina Živković pojavila se danas na aerodromu, gde je privukla pažnju prisutnih, a obezbeđenje njenog supruga Nebojšte Stojkovića Stojketa sve vreme joj je otvaralo vrata dok se kretala.
Pevač Haris Džinović kasnio je na snimanje emisije koja se uživo emitovala, a onda je, po dolasku, zahtevao da odmah promene stolicu na kojoj će sedeti.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar