PROTEST NA ALIJANC ARENI! Navijači BAJERNA besni nakon odlaganja zbog SMRTI KRALJICE! (FOTO)
Podeli vest
Navijači Bajerna iz Minhena protestvovali su zbog odluke UEFA da se neke utakmice u okviru evropskih takmičenja odlože zbog smrti britanske kraljice Elizabete Druge
Bajern iz Minhena je u utorak dočekao Barselonu u drugom kolu Lige šampiona. Bavarci su uspeli da slave, ali je utakmici prethodio minut ćutanja povodom smrti britanske kraljice Elizabete Druge. Utakmica na Alijanc Areni je odigrana, ipak, brojne druge nisu što se nije dopalo nemačkim navijačima.
Sportski direktor Bajerna Hasan Salihamidžić izjavio je da očekuje da navijači minhenskog kluba neće da zvižde napadaču Barselone Poljaku Robertu Levandovskom tokom meča drugog kola Lige šampiona, prenose nemački mediji
11.09.2022
13:36
- Odlaganja i zabrane utakmica u poslednjem trenutku zbog smrti u kraljevskoj porodici?! Poštujte navijače - pisalo je na transparentu koji se našao na tribini fanova Bajern Minhena.
Utakmica Arsenala u Ligi Evrope protiv PSV Ajndhovena planirana u četvrtak u Londonu odložena je. Kao razlog navodi se činjenica da će više od milion ljudi u narednim danima otići u Britaniju kako bi odali počast preminuloj kraljici.
Bayern fans were NOT happy with English teams delaying matches because of the Queen's passing, and they made sure to let everyone know ⚠️#FCBFCBpic.twitter.com/sHAdj0Nriz
— DW Sports (@dw_sports) September 14, 2022
Pored toga, utakmica između Rendžersa i Napolija koja je trebala da se igra u Glazgovu pomerena je za sredu. Navijačima italijanskog kluba biće zabranjen dolazak na Ostrvo, a UEFA je odlučila da ni na stadionu "Dijego Armando Maradona" u revanšu ne bude Škota kako bi obe ekipe imale isti tretman.
Sve utakmice u Engleskoj, Škotskoj, Velsu i Severnoj Irskoj odložene su proteklog vikenda nakon smrti britanske kraljice u 96. godini prošlog četvrtka. Još uvek nije poznato kako će izgledati fudbalski raspored tokom vikenda koji je pred nama.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Sportski direktor Bajerna Hasan Salihamidžić izjavio je da očekuje da navijači minhenskog kluba neće da zvižde napadaču Barselone Poljaku Robertu Levandovskom tokom meča drugog kola Lige šampiona, prenose nemački mediji
Blokaderski glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić otrčao je u Hrvatsku da se dodvorava i pokupi pare za to, istovremeno plasirajući ozbiljne laži o svom radu u Srbiji.
Isplivala je šokantna fotografija na kojoj se pored štićenika odreženih istitucija Nebojše Bojovića i bivšeg ministra Tomislava Momirovića, nalazi prepoznatljiva njuška - rektor Beogradskog univerziteta Vladan Đokić.
Predsednik Udruženja prognanih Srba iz Hrvatske Mile Bosnić ocenio je danas da je odluka hrvatskih vlasti da Tompson nastupi na dočeku rukometne reprezentacije Hrvatske pokazatelj da iza svih ustaških događanja u toj zemlji stoji Vlada Hrvatske.
Analitičar Dragoslav Bokan gostovao je u emisiji "Da se ne lažemo" na Informer TV. Bokan je tom prilikom govorio o ustaškom pevaču Marku Perkoviću Tompsonu, mržnji prema Srbima i srpskom autošovinizmu.
Rabin jevrejske zajednice u Srbiji Isak Asiel kaže da su još stari Jevreji govorili da je otimanje Kosova opasan presedan koji će se jednog dana vratiti kao bumerang onima koji su to odlučili da rade.
U večerašnjoj 22. epizodi Exatlona Srbija pobedu je odneo Crveni tim, rezultatom 8:5 kojim su sačuvali jednog člana svog tima od ispadanja na kraju nedelje.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Američki proizvođač automobila Ford nedavno je vodio razgovore sa kineskim proizvođačem električnih vozila Xiaomi o mogućem partnerstvu koje bi kineskim kompanijama omogućilo ulazak na tržište SAD.
Treneru džudo kluba "Partizan" iz Beograda produžena je mera kućnog pritvora i protiv njega je pokrenuta optužnica zbog saobraćajne nesreće u kojoj je stradao mladi sportista Lazar P.
Na poslednjem ročištu koje se održalo pred Osnovnim udom u Beranama zbog brutalnog prebijanja Dejane Ć. (22), saslušano je nekoliko svedoka, a prikazan je i snimak jezivog nasilja koje je pretplata Srpkinja od osumnjičenog Vasa R.
Kako je Informer prvi pisao, u velikoj akciji UKP danas je u poznatom beogradskom restoranu uhapšeno nekoliko osoba zbog reketiranja, a među njima i Aleksandar A. pripadnik ''vračarskog klana".
Deceniju nakon pada Gadafijevog režima, Libija je talac dubokih podela, dok stabilnost prestonice Tripolija direktno zavisi od moćnih, autonomnih milicija poput Brigade 444, čiji su sukobi sa rivalima i povratak Saifa el-Islama Gadafija u političku arenu komplikovali nade za ujedinjenje zemlje.
Saif el-Islam Gadafi, najistaknutiji sin pokojnog libijskog lidera Muamera Gadafija, ubijen je u utorak, potvrdili su izvori bliski porodici, njegov advokat Halid el-Zajdi i vodeći libijski mediji.
Sastanak delegacija Sjedinjenih Američkih Država i Irana i biće održan prema planu kasnije ove nedelje, čak i nakon što je američki vojni avion oborio iranski dron, izjavila je danas portparolka Bele kuće Kerolajn Livit.
Glumac Nikola Kojo (58) nije želeo da prošeta crvenim tepihom na premijeri filma "Povratak Žikine dinastije" u Beogradu, ali je to bez problema učinio na premijeri u Beču.
Američka reperka Niki Minaž objavila je šokantan status na društvenoj mreži Iks u kojem se osvrnula na imena mnogih holivudskih zvezda koja se spominju u kontroverznim dokumentima Džefrija Epstina.
Oca našeg poznatog novinara i scenariste Novaka Novakovića, streljali su komunisti i ta tragedija mu je obeležila život. Uprkos teškom detinjstvu, Novak je napisao scenario za seriju "Pozorište u kući" koja se smatra za jednu od najboljih domaćih komedija.
Arapski parfemi su prepoznatljivi po izuzetnoj dugotrajnosti, snažnom intenzitetu i raskošnom bogatstvu mirisnih nota, a evo kojih pet važe za najlepše.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar