VLAHOVIĆ I MITROVIĆ NA TRENINGU SRBIJE! Sjajne vesti iz STARE PAZOVE! (VIDEO)
Podeli vest
Fudbalska reprezentacija Srbije završila je prvi trening pred Mundijal
Okupila se reprezentacija Srbije danas u Staroj Pazovi, a popodne odrađen je i prvi trening. Dragan StojkoviĆ Piksi nije puno "cedio" Orlove, makar ne danas, a sjajna atmosfera u nacionalnom timu bila je vidljiva svim prisutnim novinarima.
Srbija strepi, Aleksandra Mitrovića i Dušana Vlahovića muče povrede, a navodno selektor Dragan Stojković neće moći da računa na naše napadače za duel sa Brazilom 24. novembra na startu Svetskog prvenstva u Kataru
10.11.2022
10:46
Najviše raduje činjenica da su se na treningu pojavili i Aleksandar Mitrović i Dušan Vlahović koji su poslednjih nedelja imali problema sa povredama. Napadač Juventusa radio je sa ekipom, a jedini kog fotoaparat nije uhvatio je Filip Kostić.
Bek Juventusa je jučerašnji duel završio ranije zbog povrede, baš kao i Sergej Milinković-Savić, ali je as Lacija danas radio punom parom na treningu Orlova. Najbolji strelac Fulama i rekorder u dresu Srbije došao je da pruži podršku saigračima, ali on naravno nije radio pošto je još na štakama, o čemu je bilo više reči tokom današnjeg obraćanja selektora.
Srpska reprezentacija će u Staroj Pazovi biti još samo večeras, pošto već u utorak putuje za Bahrein gde će u petak odigrati generalnu probu protiv domaćina. Prvu utakmicu na Mundijalu Orlovi će igrati protiv Brazila 24. novembra od 20 časova.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Srbija strepi, Aleksandra Mitrovića i Dušana Vlahovića muče povrede, a navodno selektor Dragan Stojković neće moći da računa na naše napadače za duel sa Brazilom 24. novembra na startu Svetskog prvenstva u Kataru
Predsednik SAD Donald Tramp povukao se usred pretnji Teherana, nije bilo direktne ili indirektne komunikacije sa SAD, objavila je iranska novinska agencija Fars.
Poznati glumac Branislav Lečić u potpunosti je razobličio blokadere - kako su nastali, šta ih vodi i zbog čega su počeli da, kako je rekao, hlape i nestaju.
Propali košarkaš Vladimir Štimac, kom je u poslednjih godinu i po dana zanimanje postalo da bude ostrašćeni blokader i zgubidan, ponovo se oglasio na društvenoj mreži Iks, ovog puta povodom mitinga Srpske napredne stranke (SNS) u "Beogradskoj areni", održanog u subotu 21. marta.
Višečasovna i iznenadna poseta Aleksandra Vučića Ujedinjenim Arapskim Emiratima (UAE) pokazala je veliku ličnu hrabrost predsednika Srbije koji u svetu diplomatije i visoke svetske politike sigurno neće biti zaboravljen dugi niz godina i decenija.
Marko Kutijevac, student koji je voleo tuđe pare, podneo je ostavku na mestu "glavnog koordinatora" za Srem, dok je ujedno bio i vođa izbornog štaba u Kuli.
Povodom netačnih i neosnovanih tvrdnji odbornika pokreta Kreni–Promeni Željka Latasa o navodnoj nebrizi za osobe sa invaliditetom, Opštinski odbor Srpske napredne stranke Novi Beograd poručuje da građani zaslužuju istinu, a ne političke konstrukcije.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Evdokija Anđel prva je princeza stranog porekla na dvoru Nemanjića, kao i princeza proterana iz Srbije. Nazivali su je grešnom, neposlušnom, šugavom, a njen brak imao je sraman kraj.
Radoje Zvicer je odabrao Veljka Belivuka za saradnika ili podanika, ali se i Velja Nevolja "namestio" navodnom šefu "kavčana". A kako je i zašto sve počelo za Informer.rs objašnjava nekadašnji zamenik načelnika Uprave kriminalističke policije Dejan Radenković.
Teška saobraćajna nesreća desila se kod Sava centra kada je automobil udario u motor, a devojčica koja je bila na motoru je zadobila prelom kičme i rebara.
Pentagon je svojevremeno šokirao tehnološki svet kada je od 1.760 PlayStation 3 konzola sastavio superkompjuter "Condor Cluster". Umesto za video-igre, američka vojska je iskoristila gejmerski hardver za obradu satelitskih snimaka, uštedevši pritom neverovatnih 50 miliona dolara.
Američki predsednik Donald Tramp odustao je od planiranih udara na iransku energetsku infrastrukturu nakon, kako je naveo, "veoma dobrih i produktivnih razgovora" o okončanju sukoba na Bliskom istoku.
Ana Šeremetjeva koju u seriji "Katarina Velika" glumi Marina Mitrofanova preminula je u teškim mukama od velikih boginja i to neposredno pred svoje venčanje.
Zadrugarka Anita Stanojlović priznala je da sumnja da je ostala u drugom stanju sa Lukom Vujovićem, a uskoro će voditelj Milan Milošević doneti test za trudnoću.
Voditeljka Ivana Šopić otvoreno je govorila o najvećoj ljubavi, iznela mišljenje o Staniji Dobrojević, a potom se osvrnula i na estetske zahvate, kao i na Lunu Đogani.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar