UŽASNA VEST ZA ORLOVE I PIKSIJA! Bez napadača na Kamerun! Povreda u NAJGOREM MOGUĆEM TRENUTKU!
Podeli vest
Nastavljaju se problemi za selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija, pošto ni u meču sa Kamerunom neće moći da računa na najjači sastav
Iako se sa nestrpljenjem očekivao povratak Dušana Vlahovića na teren, posle dugog odsustva zbog povrede, napadač Juventusa je zaigrao u nastavku meča protiv Brazilaca, međutim...
Selektor fudbalske selekcije Srbije Dragan Stojković održao je govor reprezentativcima i na njemu ukazao na određene stvari
26.11.2022
17:05
Golgeter "orlova" je u drugom poluvremenu protiv Selesaa ponovo osetio bol u primicaču i jedva priveo utakmicu kraju.
Samo 24 časa kasnije, situacija se nije promenila nabolje, te je učešće Vlahovića protiv afričkih "lavova" pod ogromnim znakom pitanja. Veće su šanse da nekadašnji napadač Partizana ne bude uopšte u kombinaciji za utakmicu, nego da se nađe u protokolu.
Sa druge strane, u stručnom štabu Srbije nadaju se brzom oporavku Sergeja Milinković Savića. Najtraženiji igrač Lacija se povredio početkom susreta sa Titeovim timom. Momentalno je upućen na terapije, uz velike nade da će se oporaviti do ponedeljka i okršaja sa Kameruncima.
Foto: Peđa Milosavljevic Informer
Sergej Milinković-Savić na treningu Srbije
Sa druge strane, Aleksandar Mitrović prošao je uspešno prvi meč na Mundijalu i predvodiće napad "orlova" na Al Žanubu protiv selekcije koju sa klupe predvodi Rigobert Song.
Još se čeka rasplet oko Filipa Kostića, koji se još nije oporavio od povrede. Totalno je neizvesno da li će početi meč sa Kameruncima ili će ga Stojković poslati na teren u nastavku.
Kompletna situacija oko Kragujevčanina znaće se posle nedeljnog treninga u Al Arabi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Žigolo
pre 3 godine
Počelo je pripremanje alibija za još jedan neuspeh i blamažu ...
Na Kosovu i Metohiji danas se održavaju vanredni izbori za skupštinu privremenih institucija samouprave, pošto nakon izbora održanih 9. februara vlada nije formirana.
Ni hemijski olovaka, ni jasne organizacije, ni ljudi. Tako izgleda današnja propala akcija prikupljanja potpisa za vanredne parlamentarne izbore koju su studenti blokaderi "organizovali". I tako su se "dobro" organizovali da ni hemijske za građane nisu obezbedili, ni obične niti brendirane, i taj sitni detalj simbol je potpune improvizacije i odsustva ozbiljnosti.
Rektor Univerziteta u Beogradu, Vladan Đokić, Dejan Bodiroga, košarkaš i sada predsednik Evrolige kao i profesor Vladimir Dugalić, specijalista abdominalne hirurgije, podržali blokadere, koji sakupljaju potpise.
U mračnoj ulici Sančez u argentinskom gradiću Lomas del Palomar, nadomak Buenos Ajresa 10. aprila 1957. sreli su se Ante Pavelić i Blagoje Jovović. Dva metka završiće u telu Pavelića, a od posledica tog ranjavanja dve godine kasnije će umreti u Frankovoj Španiji. Kako je Blagoje Jovović, sa svojom grupom iz Argentine, uspeo da uradi nešto što nisu mogle ili htele ozbiljne bezbednosne službe i zašto je danas važan mit o Jovoviću?
Blokaderi koji se predstavljaju kao aktivisti takozvanog studentskog pokreta danas prikupljaju potpise, odnosno spisak sigurnih glasova za izbore koji nisu ni raspisani.
Na gradskim trgovima širom Srbije organizovani su štandovi na kojima se "spontano okupljeni studenti" zalažu za raspisivanje izbora. Kartonski panoi, flomasteri, parole o demokratiji - sve deluje mladalački, čisto i nestranački. Ili bar tako treba da izgleda.
Jedan od najjednostavnijih, ali i najpraktičnijih polovnih automobila jeste "nisan mikra" starijih generacija, čija se cena u oglasima kreće oko 450 evra.
Velika Novogodišnja žurka sa dodelom paketića najmlađim Voždovčanima održana je danas na platou ispred Opštine Voždovac, a predsednica Opštine Bojana Jakšić izjavila da je organizovan bogat praznični program, poput mađioničarskih predstava, vožnja kočijom i druženje sa Deda Mrazom.
Do subote, 27. decembra u 19:00 sati stiglo je 451.404 prijava za upis bespravnih objekata po Zakonu o posebnim uslovima za evidentiranje i upis prava svojine na nepokretnostima, nazvanom "Svoj na svome".
Ukrajina je privremeno paralizovala vazdušni saobraćaj u ruskoj prestonici napadima dronova na Moskvu, zbog čega su obustavljeni stotine letova neposredno uoči početka nacionalnih praznika, saopštile su ruske vlasti.
Premijer Izraela Benjamin Netanjahu putuje u Sjedinjene Američke Države gde bi u ponedeljak trebalo da se sastane s američkim predsednikom Donaldom Trampom, a u fokusu razgovora biće sporazum o okončanju rata u Gazi, odnosno prelazak u drugu fazu, kao i mogućnost novog napada na Iran.
Grupa iranskih hakera Handala navela je danas da je uspela da hakuje, odnosno kompromituje telefon šefa kabineta premijera Izraeala Benjamina Netanjahua, Cačija Bravermana.
Posle godina teške borbe i medijskih spekulacija, ćerka glumca Aljoše Vučkovića uspela je da se izvuče iz pakla zavisnosti i započne potpuno novi život. Danas je majka i profesor.
Neke ljubavi traju koliko i kadar, a neke ostanu zauvek urezane u kolektivno sećanje. Domaće serije i filmovi doneli su parove čija je hemija bila jača od scenarija i veze koje su publiku naterale da navija, pati, veruje i pamti. Ovo su parovi koji su obeležili naše ekrane i postali više od fikcije.
U "Eliti 9" je došlo do svađe između Bore Santane i Luke Vujovića zbog Anite Stanojlović, a situacija je eskalirala do te mere da je reagovalo i obezbeđenje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar