• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

08.12.2022

16:52

HTEO JE DA NAPUSTI MUNDIJAL! Ronaldo OTKRIO zašto je PROMENIO odluku!

Tanjug

Fudbal

HTEO JE DA NAPUSTI MUNDIJAL! Ronaldo OTKRIO zašto je PROMENIO odluku!

Podeli vest

Kapiten fudbalske reprezentacije Portugalije Kristijano Ronaldo, oglasio se na društvenim mrežama povodom tvrdnji pojedinih medija da je pretio da će da napusti nacionalni tim ako ne bude u startnoj postavi protiv Švajcarske na meču osmine finala Svetskog prvenstva u Kataru

Portugalski "Rekord" objavio je jutros da se Ronaldo posvađao sa selektorom nacionalnog tima Fernandom Santošom uoči duela sa Švajcarcima, pošto nije bio u startnoj postavi za ovaj duel.

Kapiten portugalskog tima navodno je zapretio da će da napusti reprezentaciju, ali je kasnije promenio svoju odluku.

Ronaldo je taj meč počeo sa klupe za rezervne igrače, a Portugalija je slavila sa 6:1. On je ušao u igru u 74. minutu. Fudbalski savez Portugalije stao je u odbranu Ronalda i demantovao pisanje medija.

Foto: reuters

 

- Mi smo toliko čvrsta grupa da spoljne sile ne mogu da nas slome. Mi smo hrabra nacija da bi nas uplašio bilo koji protivnik. Mi smo ekipa u pravom smislu te reči, koja će se boriti za svoj san do kraja. Verujte sa nama, napred Portugalija - napisao je Ronaldo na svom Tviter nalogu.

Portugalija će u subotu od 16 sati igrati protiv Maroka u četvrtfinalu Mundijala u Kataru.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set