• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

10.12.2022

20:20

NISMO IMALI SREĆE! Fernando Santoš razočaran posle eliminacije Portugala!

REUTERS/Carl Recine

Fudbal

NISMO IMALI SREĆE! Fernando Santoš razočaran posle eliminacije Portugala!

Podeli vest

Selektor Portugala Fernando Santoš razočaran je posle eliminacije sa Mundijala

Portugal je izgubio u četvrtfinalu od Maroka sa 1:0 i tako je za njih takmičenje gotovo.

Santoš je po završetku meča objasnio kakva je sada njegova pozicija, rekavši da će se više znati za nekoliko dana.

- Sutra se vraćam u Lisabon. Posle toga, razgovaraću sa predsednikom Fernandom Gomešom, tako smo uvek radili. Videćemo šta je najbolje za ovaj tim Portugala - izjavio je Santoš za Sport TV.

Ipak, istakao je da njegov tim danas nije imao sreće.

- Od prvih momenata meča, imali smo dobre napade, prilike, prvu Feliks. Onda je Bruno pogodio prečku. U finišu, Pepe je imao sjajnu priliku, možda i bolju od one protiv Švajcarske. Nije je iskoristio. Timu je nedostajalo malo sreće - zaključio je selektor Portugala koji ima ugovor sa Savezom do 2024.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Tramp odlazi u novembru
Live TV

Tramp odlazi u novembru

Dejan Jelača, glumac gostujući u Info jutru komentarisao je situaciju u Americi u kojoj živi i radi već duži niz godina.

19.03.2026

12:04

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set