• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

18.12.2022

12:07

GENERACIJE POTOMAKA BIĆE PONOSNE ŠTO SU TVOJI! Zvezdan Terzić na oproštaju od Siniše! TEŽAK DAN ZA NAS, MOŽDA I NAJTEŽI! (VIDEO)

informer

Fudbal

GENERACIJE POTOMAKA BIĆE PONOSNE ŠTO SU TVOJI! Zvezdan Terzić na oproštaju od Siniše! TEŽAK DAN ZA NAS, MOŽDA I NAJTEŽI! (VIDEO)

Fudbalski klub Crvena zvezda emotivnom komemoracijom oprostio se danas od čuvenog fudbalera Siniše Mihajlovića, člana tima koji je 1991. godine osvojio Evropu i svet.

- Danas je težak dan za nas, jedan od najtežih u istoriji. Opraštamo se od brata, prijatelja, druga. Pamtićemo te kao veselog dečaka, otišao si prerano, ali si toliko učinio da će generacije tvojih potomaka biti ponosni što su tvoji. Ponosni smo što smo te imali ga prijatelja, što si bio deo Crvene zvezde. Ostalo mi je samo da se poklonim, neka ti je večna slava -  rekao je generalni direktor Zvezde Zvezdan Terzić.

Podsetimo, Siniša Mihajlović je preminuo u petak u Rimu od posledica akutned leukemije.

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Hronika

Maloletnik pucao u punom restoranu, pa pobegao:  Podignuta optužnica za pokušaj ubistva Alibegovog druga
Hronika

Maloletnik pucao u punom restoranu, pa pobegao: Podignuta optužnica za pokušaj ubistva Alibegovog druga

Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Vanje P. (30) i Ilije L.(40) zbog postojanja opravdane sumnje da su 6. decembra 2025. godine maloletnom licu (protiv kojeg se vodi postupak pred većem za moletnike Višeg suda u Beogradu) pomogli u izvršenju krivičnog dela Teško ubistvo u pokušaju u restoranu "Durmitor", stvarajući mu uslove za izvršenje krivičnog dela. Tada je pucano na Nenad Alajbegovića Alibega, a umesto njega, izrešetan je njegov drugar Nemanja K.

12.08.2026

17:48

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set