29.01.2023

16:21

MILAN PUKAO KAO ZVEČKA! Sasuolo sa pet komada PONIZIO ROSONERE nasred San Sira! (VIDEO)

Milan i Sassuolo odigrali su utakmicu 20. kola Serije A na San Siru, a konačnim rezultatom su bili iznenađeni svi ljubitelji fudbala, jer su gosti slavili sa 2:5.

Milan je bio favorit na ovom susretu, ali im je ekipa Sasuola održala lekciju i ponizila ih na njihovom terenu.

Činilo se da je krenulo dobro za Milan. Žiru je postigao gol u 8. minutu, ali je on poništen nakon konsultacija sa VAR-om zbog nedozvoljene pozicije.

U 19. minutu šok na San Siru. Berardi je sjajno probio i asistirao, a Defrel je pogodio za 0:1. Nisu se domaći ni 'sabrali', a bilo je 0:2.

Ponovo je sve sjajno uradio Berardi, a ovaj put je strelac bio Frattesi. Igrao se 21. minut i gosti su imali dva gola prednosti.

Milanu je trebao brz gol kako bi se vratio u utakmicu, a upravo to se i desilo. Kalabria je asistirao, a gol za 1:2 postiže Žiru u 24. minutu.

Ipak, novi hladan tuš za Milan stiže u 30. minutu. Posle dve asistencije, ovaj put je gol za 1:3 postigao Berardi nakon dodavanja Traorea.

To je bio i rezultat sa kojim se otišlo na odmor, ali niko nije otpisao Milan iako su imali dva gola zaostatka, pa se očekivalo da će od prvog minuta drugog poluvremena da krenu po preokret.

Da se to ne desi pobrinuo se Lorijente. Dosuđen je penal za goste u 47. minutu, a upravo Lorijente je pogodio za 1:4.

Već tada je bilo jasno da će Milan teško do bodova na ovoj utakmici. Činilo se da je Rebić golom u 55. minutu vratio tračak nade domaćima, ali je i ovaj gol poništen zbog nedozvoljene pozicije.

U 79. minutu totalno poniženje Milana na San Siru. Berardi je upisao svoju treću asistenciju, a Matheus Enrike je pogodio za 1:5.

Konačan rezultat je u 81. minuti postavio Origi, ali njegov gol nije doneo previše razloga za sreću navijačima Milana.