Tanjug/AP
Fudbal
JOVIĆ I MILENKOVIĆ GLEDALI RAPSODIJU FIORENTINE! Lazovićeva VERONA bez šanse protiv Viole!
Fudbaleri Fiorentine savladali su Veronu sa 0:3 (0:2) u 24. kolu Serije A.
Muči se Fiorentina u 2023. godini, ali bi današnja pobeda u Veroni mogla da popravi situaciju u Toskani. Četa Vinćenca Italijana je prekinula seriju loših rezultata i došle do prvog trijumfa nakon šest mečeva - 0:3 (0:2).
Izmešao je Italijano karte na današnjoj utakmici, na klupi su ostali Bonaventura, Birađi, Kastrovili, Jović, Milenković, Saponara i Sotil. Dalo je to rezultate budući da su igrači sa nešto manjom minutažom bili silno motivisani.
Povela je Viola preko Baraka već u 12. minutu posle sjajne asistencije Žonatana Ikonea, a u 38. je već bilo 0:2 kada je mrežu domaćih zatresao Kabral posle Mandragorine asistencije.
Foto: Tanjug/AP
Pokušala je Verona izmenama da promeni tok utakmice, ali domaćin danas nije mogao ništa. Šansu je u nastavku utakmice u dresu Fiorentine dobio Luka Jović, a srpski reprezentativac za pola sata na terenu nije uspeo da zatrese mrežu. Konačan rezultat u 89. minutu postavio je Kristijan Birađi koji je nešto ranije zamenio našeg Aleksu Terzića.
U dresu Verone Darko Lazović je na terenu proveo čitav meč.
VUČIĆ MAESTRALNO ODIGRAO I OVU DIPLOMATSKU PARTIJU: Zelenski u Beogradu potvrdio - Kosovo je Srbija
109. 08. 2026. u 14:49
209. 08. 2026. u 14:49
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.