• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

10.03.2023

10:51

ŠPANCI OTKRIVAJU! Mesi doneo VAŽNU odluku!

reuters

Fudbal

ŠPANCI OTKRIVAJU! Mesi doneo VAŽNU odluku!

Podeli vest

Lionel Mesi po svemu sudeći neće krenuti putem velikog rivala Kristijana Ronalda i napustiti evropski fudbal! Španski mediji javljaju da je sjajni fudbaler PSŽ-a i reprezentacije Argentine već doneo odluku vezanu za budućnost.

Za mnoge najbolji fudbaler sveta, Lionel Mesi, uprkos razočaravajućoj eliminaciji Pariz Sen Žermena u osmini finala Lige šampiona od Bajerna, najbliži je ostanku u Parizu - tvrdi španski Mundo Deportivo.

Kako se navodi, 36-godišnji Argentinac ne želi da krene stopama Kristijana Ronalda i prihvati bogate ponude iz Saudijske Arabije, odnosno iz Amerike, od Majamija.

Foto: AP/Photo

 

Takođe, ni povratak u Barselonu nije realan zbog finansijskih problema katalonskog kluba. U "najgorem" slučaju, ako se ne dogovori sa Pariz Sen Žermenom, Mesi će karijeru nastaviti u Italiji, prenosi španski list.

Dakle, omaleni čarobnjak u kopačkama neće juriti za novcem kojeg ima na pretek, pa samim tim neće ni menjati kontinent do trenutka dok ne odluči da se penzioniše.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set