18:03

ČELSI DEMONSTRIRAO SILU! "Plavci" nisu imali milosti prema Lesteru, TOTENHEM UBEDLJIV PROTIV "ŠUMARA"!

Odigrane su četiri utakmice 27. kola Premijer lige u terminu od 16.00

Fudbaleri Čelsija slavili su protiv Lestera na domaćem terenu rezultatom 3:1.

Prednost "plavcima" doneo je Čilvel u 11. minutu, a "lisice" su izjednačile u 39. minutu pogotkom Dake.

Čelsi je do novog vođstva stigao u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena kada je precizan bio Kai Haverc.

Konačan rezultat je postavio Mateo Kovačić u 78. minutu.

Ubedljivu pobedu ostvario je Totenhem na domaćem terenu protiv Notingem Foresta sa 3:1.

"Pevci" su već posle prvog poluvremena imali prednost od 2:0, a oba gola je postigao kapiten Hari Kejn (19. i 35.).

Za 3:0 je pogodio Son u 62. minutu, a jedini gol za Notigem Forest postigao Voral u 81. minutu. Mogli su šumari da dođu do još jednog pogotka, ali Ajev je promašio penal u sudijskoj nadoknadi.

Minimlani trijumf ostvario je Everton na domaćem terenu nad Brendfordom sa 1:0.

Jedini gol na meču postigao Dvajt Meknil već u prvom minutu susreta.

Remi desio se na utakmici Lidsa i Brajtona (2:2). Brajton je došao do vođstva golom Mekalistera u 33. minutu, da bi potom pogodio Bamford u 40. minutu za izjednačenje.

Brajton je ponovo došao do rezultatske prednosti kada je Harison postigao autogol u  61. minutu, a zatim je isti igrač pogotkom doneo "belcima" bod na "Eland roudu".

Na Kosovu se ide na satanizovanje Srba i vraćanje u prošlost! Referendum nije ispunio svoju svrhu, rešenje je Zajednica srpskih opština! (VIDEO)

Život pod terorom Aljbina Kurtija na Kosovu i Metohiji još uvek predstavlja ogroman problem za Srbe koji tamo žive, a Zapad, sa svojim licemernim ponašanjem i dvostrukim aršinima, ne doprinosi rešavanju situacije. Na ovu temu u "Info jutru" televizije Informer govorio je predsednik Društva lobista Srbije Nenad Vuković.