REKO, PA POREKO! Predsednik se ZANEO, nije puštao Srbina za 70 miliona, a sada Kežmanu rekao da ga daje ZA OVOLIKO!
Podeli vest
Reprezentativac Srbije i fudbaler Lacija, Sergej Milinković Savić, može da ide iz kluba za 40 miliona evra na leto, prenosi "Korijere delo sport".
Italijanski medij ističe da je predsednik rimskog kluba, Klaudio Lotito, informaciju o sudbini Sergeja Milinković Savića saopštio menadžeru igrača, Mateji Kežmanu.
Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je Crnu Goru u Podgorici 2:0 (0:0) u utakmici drugog kola G grupe kvalifikacija za EURO 2024. godine.
28.03.2023
10:01
- Ili 40 miliona evra ili ništa - prenosi "Korijere" tekst u kome se kaže da srpski reprezentativac može da napusti klub za pomenutu sumu ili može da ostane do isteka ugovora u junu 2024. godine i ode bez obeštećenja.
Foto: Reuters
Milinković-Savić je ove sezone na 36 utakmica za Lacio postigao šest golova uz osam asistencija, a Lotito je pre godinu dana tražio vrtoglavih 100 miliona za srpskog vezistu, kada su ga želeli Arsenal i Juventus. Čak se pominjalo i da ga neće pustiti za manje od 120 miliona.
Sa obzirom na to da se Sergej približava poslednjoj godini ugovora, sve se promenilo. Mateja Kežman, koji godinama vodi brigu o Sergejevoj karijeri, već je donosio prvom čoveku Lacija razne ponude koje je ovaj odbijao, a iz Mančester junajteda je ponuđeno 70 miliona evra pre dve godine, ali predsednik nije mario.
Sada je realnije da ta suma bude oko 30 miliona evra i postavlja se pitanje da li će Kežman moći da donese traženih 40 miliona evra, prenosi "Korijere delo sport".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Gledalačko obaveštajna služba Informera (GOSI) došla je do snimka s tajnog plenumaškog sastanka održanog na Medicinskom fakultetu, koji otkriva sve o blokaderima i tome kako ne prestaju da vade oči zbog funkcija, ali i novca.
Blokaderski profesor Milo Lompar, koji predvodi jednu od zaraćenih blokaderskih frakcija, takozvane Lompariste, konačno je otkrio istinu o poliičaru Vladanu Đokiću, koji bi, podsetimo, trebalo da bude rektor Beogradskog univerziteta.
U večerašnjoj emisiji Hit tvit gostovali su narodni poslanik Milenko Jovanov, glumac Branislav Lečić i istoričar Goran Šarić, koji su tom prilikom komentarisali aktuelne političke teme ali i političara Đokića.
Zbog velikog interesovanja i pozitivnih utisaka penzionera u Knjaževcu, danas je u tom gradu održana još jedna tribina u organizaciji Fonda PIO uz podršku Saveza penzionera Srbije, lokalne samouprave i partnera Banke Poštanska štedionica i Kompanije Dunav osiguranje.
Nakon pucnjave na Sedreniku, u kojoj su ranjene dve osobe, porodica i prijatelji povređenih reagovali su na način na koji je slučaj predstavljen u javnosti.
U poslednje dve decenije, Balkan je potreslo čak 13 masovnih ubistava u kojima je ugašeno 102 života, a najtužnija činjenica je da su trećina tog broja bila deca.
U velikoj akciji crnogorske policije u utorak su uhapšene tri osobe za koje se sumnja da su za "škaljarski klan" obavljali najprljavije poslove i počinili najmanje šest ubistava.
Almer Inajetović, koji je osumnjičen za pucnjavu u restoranu 7 šuma "Minjo" u Sedreniku, juče se predao policiji, a prema najnovijim informacijama on je imao pomagače.
Izrael je rasporedio jednu bateriju “Gvozdene kupole“ u Ujedinjenim Arapskim Emiratima na početku rata sa Iranom, zajedno sa vojnicima koji je opslužuju, što je prvi put da je taj sistem poslat van Izraela i Sjedinjenih Američkih Država.
Dok su se dvoranom hotela Vašington Hilton čili pucnji tokom večere Udruženja dopisnika Bele kuće, kamere su zabeležile izraz lica prve dame SAD Melanije Tramp koji je javnost ostavio u šoku.
Dvojica najvećih političkih rivala izraelskog premijera Benjamina Netanjahua, bivši premijeri Naftali Benet i Jair Lapid, saopštili su danas da udružuju snage pred izbore koji se očekuju kasnije ove godine, sa ciljem da s vlasti smene aktuelnu koalicionu vladu.
Glumac Miodrag Miki Krstović retko govori o privatnom životu, ali je jednom prilikom odlučio da podeli iskustvo koje mu je, kako kaže, potpuno promenilo pogled na zdravlje.
Pevačica Katarina Živković pojavila se danas na aerodromu, gde je privukla pažnju prisutnih, a obezbeđenje njenog supruga Nebojšte Stojkovića Stojketa sve vreme joj je otvaralo vrata dok se kretala.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar