30.04.2023

17:00

SITI SE DODATNO PRIBLIŽIO TITULI! "Građani" ostvarili novi trijumf, NJUKASL DOŠAO DO POBEDE POSLE PREOKRETA!

Odigrana su četiri meča 34. kola Premijer lige u terminu od 15.00.

Fudbaleri Mančester sitija dodatno su se pribižili titul pobedom nad Fulamom na gostujućem terenu rezultatom 2:1.

"Građani" su poveli već u drugom minutu kada je najbolji strelac Premijer lige Erling Haland bio precizan sa bele tačke.

Fulama veću u 11. minutu dolazi do izjedanačenja, a strelac je bio Karlos Vinisijus.

Pobedonosni gol za lidera na tabeli postigao je talentovani Argentinac, Hulijan Alverez u 36. minutu.

Siti trenutno ima bod više, ali i utakmicu manje od drugoplasiranog Arsenala.

Pobedu na domaćem terenu ostvario je i Bormunt na domaćem terenu nad Lidsom rezultatom 4:1.

Strelci za pobednički tim bili su Lerma (20 i 24), Solanke (63) i Semenejo (90) dok je za Lids bio precizan Patrik Bamford (32).

Njukasl je savladao Saumptemton na domaćem terenu rezultatom 3:1 i to posle preokreta.

"Sveci" su poveli golom Armostrong u 41. minutu, a zatim su "svrake" preuzele incijativu.

Prvo je pogodio Vilson u 52. minutu, a zatim je Volkot postigao autogol u 79. minutu, da bi se potom ponovo Vilson upisao u strelce u 81. minutu.

Minimalnu pobedu danas je ostvario Mančester junajted na domaćem terenu nad Aston Vilom (1:0).

Jedini gol na meču je postigao Portugalac Bruno Fernadez,a to se desilo u 39. minutu.