MESI JE U KREVETU KAO BALVAN! Seksi Argentinka progovorila o aferi sa fudbalskom zvezdom! On je STIDLJIV, a pričali smo o...
Podeli vest
Ksoana Gonzales, devojka koja je svojevremeno obnažena pozirala za "Playboy" tvrdi da je spavala sa fudbalskom zvezdom Lionelom Mesijem i da nije baš impresionirana.
Gonzalesova živi od svog profila na sajtu za odrasle, a rešila je da svetu otkrije kakvo iskustvo je imala sa, po mnogima, najboljim fudbalerom svih premena!
Sada je definitivno - trener Barak Bahar preuzeće ekipu Crvene zvezde. Informer vam otkriva detalje saradnje Izraelca sa srpskim šampionom.
19.05.2023
12:47 >> 13:06
Iako je Mesi u srećnom braku sa Antonelom Rokuzo, to nije sprečilo devojku koja zarađuje od provotivnih fotki da progovori o njihovom odnosu!
Foto: Instagram/Antonela Roccuzzo
Ona tvrdi da su se Leo i ona upoznali u klubu preko Mesijevog telohranitelja, završili su u njegovom krevetu, a onda se ona razočarala.
Foto: printscreen
- To se dogodilo pre mnogo godina. Bio je veoma mlad. Ali znao je šta radi, bio je punoletan, to je važno. Nije mi on prišao, već njegov telohranitelj. Rekao mi je da postoji neko, ko bi voleo da me upozna. Bila sam zainteresovana, a onda se ispred mene pojavio Mesi, idol svih nas u Argentini", ispričala je Ksoana i otkrila pikantnije detalje: "Pitala sam ga što je poslao čoveka iz svog obezbeđenja do mene, umoesto da mi sam priđe i upozna me. Tek kasnije sam primetila koliko je stidljiv. Pričali smo o muzici, ne sećam se da li mi je rekao da ima devojku, ili ne. Onda smo otišli u njegov stan u Puerto Maderu. U krevetu očekujete da ako nešto uradite, onda će i onaj drugi to učiniti vama. Želela sam da mi da malo više. Ali... U nekom trenutku mi se učinilo da sam sa balvanom.
Onaj ko želi da gleda fotke prsate Ksoane, za mesečnu pretplatu na "Only fansu" mora da izdvoji 30 američkih dolara, dok za godišnju pretplatu mora da se "otvori" za 180 dolara.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na Kosovu i Metohiji danas se održavaju vanredni izbori za skupštinu privremenih institucija samouprave, pošto nakon izbora održanih 9. februara vlada nije formirana.
Ustavnom sudu danas su, kako saznajemo, podnete žalbe na nezakonita rešenja predsednika Visokog saveta tužilaštva (VST) Branka Stamenkovića kojima je sam, bez odlučivanja Saveta kao kolegijalnog organa, u petak odbio prigovore izjavljene povodom tužilačkih izbora na kojima se biralo pet članova Saveta iz reda javnih tužilaca.
Danas kako su i najavili blokaderi skupljaju potpise podrške za izlazak na izbore koji nisu ni raspisani. U nedostatku ljudstva možemo primetiti da im ne manjka državne imovine.
Na Kosovu i Metohiji danas se održavaju vanredni izbori za skupštinu privremenih institucija samouprave, pošto nakon izbora održanih 9. februara vlada nije formirana.
Praznični dani u zemljama Zapadnog Balkana doneli su pojačan intenzitet saobraćaja, a duže zadržavanje zabeleženo je na više graničnih prelaza, uključujući Mađarsku, Makedoniju i druge pravce ka Srbiji.
Jedan od najjednostavnijih, ali i najpraktičnijih polovnih automobila jeste "nisan mikra" starijih generacija, čija se cena u oglasima kreće oko 450 evra.
Nova sezona "Političkog kviza" na vašoj omiljenoj Informer televiziji počinje sa emitovanjem u drugoj polovini januara 2026. godine, a prijave su otvorene!
Policija u Novom Sadu i Vrbasu uhapsila je L. N. (25) iz okoline Vrbasa i L. M. (18) iz Novog Sada, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo ubistvo.
Prodaja američkog oružja Tajvanu približava region ivici vojnog sukoba, izjavio je za RIA Novosti zvanični predstavnik Ambasade Kine u Vašingtonu Lju Pengju.
Ukrajina je spremna da povuče svoje snage sa linije fronta, ali samo ako Rusija učini isto, piše Fajnenšel tajms pozivajući se na izvore upoznate sa razgovorima koji se vode uoči ključnih diplomatskih susreta.
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov upozorio je evropske političare da bi odgovor Moskve na eventualni napad bio razarajući, ali je naglasio da Rusija nema nameru da prva napadne bilo koga.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski našao se pod snažnim političkim udarom neposredno uoči susreta sa američkim predsednikom Donaldom Trampom, piše britanski Telegraf.
Posle godina teške borbe i medijskih spekulacija, ćerka glumca Aljoše Vučkovića uspela je da se izvuče iz pakla zavisnosti i započne potpuno novi život. Danas je majka i profesor.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar