LUDNICA U SVLAČIONICI! Holand u gaćama, saigrači se klizaju u pivu, jedan kuka zbog skupocene torbe... (VIDEO)
Podeli vest
Mančester siti je u subotu u finalu FA kupa na "Vembliju" pobedio Mančester junajted sa 2:1 i tako došao do drugog trofeja ove sezone. Treći ima priliku da osvoj sledeće subote u finalu Lige šampiona protiv Intera.
Puleni Pepa Gvardiole slavili su posle golova Ilkaja Gundogana u 1. i 52. minutu, dok je strelac za Junajted bio Bruno Fernandeš u 32. minutu iz penala.
Bura u fudbalskom klubu Mladost Lučani! Suštinski prvi čovek kluba Nenad Milovanović (53) žestoko je udario na bivšeg trenera ovog kluba, iskusnog stručnjaka Milorada Kosanovića (72) i tom prilikom upotrebio je teške reči koje se nimalo neće dopasti vremešnom stategu!
04.06.2023
09:32
Siti je burno na terenu proslavio titulu, a slavlje se prebacilo i u svlačionicu, koja je izgledala kao da su u njoj tinejdžeri, a ne vrhunski fudbaleri.
Zvezda slavlja bio je upravo Gundogan, koji se u gaćama bacao i na grudima klizio po podu prelivenom pivom.
I Erling Holand je ubrzo završio u donjem vešu, a pre nego što se skinuo, slikao se sa Džekom Grilišom i trofejem.
yo queria ver la historia de grealish pero la verdad me parece un montón que haaland ande apuntando gente con un arma adentro del vestuario pic.twitter.com/wcrQzYG3mK
— lulu jr ⭐⭐⭐ (@_lakaiser) June 3, 2023
Potpuni hit je snimak iz svlačionice, kada je Griliš u šali viknuo:
"Hej, pazi na moju Guči torbicu."
Inače, Ilkaj Gundogan je ispisao istoriju. Mančester siti je od 12. sekunde utakmice vodio rezultatom 1:0, a strelac tog pogotka bio je kapiten Sitija. Usledio je haos i erupcija slavlja na terenu, a kao što možete videti u snimicma iznad, i u svlačionici.
- Sjajno je dobiti finale, svaki trofej je poseban. Ova grupa zaslužuje to. Igrali smo vrlo dobro, posebno drugo poluvreme. Zaslužili smo pobedu i da podignemo još jedan pehar. Uvek želimo brzo da odigramo posle početnog udarca, ide duga lopta na Erlinga i napadamo drugu loptu, mislim da smo prvi put ove sezone tako postigli gol. Lopta mi je sjajno došla i ostalo je samo da je zahvatim. Bio je to dobar udarac, sjajno - opisao je Gundogan prvi gol.
Još ne zna da li će ostati na Etihadu, pošto se priča o odlasku u Barselonu.
- Ovde sam sedam godina, imao sam uspone i padove. Ništa još nije odlučeno, videćemo šta će se dogoditi. Tiki Begiristain radi na novom ugovoru, nadam se da ćemo se dogovoriti - rekao je Gundogan.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bura u fudbalskom klubu Mladost Lučani! Suštinski prvi čovek kluba Nenad Milovanović (53) žestoko je udario na bivšeg trenera ovog kluba, iskusnog stručnjaka Milorada Kosanovića (72) i tom prilikom upotrebio je teške reči koje se nimalo neće dopasti vremešnom stategu!
Grčki premijer Kirjakos Micotakis izjavio je da je neprihvatljivo da brodovi plaćaju naknadu za prolazak kroz Ormuski moreuz kako je predložio Iran, ocenivši da bi takav potez predstavljao opasan presedan za slobodu plovidbe.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je danas konsultacije sa predstavnicima stranaka sastancima sa predstavnicima Srpske napredne stranke i Udruženih sindikata Srbije Sloga.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je danas konsultacije sa predstavnicima stranaka sastancima sa predstavnicima Srpske napredne stranke i Udruženih sindikata Srbije Sloga.
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Poslednjih godina nalepnice za jaja sa crkvenim simbolima postale su mega popularne. Prečasni protonamesnik inž. Hadži Željko Jovanović kaže da možete tako ukrašavati vaskršnja jaja pod uslovom da ćete te nalepnice nakon praznika negde odložiti, a ne baciti u kantu.
Na današnji dan, pre 26 godina pale su bombe na fabriku "Zastava Kovačnica" u Kragujevcu, koja je tokom NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju dva puta bombardovana i potpuno uništena.
Pred Posebnim odelјenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, saslušani su sedmorica zaposlenih u Naftnoj industriji Srbije, zbog sumnje za pretakanje goriva namenjenog avionima, u privatno vozilo.
U Višem sudu u Beogradu nastavljeno je suđenje okrivljenim vlasnicima Doma za smeštaj starih i odraslih lica "Ivanović" u Barajevu u kom je u januaru prošle godine buknuo jeziv požar i odneo živote.
Potpredsednik Sjedinjenih Američkih Država Džej Di Vens završio je dvodnevnu posetu Mađarskoj porukom podrške premijeru Viktoru Orbanu i kritikama na račun Evropske unije.
Italijanska premijerka Đorđa Meloni izjavila je danas da će njena vlada ostati do kraja mandata, čime će postati najdugotrajnija u italijanskoj posleratnoj istoriji.
Španski ministar spoljnih poslova Hose Manuel Albares najavio je danas ponovno otvaranje ambasade Španije u Teheranu, nakon dvonedeljnog primirja koje su dogovorili SAD i Iran
Velika Britanija i njeni saveznici su tokom jednomesečne operacije otkrili operaciju ruske podmornice u britanskim vodama i oko njih, rekao je britanski ministar odbrane Džon Hili na današnjoj konferenciji za novinare u Dauning stritu.
Izraz "Potemkinova sela" nastao je još u 18. veku u Rusiji sve zbog Grigorija Potemkina koji je prema pričama pravio lažna sela i gradove kako bi impresionirao caricu Katarinu Veliku.
Istraživači su napravili veliki tehnološki iskorak razvijanjem bežičnog prijemnika koji može da funkcioniše u ekstremnim uslovima nuklearnog reaktora gde bi obična elektronika momentalno otkazala zbog jakog zračenja.
Usamljenost je postala globalna pojava, a tehnologija koja nas je decenijama razdvajala, sada pokušava da nas spoji na neočekivan način, preko aplikacija za traženje prijatelja.
Ovaj kolač spaja nežnost klasičnog biskvita sa šargarepom i bogatstvo kremastog trilećea, stvarajući neodoljivu i svežu poslasticu koja će biti hit na svakom stolu.
Pevačica Biljana Jevtić Vaskrs svake godine proslavlja sa porodicom u rodnom selu Grejač, gde se okupe par dana ranije kako bi pripremili prazničnu trpezu i ofarbali jaja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar