• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

04.07.2023

23:07

"Kneževi" dobili novog trenera! Adi Hiter na klupi Monaka

Reuters

Fudbal

"Kneževi" dobili novog trenera! Adi Hiter na klupi Monaka

Austrijski stručnjak Adi Hiter (53) novi je trener fudbalera Monaka, saopštio je danas francuski klub.

Hiter je sa klubom iz Monte Karla potpisao dvogodišnji ugovor, a na klupi će zameniti Belgijanca Filipa Klementa.

Austrijanac se tako vratio trenerskom poslu posle jednogodišnje pauze, jer je 2022. godine napustio Borusiju iz Menhengladbaha.

Prethodno, Hiter je u karijeri vodio nemački Ajntraht, švajcarski Jang Bojs, kao i austrijske klubove Salcburg, Altah i Gredig. 

 

 

Zajedno sa Hiterom u Monako stižu i njegovi pomoćnici Klaus Šmit i Kristijan Pajntinger.
"Kneževi" su prošle sezone takmičenje u francuskoj ligi završili na šestom mestu i nisu uspeli da izbore učešće u Evropi. 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Bruka dovjeka! Mesec dana izdaje: Četiri krvava noža u leđa Srbiji iz Crne Gore
Politika

Bruka dovjeka! Mesec dana izdaje: Četiri krvava noža u leđa Srbiji iz Crne Gore

Za svega mesec dana, vlasti u Podgorici izvele su nezapamćeni udarac i brutalno zabili tri noža u leđa Srbiji i čitavom srpskom narodu! Najpre su sramno izmenili Ustav i ponovo odbili da srpskom jeziku daju status službenog, potom su bezobzirno blokirali inicijativu za povlačenje lažnog priznanja takozvanog Kosova, a kruna bezumlja usledila je kada su sa okorelim ustašama slavili zločinačku "Oluju" i etničko čišćenje Srba!

07.08.2026

22:39

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set