• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

02.08.2023

08:27

Nije za svačiji stomak! Uznemirujući snimak, Marselo slomio nogu protivniku (VIDEO)

Printscreen You Tube

Fudbal

Nije za svačiji stomak! Uznemirujući snimak, Marselo slomio nogu protivniku (VIDEO)

Podeli vest

Brazilac Marselo, fudbaler Fluminensea, obeležio je utakmicu Kopa Libertadores. Nažalost, slomio je nogu protivniku.

Marselo je u susretu sa Argentinos Juniorsima (1:1) teško povredio Lučana Sančesa. Marselo ga je neoprezno, celom težinom, nagazio na ispruženu nogu, a Argentinac je u bolovima ostao da leži na travi.

Deluje da nije bilo namere. Brazilski bek je imao loptu i kada je pokušao da prođe napred, uklizao mu je igrač argentinskog kluba. Scena je bila jeziva, začuli su se krici povređenog Sančeza, dok su se ostali igrači uhvatili za glavu kada su videli šta se desilo.

Lekari su odmah utrčali na teren. Pitanje je da li će i u kojoj meri Argentinac posle ovako jezive povrede uspeti da se vrati fudbalu. Ovo je definitivno jedna od najjezivijih povreda fudbalera koju smo videli. 

 

 

 

Marselu nije bilo lako posle svega, plačući i hvatajući se za glavu napustio je teren pošto je isključen. Sudiji nije preostalo ništa drugo nego da mu pokaže crveni karton.

 

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set