• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

04.08.2023

21:24

Bio je tragičar protiv APOELA-a, a Vojvodina ga je prodala pre revanša!

Starsportphoto©

Fudbal

Bio je tragičar protiv APOELA-a, a Vojvodina ga je prodala pre revanša!

Podeli vest

Mamadu Traore ide u Saudijsku Arabiju, Vojvodina zaradila 400.000 evra.

Nije se Vojvodina proslavila u dvomeču protiv APOEL-a, a posebno slab u duelu sa Kipranima bio je Mamadu Traore. Iskusni štoper iz Malija dobio je epitet tragičara nakon utakmice na stadionu Karađorđe budući da je u drugom poluvremu APOEL-u poklonio penal za pobedu i plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu konferencija. 

Duel protiv APOEL-a u Novom Sadu mogao bi da bude poslednji za Traorea u dresu Vojvodine. Kako prenosi "Telegraf", Novosađani su dogovorili transfer iskusnog štopera u Saudijsku Arabiju još pre revanša drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija, a na ime obeštećenja će im pripasti okruglo 400.000 evra. 

Traore je prošlog leta stigao u Vojvodinu kao veliko pojačanje iz portugalske Estrele, bio je važan šraf u povratku na evropsku scenu, ali početak sezone ne obećava. Novosađani su rešili da ga prodaju budući da mu je ugovor isticao narednog leta te da bi kao slobodan mogao da ode sa Karađorđa. 

Nedavno je Vojvodina potvrdila povratak Lazara Rosića u Novi Sad koji se vraća nakon sedam sezona. Iskusni srpski štoper je sjajnim igrama za Staru damu zaslužio transfer Brage, punih šest godina nastupao je u Portugalu, a prethodnu u Ujedinjenim Arapskih Emiratima odakle dolazi kao slobodan igrač. 



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Boža Đelić: Povratak žutih derikoža (Treći deo)
Politika

Boža Đelić: Povratak žutih derikoža (Treći deo)

Dok u krugovima beogradskih blokadera i dalje ogromnu pažnju privlači saznanje da se „blokaderski papa Đokić“ lično susreće i razrađuje saradnju sa bivšim ministrom finansija u vreme žutog preduzeća, Božidarom Đelićem zv. „Boža derikoža“, sve su glasnija pitanja šta to dalje znači u smislu efekata na potencijalne birače jer su asocijacije neizbežne, a one nikako nisu pozitivne.

03.05.2026

16:01

TV

Pratite "Na merama" večeras od 20h! Otkrivamo šta rade Aleksić, Lompar, Šabić…
Live TV

Pratite "Na merama" večeras od 20h! Otkrivamo šta rade Aleksić, Lompar, Šabić…

Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!

02.05.2026

10:11

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set