Fudbaleri Al Nasra savladali su Al Hilal sa 2:1 u finalu Kupa Saudijske Arabije. Kristijano Ronaldo, iako je sa svoja dva gola najzaslužniji za prvi ovosezonski trofej, doživeo je i povredu zbog koje je morao da napusti meč uz oči pune suza.
Prvo kolo Premijer lige obeležilo je mnoštvo pogodaka! Nakon Brajtonova četiri gola, Njukasl je upravo završio utakmicu koju je pobedio protiv tima Aston Vile sa neverovatnih 5:1.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Fudbaleri Al Nasra savladali su Al Hilal sa 2:1 u finalu Kupa Saudijske Arabije. Kristijano Ronaldo, iako je sa svoja dva gola najzaslužniji za prvi ovosezonski trofej, doživeo je i povredu zbog koje je morao da napusti meč uz oči pune suza.
Ministar spoljnih poslova Grčke Jorgos Gerapetritis oštro je upozorio Kijev da se širenje rata u Ukrajini na Mediteran "neće tolerisati", nakon što je kod obala turističkog ostrva Lefkada pronađen ukrajinski pomorski dron-kamikaza.
Blokaderi okupljeni oko Pravnog fakulteta u srcu Beograda danas su hteli da linčuju vozača automobila koji je u pokušaju da se probije kroz njihovu blokadu velikom brzinom, krećući se u rikverc, udario jednog starijeg čoveka na pešačkom prelazu.
Član Predsedništva opozicionog Zeleno-levog fronta (ZLF) i poslanik Dobrica Veselinović zapretio je preko tajkunskog portala N1, između ostalog, haosom nakon izbora i krvoprolićem na ulicama, a potom odjavio blokadere i poručio im da je podrška njegove stranke njima "samo kratkoročna".
Prava drama odvija se na društvenoj mreži Iks, a u njoj učestvuju blokaderi Dragan Đilas, Vladimir Štimac i anonimusi sa naloga fakulteta u blokadi, koji u blokadi odavno nisu.
Na društvenoj mreži Iks pojavio se još jedan, skandalozan snimak bahatog ponašanja blokadera, a ovog puta jedna od blokaderki otišla je korak dalje - doslovno se zakačila za voz u pokretu, dok se drugom rukom snimala telefonom.
Mudre pouke igumana manastira Ostrog, prenošene generacijama, nude duhovne smernice za suočavanje sa uvredama i pronalaženje istinske sreće kroz smirenje i ljubav prema bližnjima, a predstavljaju putokaz za život ispunjen mirom i unutrašnjom snagom.
Leto 2026. godine u Srbiji obeležiće temperature znatno iznad proseka sa čak četiri toplotna talasa i temperaturama do 42 stepena, a meteorolozi upozoravaju i na povećan rizik od razornih superćelijskih oluja, posebno tokom jula.
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede preduzelo je sve mere zbog utvrđenog prisustva hepatitisa A u zamrznutom miksu bobičastog voća tokom službene kontrole na tržištu Nemačke!
Radovi na izgradnji kompleksa za Ekspo 2027 u Surčinu su u punom jeku, a paralelno sa njima počinju i prijave za 20.000 volontera koji će biti srce ovog spektakularnog događaja
Mišel G. (29) ubijen je noćas u krvavom napadu koji se dogodio u Ulici Ljube Nenadovića u Obrenovcu, a prema prvim informacijama iz istrage, sumnja se da iza zločina stoji obračun zbog neraščišćenih računa povezanih sa trgovinom narkoticima.
Ratni veteran, Slobodan S. (61) u sredu uveče u selu Jastrebac kod Vladičinog Hana, motkom je nasrnuo na brata od strica Svetomira S, (71) udarajući ga po glavi i telu, nakon čega je pretučeni muškarac preminuo.
Mišel G. (29) ubijen je mačetom protekle noći u dvorištu kuće u Ulici Ljube Nenadovića u Obrenovcu, kako se nazvanično saznaje, motiv napada su najverovatnije neraščišćeni računi iz prošlosti povezani sa prodajom narkotika.
Slobodana S. u sredu uveče u selu Jastrebac kod Vladičinog Hana, motkom je nasrnuo na brata od strica Svetomira S, udarajući ga po glavi i telu, nakon čega je muškarac preminuo. Kako Informer saznaje, braća od strićeva su se i ranije sukobljavala.
Slika uništene iranske vojske, koju javnosti predstavlja administracija Donalda Trampa, u oštroj je suprotnosti sa poverljivim procenama američkih obaveštajnih agencija koje otkrivaju da je Teheran ne samo sačuvao većinu vojnih kapaciteta, već i da je vratio u funkciju skoro sve ključne raketne položaje.
Sastankom kineskog predsednika Si Đinpinga i američkog predsednika Donalda Trampa u Pekingu počeo je drugi dan posete američkog lidera Kini, a u fokusu razgovora našli su se trgovinsko primirje, ekonomska saradnja, Iran i Tajvan. Sve najvažnije vesti pratite uživo u našem blogu na informer.rs.
Tvrdnja kabineta izraelskog premijera da je Benjamin Netanjahu tokom rata sa Iranom tajno posetio Ujedinjene Arapske Emirate otvorila je novu političku buru na Bliskom istoku.
Ministar spoljnih poslova Grčke Jorgos Gerapetritis oštro je upozorio Kijev da se širenje rata u Ukrajini na Mediteran "neće tolerisati", nakon što je kod obala turističkog ostrva Lefkada pronađen ukrajinski pomorski dron-kamikaza.
Vin Dizel i deo originalne glumačke postave kultne franšize "Fast & Furious" okupili su se u Kanu kako bi obeležili 25 godina od početka jedne od najpopularnijih akcionih saga u istoriji filma.
Erik Fleming, licencirani savetnik za lečenje zavisnosti, osuđen je na dve godine zatvora zbog toga što je glumcu Metjuu Periju nabavljao ketamin koji je doveo do njegove smrti.
Na ponoćnoj projekciji filma "Fast & Furious" na Kanskom festivalu, posebnu pažnju privukla je glumica Džordana Bruster svojim veoma smelim modnim izdanjem.
Demi Mur ponovo je privukla ogromnu pažnju na ovogodišnjem Kanskom festivalu, gde važi za jednu od najzapaženijih zvanica. Glumica se pojavila u haljini boje lavande, ali u nikad mršavijem izdanju.
Iako nijedan pas nije potpuno nečujan, pojedine male rase važe za izuzetno smirene i retko se oglašavaju, zbog čega su odličan izbor za stanove, porodice i ljude koji vole tišinu u kući.
Mnogi ljudi tokom nevremena odmah priključe telefon na punjač kako bi imali punu bateriju ako nestane struje. Ipak, stručnjaci upozoravaju da upravo tada korišćenje zidne utičnice može predstavljati veliki rizik za uređaje, ali i za bezbednost ukućana.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar