15.08.2023

19:03

TSC ponovo ubedljivo poražen!

Fudbaleri Brage pobedili su TSC na gostujućem terenu rezultatom 4:1 i tako su se plasirali u narednu fazu kvalifikacija za Ligu šampiona.

TSC-Braga 1:4 (1:4)

Golovi: Rakonjac (39) - Pici (8), Bruma (12,20) Đalo (15)

Žuti kartoni: Đorđević (22), Pantović (48)

Stadion: TSC arena

Sudija: Jakob Kelet

TSC: Simić, Petrović, Đorđević(Od 46. Antonić), Čaulšić, Cvetinović, Kuveljić(Od 46. Miloavljević),Radin, Stanić, Jovanović(Od 46. Vlaukin), Pantović(Od 60 Sos), Rakonjac(Od 69 Milovanović)

Braga: Mateus, Marin, Niakate, Fonte, Gomez(Od 60 Mendeš), Horta(Od 46 Fernades), Karvaljo, Musrati(Od 46 Zalazar), Pici(Od 78 Sumare), Bruma(Od 46 Lopez), Đjalo

KRAJ UTAKMICE

89. minut - Dobio je Lopez loptu pred golom TSC-a, šutirao je ali pored gola

81. minut - Ne menja se mnogo tempo igre na terenu, obe ekipe igraju bez ideje

73. minut - Dosta mirniji tempio igre, obe ekipe ne briljiraju na terenu u ovom momentu

64. minut - Pokušao je Mendeš da ubaci loptu u šesnaesterac, odlično je reagovao Vlaukin

60. minut - Vrlo dobar pas Petra Stanića za Rakonjca koji je spretno izbegao, ipak lopta ide preko gola

54. minut - Pokušao je Marković da lobuje Matuesa, dobra ideja, ali katastrofalna realizacija igrača TSC-a

46. minut - Već na startu drugog poluvrmena, nova velika šansa za Bragu, ipak Đalo je bio u ofsajdu

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

39. minut - Konačno! Prelep gol Rakonjca za smanjenje vođstva. Vukao je dugo loptu Crnogorac, ušao u šesnaeterac, a zatim uputio odličan šut koji je zatresao mrežu

37. minut - Lopta je došla do Đaloa, on je uputio šut, ali odbranio je Simić

33. minut - Ponovo napada Braga, šutirali su izvan šesnaesterca, ipak brani Simić spremnom reakcijom.

28. minut - Nastavlja Braga sa napadima na gol TSC-a, ali za sada nema novog gola

20. minut - Novi gol Brage, Pici je odlično asistirao Brumi, a on je uputio loptu u gol

19. minut -  Odlično  je kreirao šansu Rikardo, uputio je šut, ali odbranio je Simić

15. minut - Novi gol Brage! Nemaju rešenje defanzivci TSC-a. Rikardo je odlično poslao loptu Đalou koji je matirao golmana TSC-a

14. minut - Ponovo napada Braga, ipak dobro se isprečio Petrović, a i ofanzivac Brage je bio u ofsajdu

12. minut - Braga je duplirala prednost! Odlična akcija Brage koju je golom u šesnaestercu krunisao Bruma

8. minut - Prva prilika za Bragu i odmah gol. Dobro su kreirali šansu igrači portugalskog tima, a zatim je Pici prevario Simića i zatresao mrežu

4. minut - Ponovo preti Rakonjac, ušao je u šesnaesterac, zatim je uputio snažan šut, međutim preko gola

2. minut -  Prva ozbiljna pretnja na meču! Rakonjac je poslao loptu u sredinu, ali blokirali su defanzivici portuglakog tima

1. minut  - Utakmica je počela

19.20 - Braga spremna za duel

19.00 - Dobrodošli na naš blog posvećen meču TSC-a i Brage

Vesić: Lokalni projekti važni kao putevi i pruge, razvijamo sve opštine u Srbiji

Kroz projekat Lokalnog investicionog razvoja (LIID) svih 145 opština i gradova u Srbiji dobiće ukupno 265 miliona evra bespovtatne pomoći za projekte u tim lokalnim samoupravama, a ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić kaže da su lokalni projekti podjednako važni kao i auto-putevi i pruge, jer podižu kvalitet i komfor života ljudi u mestima u kojima žive.

04.07.2024

10:22

Kompliment je reći Srbinu da je četnik! Ne mislim da ikoga može oštetiti zabrana ulaska u Hrvatsku!

Poslanik u hrvatskom parlamentu Miro Bulj napao je juče predsednika Srbije Aleksandra Vučića nazivajući ga četnikom, a sve iz razloga što je podsetio na ustaške zločine počinjene nad Srbima. Dan ranije, Bulj je uputio u proceduru zaključak kojim bi se svi poslanici u crnogorskom parlamentu koji su glasali za Rezoluciju o genocidu u Jasenavcu proglasili za "persone non grata", odnosno da im se zabrani ulazak u Hrvatsku. Ove skandalozne izjave za Informer je komentarisao lider Srpske desnice Miša Vacić tokom gostovanja u "Info jutru".