Bivši ofanzivac Crvene zvezde, Srđan Spiridonović, otisnuo se ovog leta u Saudijsku Arabiju gde nosi dres drugoligaša Hadžera, ali je "pecnuo" Kristijana Ronalda jer je odlučio da dođe u tu zemlju.
Proslavljeni francuski fudbaler Tjeri Anri već 15 godina je u vezi sa Srpkinjom, a uz lepu Andreu Rajačić naučio je i kako se govore neke reči na našem jeziku, pa ne čudi što je pre nekoliko dana učio kolege kao se pravilno izgovara ime srpskog šampiona Crvene zvezde.
23.09.2023
13:01
Iz Grčke je nedavno stigao zahtev za hapšenjem i izručenjem pomenute desetorice, koji su 7. avgusta nakon nereda u Atini pobegli iz države noć pred utakmice sa AEK-om. U tim neredima je život izgubio Mihalis Kacuris.
Naime, petorica osumnjičenih uhapšeno je već u petak, a nakon toga su odvezeni u pritvor na Oranice. Navodno nad njima nije sprovedeno nikakvo kriminalističko istraživanje, već je postupano u skladu sa evropskim nalogom za hapšenje.
Golman Mladosti iz Lučana i nekadašnji prvotimac Crvene zvezde, Saša Stamenković (38), bio je gost našeg podkasta, koji je premijerno emitovan na Informer televiziji.
Ne smiruju se strasti nakon utakmice Mančester sitija i Crvene zvezde, a navijači srpskog šampiona i dalje komentarišu meč koji su njihovi ljubimci igrali protiv šampiona Evrope. Tim povodom kontaktirali smo sa advokatom Vladimirom Đukanovićem, režiserom Jugom Radivojevićem i hirurgom Miljkom Ristićem, koji su na "Itihadu" pratili spektakl.
21.09.2023
14:07
Foto: Tanjug/AP
"Bed Blu Bojsi" su u međuvremenu pokrenuli prikupljanje novčane pomoći za odbranu uhapšenih navijača i dosad su prikupili oko 180.000 evra, od čega je oko 100.000 evra već prebačeno u Grčku.
Inače, deo novca dobili su advokati koji brane uhapšene navijače, a deo je poslat pritvorenima za lične potrebe.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bivši ofanzivac Crvene zvezde, Srđan Spiridonović, otisnuo se ovog leta u Saudijsku Arabiju gde nosi dres drugoligaša Hadžera, ali je "pecnuo" Kristijana Ronalda jer je odlučio da dođe u tu zemlju.
Izvršilac pokušaja atentata na general-potpukovnika Vladimira Aleksejeva je Ljubomir Korba, državljanin Rusije, saopštio je Centar za odnose s javnošću Federalne službe bezbednosti.
Pavla Grbovića, političara u pokušaju, Informer je zatekao, a gde bi drugde, nego u kafiću, prostoru koji mu je, bez sumnje, draži od radnog mesta u Skupštini Srbije.
Blokaderi ne kriju da je Hrvatska njihov "šalter za prijavu/dojavu" - tamo odlaze na razne seminare, zajedno sa Sonjom Biserko, Natašom Kandić i ostalim srbomrscima. Tu se kriju, kao što je slučaj sa Milom Pajić, koja je iz Srbije skliznula u Hrvatsku. Odatle blate državu - kao što to radi Dragan Bjelogrlić - pa u tom maniru i izmišljaju da im predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, zatvara kafiće?!
U Albaniji, Nacionalno udruženje sudija saopštilo da je u toku kampanja predsednika Vlade, Edija Rame, i pro-vladinih medija, sa ciljem stvaranja atmisfere linča nad sudijama i vršenja pritiska na Ustavni sud, uključujući putem finansijskih pritisaka.
Doc. dr Milan Lazarević iz Pokreta za narod i državu Niš odgovorio je Rastislavu Diniću iz Zeleno-levog fronta koji je pre nekoliko dana krečio grafit "Kad se vojska na Kosovo vrati".
Jovan Radulović Jodžir potvrdio je da će napraviti tetovažu posvećenu Radojici Laziću, a na telu će mu nacrtan biti maslačak koji se raspršuje sa natpisom "Radojice, dođi sebi".
Voditeljka Exatlona Srbija Kristina Vasić uspešno je preskočila mrežu za padel i time je dobila opkladu sa Jovanom Radulovićem Jodžirom, pa će od njega dobiti 1.000 dinara.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Tokom izvođenja radova na redovnom održavanju u Bulevaru despota Stefana, na delu od zone raskrsnice sa Cetinjskom do zone raskrsnice sa Braće Jugovića, danas će doći do promena u radu linija javnog prevoza.
Rok za prijavu nelegalnih objekata po osnovu Zakona o posebnim uslovima za evidentiranje i upis prava svojine na nepokretnostima "Svoj na svome" ističe večeras u ponoć.
U Severnoj Makedoniji juče je zaplenjeno 21 tona marihuane od kompanije bliske Socijaldemokratskom savezu Makedonije i bivšem premijeru te zemlje Zoranu Zaevu, javljaju makedonski mediji
Aleksandar Aleksić Kravica i njegova ekipa pod patronatom "vračarskog klana" imali su poseban sistem ucene vlasnika lokala u Beogradu, ali jedna poruka je nznačila kraj "karijere" za ugostitelja.
U nekoliko evropskih zemalja koje danas prednjače u zaoštravanju odnosa sa Moskvom uskoro bi moglo doći do promene vlasti, jer za sukob između Evrope i Rusije ne postoje realni razlozi, izjavio je bivši savetnik šefa Pentagona Daglas Makgregor.
Niz kriza koje su od 2020. godine potresale Nemačku koštao je njenu ekonomiju oko 940 milijardi evra izgubljene dodate vrednosti, pokazalo je istraživanje Nemačkog ekonomskog instituta (IW), objavljeno u subotu.
Glumica Anđela Jovanović Dudaš kaže da joj dan počinje u ranu zoru, često već u pet ujutru, dok večeri završava ranije nego ikad. U iskrenom razgovoru bez filtera govori o tome kako su brak i majčinstvo promenili njen ritam, navike i pogled na život, ali i zašto joj takav tempo danas više prija nego glamur i kasni izlasci.
Na današnji dan se navršava 100 godina od rođenja Radmile Savićević, jedne od najprepoznatljivijih i najvoljenijih glumica jugoslovenskog i srpskog filma, televizije i pozorišta.
Takmičar Gavrilo kviza "Superpotera", koji se emituje subotom od 21 čas na Prvom programu RTS, pokušao da osvoji milion dinara. Iako u tome nije uspeo, osvojio je srca publike kada je otkrio da se bavi izradom umetničkih mozaika najčešće sa crkvenim motivima.
Španski i svetski mediji mesecima bruje o navodnom raskidu bivšeg fudbalera Barselone Žerara Pike (39) i njegove 12 godina mlađe partnerke Klare Čie Marti, zbog koje je pre nekoliko godina ostavio Šakiru.
Evo tradicionalnog recepta za tortu "Bratstvo i jedinstvo", koja je nekada bila omiljena na slavama, proslavama i školskim priredbama širom bivše Jugoslavije.
Snimak kuhinje iz 1949. godine, poznate kao Miracle Kitchen, izazvao je veliku pažnju na mrežama, jer je mnoge oduševio dizajnom koji je delovao "pametnije" od današnjih kuhinja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar