Pankov u pritvoru, a njegovi saigrači na aerodromu! Svi iščekuju nove vesti
Podeli vest
Igrači Legije Radovan Pankov i Žozeu još se nalaze u prtvoru, a njihovi saigrači su se već pojavili na aerdormu.
Radovan Pankov i Žozeu su sinoć uhapšeni u Alkmaru posle utakmice Lige konferencija, pošto su pokušali da spreče policajce u batinanju predsednika Legije Darijuša Mioduskog.
Srpski fudbalski trener Dejan Stranković imao je sa svojim Ferencvarošom vođstvo od 2:0 protiv Fiorentine, ipak italijanski tim je izborio remi, a Stanković je nakon meča izjavio da je ponosan na svoj tim.
Prilikom nereda nakon utakmice Az Alkmara i Legije iz Varšave (1:0), holandska policija nasrnula je na čelnike poljskog kluba kojima su u pomoć stali pojedini igrači, a najdeblji kraj izvukli su Radovan Pankov i Žozue.
06.10.2023
09:02
Nisu dva fudbalera uspela u svojoj nameri, a potom su lišeni slobode i poslati u pritvor. Po pisanju medija u Poljskoj, male su šanse da Pankov i Žozeu budu pušteni danas.
Takođe pisano je da su iz poljskog tima rekli da neće napustiti Alkmar dok ova dva igrača ne budu pušteni, međutim izgleda da neće biti tako.
Igrači Legije su se već pojavili na aerodromu, ali nedostaju Žozue, Pankov, direktor tima Konrad Pasnjevski i njihov advokat.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Srpski fudbalski trener Dejan Stranković imao je sa svojim Ferencvarošom vođstvo od 2:0 protiv Fiorentine, ipak italijanski tim je izborio remi, a Stanković je nakon meča izjavio da je ponosan na svoj tim.
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski reagovala je povodom sramnih reakcija Zagreba nakon nastupa pevačice Snežane Đurišić.
Ruske oružane snage sprovode ofanzivne operacije praktično u svim pravcima u zoni Severoistočnog vojnog okruga i beleže stabilan napredak na terenu, izjavio je načelnik Generalštaba Oružanih snaga Rusije Valerij Gerasimov.
Akademik za semafore, jedan od najokorelijih antisrpskih esktremista Dušan Teodorović zatražio je od EU da uvede lične sankcije ćerki predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Zamenik direktora takozvane "kosovske policije" Veton Eljšani izjavio je da će danas početi primena zakona o saobraćaju, koji se odnosi na upravljanje vozilima sa srpskim registarskim oznakama.
Lider SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević istakao je na Instagramu da je kralj Aleksandar Prvi Karađorđević vodio narod i državu kroz najteže trenutke.
Posle jedne od borbi na Exatlonu Crveni tim, a posebno Radojica Lazić, provocirao je Sanju Kalinović, na šta je ona uzvratila sarkastičnim poljupcima i lažnom zahvalnošću.
Takmičar Crvenih u najvećem sportskom rijalitiju na svetu, Jovan Radulović Jodžir, sapleo se i povredio nogu. Zbog pada je odmah reagovao lekarski tim.
Pravo niotkuda došlo je do svađe između Marka Nikolića i Nemanje Radovanovića. Mesar je potpuno izgubio živce, pa čak i krenuo na saigrača. Srećom, ceo Plavi tim se umešao i sprečio eventualnu tuču.
Takmičarka Plavih u Exatlonu Srbija, Sanja Kalinović, iznenadila je sve učesnike fer-plej potezom kada je oba tima zamolila da ne smetaju dok se bore na poligonu.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Prema izveštaju Republičkog hidrometeorološkog zavoda Srbije, sutra se očekuje hladno jutro uz slab mraz, a kasnije tokom dana mestimično oblačno, uz temperature do 12 stepeni Celzijusove skale.
U poslednjoj deceniji pokušaji kao i izvšena ubistva na grobljima u okršajima kriminalnih klanova otvorila su pitanja o tome kako su pripadnici podzemlja spremni da eliminišu svoje mete bez obzira na mesto i vreme, pa čak i na grobljima, naočigled ljudi koji su došli da oplakuju svoje najmilije.
Marija Tot (51) brutalno je ubijena pre tačno 18 godina, u noći dočeka srpske Nove godine, na prozoru svoje kuće u Zagrebačkoj ulici broj 14 u Subotici. Dok su građani slavili uz zvuke petardi i vatrometa, u senci proslave dogodio se zločin za koji su kasnije okrivljeni S. H. i Z. V.
Usred pojačanih regionalnih tenzija, Izrael i Iran tajno su razmenili poruke uz posredovanje Rusije, uveravajući se međusobno da neće pokrenuti prvi vojni udar, objavio je The Washington Post, pozivajući se na diplomate i regionalne zvaničnike upoznate sa komunikacijom.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski ključna prepreka postizanju mirovnog sporazuma između Rusije i Ukrajine.
Ruske oružane snage sprovode ofanzivne operacije praktično u svim pravcima u zoni Severoistočnog vojnog okruga i beleže stabilan napredak na terenu, izjavio je načelnik Generalštaba Oružanih snaga Rusije Valerij Gerasimov.
Francuska je godinama gradila političku i industrijsku retoriku oko pojma „strateške autonomije“, predstavljajući lovački avion Rafal kao simbol potpune nezavisnosti.
Književnici Ljiljani Habjanović Đurović danas je svečano uručen orden Karađorđeve zvezde prvog stepena, koju joj je dodelio predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Američki glumac Leonardo Dikaprio izazvao je salve smeha među obožavaocima zahvaljujući svojim spontanim i živopisnim reakcijama tokom dodele Zlatnih globusa.
Predstava "Kuća" Nebojše Ilića, u režiji Voje Brajovića, otkazana je zbog zdravstvenog stanja glumca Branimira Brstine i neće biti izvedena u sredu, 21. januara, saopštio je danas Zvezdara teatar.
Ako postoji žena koja je od skidanja napravila karijeru, to je Kejt Mos. Dok se druge zvezde svim silama trude da budu u centru pažnje, Kejt samo skine gornji deo i podseti svet ko je ikona provokacije.
Između Mine Kostić i njenog dečka Maneta Ćuruvije, Kaspera već je došlo do prve svađe, a pevačica mu je zamerila što je odgovarao na pitanja umesto nje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar