• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

13.10.2023

19:07

Selektor Mađarske pred Srbiju! Pokušaćemo opet da ih pobedimo

Starsportphoto©

Fudbal

Selektor Mađarske pred Srbiju! Pokušaćemo opet da ih pobedimo

Podeli vest

Selektor reprezentacije Mađarske Marko Rosi uoči sutrašnjeg duela sa Srbijom u kvalifikacijama Evropskog prvenstva poručuje da će njegova ekipa pokušati da još jednom nadigra izabranike Dragana Stojkovića.

Mađari su u prvoj utakmici na "Marakani" pobedili "orlove" sa 2:1. Selektor Rosi nada se da njegova selekcija može da ponovi rezultat od pre mesec dana iz Beograda.

- Ništa se nije promenilo tokom priprema, posao smo radili isto kao i ranije. Znamo da je pred nama važna utakmica, ali znamo i da posle utakmice protiv Srbije imamo još tri. Računamo da nam je potrebno da sakupimo još najmanje šest bodova u preostale četiri kvalifikacione utakmice da bismo se plasirali direktno, želimo da što pre dođemo do cilja. Pokušaćemo ponovo da pobedimo Srbe, kao što smo to uradili u Beogradu - poručio je Rosi.

Mađarska je prva u grupi sa 10 bodova, koliko ima i Srbija, s tim da naša selekcija ima i utakmicu više.

- Mnogi su već uvereni da će se reprezentacija Mađarske kvalifikovati. Apsolutno nema opasnosti da budemo previše samouvereni zbog dosadašnjih uspeha - to mogu da kažem u ime čitavog tima. Istovremeno, imamo neophodno samopouzdanje, koje proizilazi iz činjenice da igrači znaju: ako se držimo zacrtanih ciljeva, onda rezultati neće zaostajati - jasan je selektor 

Mađarska će do kraja kvalifikacija igrati još tri utakmice nakon ove sa Srbijom u subotu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Ni ne krije podli plan: Kurti se hvali - ovo mu je glavni cilj!
Politika

Ni ne krije podli plan: Kurti se hvali - ovo mu je glavni cilj!

Premijer lažne države - Aljbin Kurti poručio je danas da je saradnja sa NATO paktom neophodna za jačanje odbrambenih kapaciteta tzv. Kosova i unapređenje strateškog partnerstva, kao i da članstvo u Alijansi ostaje strateški cilj "Kosova", prenela je Ekonomija onlajn.

08.04.2026

23:25

Nebojša Bakarec: Vučič razobličio Minhauzenovske laži NovaS i blokadera FTN!
Kolumne

Nebojša Bakarec: Vučič razobličio Minhauzenovske laži NovaS i blokadera FTN!

U pokušaju da prikriju svoj poraz u svih 10 opština gde su 29.3.2026. bili lokalni izbori, blokaderi FTN i NovaS, su u tekstu NovaS, od 6.4.2026. godine, u 6 opština morali da prikažu drastične laži, upoređujući rezultate SNS 2022. i 2026. godine, gde su rezultatima SNS iz 2022., dodavali rezultate opozicionih stranaka Dveri, SDS (Tadić), Zavetnika, Zdrave Srbije i Vlaškog Mosta. U tri opštine su posegli za manjim obmanama, kada su rezultatima SNS iz 2022., dodavali rezultate SPS, JS, SRS itd. Konačno, potpuno su prevarantski prikrili rezultate izbora u opštini Kladovo, gde su doživeli najveći brodolom.

08.04.2026

20:31

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set