• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

27.12.2023

14:27

Cirkus, novi otkaz u Superligi! Evo ko sve traži nove trenere!

Starsportphoto

Fudbal

Cirkus, novi otkaz u Superligi! Evo ko sve traži nove trenere!

Podeli vest

Kao na traci smenjuju se treneri u Superligi Srbije, a najnoviji otkaz "popio" je Milan Milanović, koji je na klupi Radnika iz Surdulice proveo nešto više od mesec dana.

Milan Milanović nije uspeo da donese boljitak klubu sa juga Srbije, pa je nakon Zorana Ljubinkovića i sa njim raskinuta saranja.

Na pet utakmica upisao je popularni Švaba dva remija i tri poraza, pa je Radnik na zimsku pauzu otišao kao poslednje plasirana ekipa sa svega 11 bodova iz 19 utakmica.

Dakle, nakon Čukaričkog i Vojvodine, sada se i Radnik bacio na traženje šefa stručnog štaba. Takođe, i Radnički iz Niša traži naslednika Slaviljuba Đorđevića, iako je on i dalje u klubu?!

 

Foto: Starsportphoto

 

 

 

Bilo kako bilo, Milan Milanović  je nedavno spasio Spartak iz Subotice, a prethodno je radio u brojnim srpskim klubovima.

Sedeo je na klupi Hajduka iz Kule, OFK Beograda, Novog Pazara, niškog Radničkog, Zemuna, a pod njegovom komandom je beogradski Rad ispao iz elitnog ranga takmičenja, iako je u poslednjem kolu imao sve u svojim rukama. Radio je i u Kazahstanu kao trener Tobola i Irtiša, Alaškerta u Jermeniji i Šerifa u Moldaviji.

 

Foto: Starsportphoto©

 

 

 

Podsetimo, Čukarički je otpustio Igora Matića, Ranko Popović je napustio kormilo Vojvodine zbog angažmana u Japanu, a sve se glasnije može čuti i da Radnički iz Niša traga za novim šefom struke iako Đorđević ima jak ugovor sa klubom, a sve je izvesniji povratak Nikole Trajkovića.

 

 

Standings provided by Sofascore

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Kolumna Ivana Radovanovića za "Juronjuz": Il' me ženi, il' tamburu kupi
Kolumne

Kolumna Ivana Radovanovića za "Juronjuz": Il' me ženi, il' tamburu kupi

Priča je apsolutno luda: U sred haosa u Rađevini, i protesta izazvanih nestankom struje, koji je, pak, uzrokovan kidanjem žica na dalekovodima, a koje se, opet, dogodilo, jer je zaleđeno drveće pucalo i padalo na te žice, direktor Elektrodistribucije Loznice apelovao je na građane i seljane da više ne tuže njegovu jadnu firmu zbog seče drveća i granja koji rastu oko dalekovoda.

12.01.2026

12:16

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Oglasio se EMS: Sačuvali smo energetski sistem Srbije
Društvo

Oglasio se EMS: Sačuvali smo energetski sistem Srbije

Elektromreža Srbije obaveštava javnost da su od početka januara sve raspoložive ekipe kompanije, uz podršku ćerki firmi i podizvođača, bile u pojačanoj pripravnosti i intenzivno angažovane na terenu, u uslovima izuzetno nepovoljnih vremenskih prilika koje su zahvatile veći deo Srbije.

12.01.2026

14:01

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set