Sud doneo odluku! Ronaldo ojadio Juventus za milione
Podeli vest
Tužbu protiv "stare dame" je Kristijano Ronaldo (36) podneo još krajem prošle godine, tražio je isplatu svih zaostalih dugovanja, a taj postupak je sada konačno dobio epilog.
Ugledni italijanski list "Gazeta delo sport" prenosi da će klub iz Torina u najskorijem mogućem periodu morati Portugalcu da isplati oko 9.700.000 evra, plus dodatne naknade koje nisu izmirene za vreme njegovog boravka u Italiji, u jeku epidemije koronavirusa.
Al-Nasr i Al-Hilal igrali su meč Superkupa Saudijske Arabije, a Kristijano Ronaldo ponovo je bio očajan protiv ljutog rivala, pred kraj meča dobio je i crveni karton.
Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo (39) dobiće dve utakmice suspenzije i moraće da plati kaznu u iznosu od oko 5.000 evra zbog nedavnog skandala koji je napravio na utakmici svog Al Nasra protiv Al Hilala.
09.04.2024
19:20
Tokom perioda između 2020. i 2021. godine, čelnici crno-belih su predložili smanjenje plata svojim igračima po ugledu na ostale klubove, kako ne bi pali pod uticaj ekonomske krize.
Navodno, čuveni napadač se tada potpisom odrekao zarade, koja bi mu kasnije bila isplaćivana u mesečnim ratama, ali Juventus nikada nije ispoštovao taj dogovor.
Prvotimac Al Nasra je iz tog razloga i tužio italijanskog velikana, sa zahtevom da mu se plati čak 19.500.000 evra. Ipak, sud je znatno smanjio taj iznos, pa će jedan od najboljih fudbalera svih vremena biti uskoro bogatiji za oko 10.000.000 evra.
Fudbaleri Al Hilala na krilima Sergeja Milinković Savića pobedili su Al Nasr u polufinalu Superkupa sa 2:1, dok je izrevoltirani Kristijano Ronaldo zaradio crveni karton.
Hrvatska reprezentativka u fudbalu Ana Maria Marković (24) jedna je od najlepših žena u svetu sporta, ali je razočarala mnoge pripadnike jačeg pola sada kada je potvrdila da je u vezi sa portugalskim fudbalerom Tomašom Ribeirom (24).
06.04.2024
09:32
Foto: Reuters
Kristijano Ronaldo
Podsetimo, Ronaldo je nosio dres Juventusa od 2018. do 2021, gde je po sezoni inkasirao čak 31.000.000 evropskih novčanica. Odigrao je 134 utakmice za "staru damu", dao 101 gol, uz 22 asistencije, ali nije uspeo u Torino da donese trofej Lige šampiona, što je bio primaran cilj kada je dolazio iz madridskog Reala.
Sa Apenina se CR7 vratio u Mančester junajted, a već godinu dana je član kluba iz Saudijske Arabije.
Poznati hotel u Ljubljani, u kojem je nedavno boravila reprezentacija Portugala, stavio je na aukciju krevet u kojem je spavao jedan od najboljih fudbalera sveta svih vremena. Početna cena je čak 5.000 evra.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Al-Nasr i Al-Hilal igrali su meč Superkupa Saudijske Arabije, a Kristijano Ronaldo ponovo je bio očajan protiv ljutog rivala, pred kraj meča dobio je i crveni karton.
Isplivala je nova fotografija Nebojše Bojovića, ortaka tužioca za organizovani kriminal Mladena Nenadića i bivšeg izvršnog direktora kompanije Infrastrukture Železnice Srbije Milutina Miloševića, čije prijateljstvo datira još iz davnih dana.
Čuveni profesor sa Filozofskog fakulteta u Beogradu, Čedomir Antić, odgovorio je na pitanje koje se ticalo optužbi na račun blokadera da su povezani sa ustaštvom, a njegov odgovor mnoge će naježiti do srži
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je šokatne informacije o aferi "Generalštab" koju su "lansirali" blokaderi i uništili priliku našoj zemlji da napravi ozbiljan napredak i zaradi ogromnu količinu novca.
Šačica sudija i tužilaca protestovala je danas ispred Palate Pravde u Beogradu zbog usvajanja seta zakona koje je predložio predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu, dr Uglješa Mrdić, a reč je o grupi blokadera i otvorenih podržavaoca rušenja Srbije u poslednjih godinu i po dana.
Nezapamćen događaj koji je mnoge uznemirio desio se u Novom Naselju u Batajnici kada je jednom od blokadera, dok je plaćao na trafici, iz džepa ispala "članska iskaznica" Hrvatske demokratske zajednice (HDZ), izdata na ime Marin Ferinac.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu u Skupštini Srbije, dr Uglješa Mrdić, oglasio se moćnom porukom nakon što je region obišla vest o bekstvu bivše crnogorske specijalne državne tužiteljke Lidije Mitrović.
Plavi tim je u borbi za nominacije savladao Crveni sa 8:6 posle neizvesne borbe, dok je pre toga Lana Stanišić osvojila dodatni život. Epizodu je obeležio i Jovan Radulović Jodžir koji je imao nezgodan problem sa desnim okom.
Sanja Kalinović je otkrila da je napravila pasulj za Plave, što je voditelj Vuk Vukašinović iskoristio da se našali kako će svi koji su jeli imati gasove.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Javno komunalno preduzeće "Beogradski vodovod i kanalizacija" saopštilo je da će sutra bez vode ostati deo potrošača u gradskoj opštini Savski venac zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži u toj opštini.
EU je potvrdila da puna primena novog sistema EES, planirana od 10. aprila može biti privremeno odložena ili delimično suspendovana tokom letnje sezone.
U ćeliji Gorana Gogića u njujorškom zatvoru MDC Bruklin pronađeni su dokazi zbog kojih američko tužilaštvo tvrdi da je iz pritvora pokušavao da zastrašuje svedoke u postupku za šverc više od 20 tona kokaina.
Novoobjavljeni dokumenti pokazuju da je Džefri Epstin pomno pratio i evropska politička kretanja, uključujući nemačku scenu i aktere poput Angele Merkel i stranke Alternativa za Nemačku (AfD).
Pregovori sa Sjedinjenim Državama o nuklearnom programu zakazani su za petak u 10 časova u Muskatu u Omanu, saopštio je iranski ministar spoljnih poslova Abas Arakči.
Oružane snage Ukrajine (OSU) prvi put su na teritoriji Rusije uništile jedan od najrazornijih ruskih sistema naoružanja – termobarički raketni lanser TOS-1A „Solncepjok“, objavio je Kijev post.
Bivši vozač tramvaja u Pragu, koji je vređao ukrajinsku porodicu i nasilno je izbacio iz vozila, osuđen je na 200 sati društveno korisnog rada, prenosi češki portal IDNES. Sud je Danijelu Bejvlu naložio i obavezno pohađanje „programa socijalnog prevaspitavanja“ zbog incidenta koji se dogodio u februaru prošle godine.
Glumac blokader Dragan Gagi Jovanović (60) ukrao je pesmu "Ružo rumena" od svog kolege Nebojše Ljubišića i predstavio je kao svoju zbog čega su njih dvojica završili na sudu.
Bivši britanski princ Endru Mauntbaten Vindzor iselio se iz Rojal Lodža, a za to vreme policija ispituje tvrdnje da je osuđeni seksualni prestupnik Džefri Epstin 2010. godine slao žene u njegovu rezidenciju.
Anegdote o legendarnim glumcima iz filma "Ko to tamo peva" i danas se prepričavaju, a jednu od najneverovatnijih ispričao je beogradski konobar, koji tvrdi da je našeg glumca Petra Lupu žena pijanog iznosila iz kafane.
Legendarna Meril Strip tumačiće lik čuvene kantautorke Džoni Mičel u biografskom filmu koji režira Kameron Krou, a vest je zvanično potvrdio muzički magnat Klajv Dejvis tokom žurke uoči dodele Gremija u Los Anđelesu.
Maja Jevtić (30), jedina trudnica koja se ikada takmičila u "Zvezdama Granda", a koja se porodila 6. septembra 2023. godine, vratila se na estradnu scenu, i to ni manje ni više, nego pesmom koju je za nju pisao hit-mejker Bane Opačić!
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar