• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: J. P.

07.05.2024

12:45

Karager tera Brazilca u penziju! Igrač takvog kova ne sme da izgleda onako na terenu!

printscreen/cbs

Fudbal

Karager tera Brazilca u penziju! Igrač takvog kova ne sme da izgleda onako na terenu!

Podeli vest

Bivši engleski reprezentativac, koji trenutno radi kao sportski komentator, Džejmi Karager (46) razočaran je lošim partijama Mančester junajteda, ali i Kazemira, za kojeg smatra da bi uskoro trebalo da okonča karijeru.

Izabranici Erika ten Haga sinoć su deklasirani od ekipe Kristal palasa rezultatom 4:0 u 36. kolu Premijer lige, što je samo produbilo lavinu nezadovoljstva kod pristalica "crvenih đavola".

Posle još jedne u nizu očajne partije, a posebno Kazemira (32) koji je na terenu izgledao poprilično nezainteresovano, Karager je imao jasnu poruku za iskusnog vezistu.

- Rekao sam na poluvremenu da bi Ten Hag trebalo da ga izvede sa terena. Ima klince na klupi, ali mislim da bi posle ovoga, Kazemiro kao iskusan igrač trebalo da zna da su mu preostale još tri meča na ovom nivou. Sledeće dve ligaške utakmice i FA kup. I trebalo bi da pomisli, 'bolje je da idem u MLS ili Saudijsku Arabiju'. Smrtno sam ozbiljan. Vide se godine, ljudi oko njega bi trebalo da mu kažu da prestane da igra - rekao je Karager.

Foto: Tanjug/AP

Kazemiro

Osim toga, nekadašnji as Liverpula je istakao da je brazilski reprezentativac bio jedan od najboljih vezista u svoje vreme, pogotovo kada je nastupao u dresu Real Madrida, ali da sve ima svoj kraj.

- Kada sam se povlačio, važila je izreka, 'napusti fudbal pre nego što fudbal napusti tebe'. Njega je napustio i na ovom vrhunskom nivou mislim da bi trebalo da podvuče crtu i ode. Predobar je igrač da bi prikazao jednu takvu partiju, da mu se svi smeju u Kristal palasu. Nije igrao protiv Sitija ili Reala. Čovek njegovog kova ne bi smeo da prolazi kroz ovako nešto - naglasio je Karager. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali
Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali

Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da je jedna hakerska grupa ukrala podatke sa Telekomovih servera i da su ih ucenjivali tražeći bitkoine, ali da su podaci korisnika Telekovog servisa potpuno bezbedni, a da funkcionisanje Telekomovih servisa nikada nije bilo dovedeno u pitanje.

18.03.2026

11:54

Snažan rast STADA grupe i tokom 2025. godine
Društvo

Snažan rast STADA grupe i tokom 2025. godine

STADA grupa, u okviru koje posluje Hemofarm, ostvarila je u 2025. rast u sva tri segmenta – specijalitetima, zdravstvenim proizvodima široke potrošnje i generičkim lekovima. Korigovani prihodi STADA grupe povećani su za 6% i dostigli su vrednost od 4,3 milijarde evra, dok je korigovana EBITDA, posmatrano po konstantnim deviznim kursevima, poboljšana za 8% i iznosi 961 milion evra.

18.03.2026

10:41

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set