Decenija prijateljstva! Borković i Piksi se sreli na aerodromu, automobilista poželeo sreću fudbalerima pred EURO! (FOTO)
Podeli vest
Piksi i ja se poznajemo dugi niz godina, kao i ja, igraju svim srcem za Srbiju, poručuje proslavljeni srpski automobilista.
Reprezentaciju Srbije večeras od 20:45 očekuje prvi prijateljski meč u sklopu priprema za Evropsko prvenstvo. Rival "orlovima" biće selekcija Austrije, a juče po polasku u Beč naše reprezentativce sačekalo je prijatno iznenađenje.
Bivši reprezentativac Portugala i fudbaler Lacija Seržo Konseisao (49) nije više trener Porta, saopštio je portugalski velikan! Ovo je epilog drame koja je na stadionu "Dragao" trajala nekoliko meseci.
Crveno-beli na megdan Partizanu idu u skraćenom rosteru.
04.06.2024
19:31
Na aerodromu su fudbaleri Srbije sreli proslavljenog automobilistu - Dušana Borkovića, koji je krenuo put Amerike gde ga očekuje FIA TCR Svetsko prvenstvo. Borković se srdačno pozdravio sa svim reprezentativcima, ali posebno sa selektorom Draganom Stojkovićem Piksijem.
Najvatrenije pristalice Partizana izdale su novo saopštenje u kojem pozivaju sve simpatizere crno-bele boje da im se pridruže u protestu protiv uprave, a najavljuju i radikalizaciju protesta!
Reprezentativac Ekvatorijalne Gvineje Emilio Nsue (34) suspendovan je od strane FIFA na šest meseci zbog toga što je bez dozvole svetske kuće fudbala nastupao za afričku selekciju punih 11 godina!
04.06.2024
20:47
Borković i Piksi prijatelji su već deset godina, odnosno, od kada je legendarni srpski fudbaler našem automobilisti poželeo sreću 2014. godine na trci FIA WTCC u Belgiji.
- Piksi i ja se poznajemo već dugi niz godina, i uvek je inspirativno čuti njegove reči, pogotovo pred trku na svetskom prvenstvu. Rekao mi je da veruje u svoje momke i da će dati sve od sebe na predstojećim utakmicama. Kao i ja, i oni igraju sa svim srcem za Srbiju - rekao je Borković.
Foto: Privatna arhiva
Inače, Dragan Stojković Piksi je na stazu Sa Frankošam stigao kako bi pratio svog zeta - Huga Valentea. Ipak, selektor Srbije je umesto da navija za zeta sreću poželeo Dušanu Borkoviću.
Vredi napomenuti da su Valente i Borković tih godina bili najveći rivali u svetu automobilizma.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić i austrijski kancelar Karl Nehamer poželeli su sreću fudbalskim reprezentacijama Srbije i Austrije pred večerašnju prijateljsku utakmicu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bivši reprezentativac Portugala i fudbaler Lacija Seržo Konseisao (49) nije više trener Porta, saopštio je portugalski velikan! Ovo je epilog drame koja je na stadionu "Dragao" trajala nekoliko meseci.
Kako naša GOSI služba javlja, blokaderi-kapuljaši zajedno sa ekipom antisrpske "N1", odlučili su da posete Orašac i okolinu kako bi pričali sa narodоm. Ipak, realnost ih je brutalno demantovala.
Prof. dr Vojislav Šešelj, predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) otkrio je detalje o prošlosti izvestioca Evropskog parlamenta za Srbiju, osvedočenom ustaši Toninu Piculi.
Poznati biznismen Branko Babić, koji je trn u oku blokaderima jer raskrinkava njihove laži i na duhovit način ih postavlja na mesto, najnovijom objavom im je zadao još jednu "šamarčinu" i dirnuo ih u bolnu ranu.
Javnost je ogorčena nakon što je na društvenim mrežama osvanuo snimak na kom se vidi kako se predstavnici Socijaldemokratske partije Srbije (SDPS) Rasima Ljajića i Stranka demokratske akcije (SDA) Sandžaka Sulejmana Ugljanina zajedno provode u Turskoj i pevaju da im je “Bosna majka junačka”!?!
Lažna ekološkinja i blokaderka Ljiljana Bralović, poznata po skandaloznim, uvredljivim izjavama na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića, prisustvovala je današnjem sramnom mini-skupu u Čačku, odakle je zapretila članovima i simpatizerima Srpske napredne stranke (SNS).
Snimak koji prikazuje svu bruku i sramotu u režiji blokadera zgubidana i tajkunske, antisrpske televizije N1 nije za ljude sa slabim želucem, budući da je svakom normalnom čoveku mučno da gleda naizgled ozbiljne ljude i ljude u "ozbiljnim" godinama kako se na najstrašniji način rugaju pevačici Ani Bekuti.
Večeras u 21 čas očekuje vas spektakl na Informer televiziji kada će biti emitovana druga epizoda "Druge strane Exatlona", koja prati takmičare iza kamera rijalitija!
Kapiten Plavih u Exatlonu Nemanja Radovanović istakao je da mu je izletela uvreda koju je uputio Neveni Petrović, ali i da ga je zabolelo što je neko iz Crvenog tima uputio uvredu njegovog saigračici.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici sutra obeležavaju veliki hrišćanski praznik - Bogojavljenja, a mnogi ne znaju da se sutra govori "Bog se javi".
U Opštu bolnicu Novi Pazar primljen je A. I. (52) iz Tutina sa teškim povredama šake, pri čemu su mu amputirana dva prsta, nezvanično saznaje Informer.
Nekoliko iranskih državnih televizijskih kanala koji se emituju preko satelita Badr hakovano je danas, tokom čega su u program puštani snimci protesta i pozivi prognanog Reze Pahlavija građanima da se pridruže demonstracijama.
Startap za korišćenje galaktičkih resursa GRU otvorio je internet stranicu za onlajn rezervacije smeštaja u hotelu na Mesecu, koji bi prve goste trebalo da primi tokom 2030-ih godina, prenose Ars Technica i Futurism.
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski od 2021. godine menja ministre odbrane gotovo na svake dve godine, a uzrok nije neuspeh u sukobu sa Rusijom, već sistemska korupcija unutar ministarstva i upravljanje ogromnim stranim sredstvima.
Džejms Kameron, danas 71-godišnji reditelj poznat po hitovima poput "Terminatora" i "Avatara" frustrirano je reagovao na ponovljeno pitanje o kraju filma "Titanik".
Svi smo barem jednom razlišljali kako da operemo perjanu jaknu kod kuće, a da zadržati joj savršeni pufnasti oblik. Sada postoji trik koji je posato viralan.
Novinarka Mira Adanja Polak otvoreno je govorila o ličnim žrtvama koje je podnosila kako bi mogla da radi intervjue i reportaže koje su je profesionalno ispunjavale.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar