Legendarni grčki fudbaler Angelos Haristeas, inače najzaslužniji za osvajanje titule "helena" na Evropskom prvenstvu 2004. godine, u razgovoru za Informer poručio je da Srbija ima šanse protiv Engelske.
Anastasija Ražnatović će večeras bodriti svog supruga Nemanju Gudelja na utakmici protiv Engleske.
16.06.2024
20:16
Međutim, nisu "zmajčeki" pali, nisu odustajali, a mnogo bolju partiju prikazali su u drugom poluvremenu. Imali su na golu fenomenalnog Jana Oblaka, koji ih je u nekoliko navrata spašavao, a nagrada je stigla u samom finišu utakmice.
Prethodno su sjajne prilike propustili Šporar i Šeško, koji je zatresao stativu u 76. minutu, a upravo nakon tog šuta su iznudio ključni korner s desne strane.
Iako su momci u crvenim dresovima uspeli da izbiju loptu nakon centaršuta, ona se odbila na levu stranu, gde je na oko 18 metara sačekao Erik Janža. Opalio je levi bek iz prve, lopta je na putu do mreže zakačila nekoga i prevarila golmana Šmajhela, što je bilo dovoljno za veliku radost Slovenaca, kako na terenu, tako i na tribinama "MHP Arene" u Štutgartu.
Jedna sezona u dresu Real Madrida Džudu Belingemu je bilo dovoljna da postane jedan od najboljih svetskih fudbalera i ozbiljan kandidat za osvajanje Zlatne lopte u narednim godinama.
Navijači Engleske napali su Srbe u jednom restoranu u Gelzenkirhenu i pokušali da im otmu zastave, a na kraju se izvukli deblji kraj, saznaje Informer!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Legendarni grčki fudbaler Angelos Haristeas, inače najzaslužniji za osvajanje titule "helena" na Evropskom prvenstvu 2004. godine, u razgovoru za Informer poručio je da Srbija ima šanse protiv Engelske.
Iranski mediji prenose nepotvrđenu informaciju da je u napadu snaga Teherana na Izrael pogođena kuća izraelskog premijera Benjamina Netanjahua i da je on "ranjen ili ubijen".
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izneo je preksinoć u svom podkastu tvrdnje da su izvesni Kaluđer i Alek u Smederevskoj Palanci zahtevali da se izborna lista u tom mestu "očisti" i s nje izbace svi lokalni opozicioni političari. Ubrzo je Informer otkrio identitete spomenutog dvojca, a sada smo došli i do detaljnijih informacija o njima.
Opozicioni analitičar Aleksandar Vlahović, predsednik Saveza ekonomista Srbije otvoreno hvali predsednika Srbije Aleksandra Vučića i nejgovu Strategiju ''Srbija 2030''.
Učesnici crvenog tima Exatlona – Jovan Radulović Jodžir, Boško Marinković, Aleksa Erski i Elica Erski, lana Stanišić, Tijana Jović i Nevena Petrović – posetili su Ivanjicu, rodno mesto svog klupskog kolege Radojice Lazića.
Sportski rijaliti Exatlon Srbija koji je emitovan na našoj televiziji sa Dominikanske Republike, toliko se dopao nekima da su odlučili da organizuju nastavak i to u Srbiji.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Posle odličnih utisaka gledalaca nakon prve emisije, Igor Ćurčić u utorak uživo od 22 sata sprema nove divne priče i izuzetno lepo druženje sa gostima i gledaocima.
Svake godine na početku ili tokom posta, ponovo se otvara isto pitanje: da li deca treba da poste? Veroučitelj Aleksandar Đurđević objašnjava zbog čega se post u ovom slučaju ne može posmatrati na isti način kao kod odraslih.
Tokom radova na izgradnji kanalizacione mreže u Ulici Cvetanova ćuprija, od danas, 10. marta, do 25. marta doći će do promena u radu linija javnog prevoza.
Ekspo 2027 u Beogradu biće najveća specijalizovana ekspo izložba u istoriji i najveći događaja u svetu naredne godine, rekao je prvi potpredsednik Vlade i ministar finansija Siniša Mali, na otvaranju Drugog Susreta međunarodnih učesnika na Međunarodnoj specijalizovanoj izložbi Ekspo Beograd 2027.
Marku Miljkoviću, kojem se sudi za zloglasne zločine pred Specijalnim sudom u Beogradu, sinoć su povodom rođendana putem radio stanice, koju može da prati u zatvoru, stizale čestitke za rođendan uz pesme koje nose poruke.
Crna Gora raspisala je poternicu za "kavčaninom" Bobanom Milićem zbog ubistva Adisa Spahića, "škaljarca" Damira Hodžića, kao zbog otmice i ubistva "škaljarca" Mila Radulovića zvanog Kapetan.
Suđenje Zoranu Marjanoviću nastavljeno je danas u Višem sudu u Beogradu, ali veštak telekomunikacija Dragomir Vasiljević danas nije izneo nalaz i mišljenje i odgovarao na pitanja odbrane.
Visoki iranski zvaničnik Ali Laridžani zapretio je američkom predsedniku Donaldu Trampu "eliminacijom" nakon što se šef Bele kuće u noćašnjoj poruci na društvenim mrežama obrušio na Teheran zbog blokade Ormuskog moreuza.
Seksualni prestupnik Džefri Epstin naredio je šesnaestogodišnjoј devoјci da mu pruži masažu dok јe telefonom razgovarao sa Donaldom Trampom, samo nekoliko trenutaka pre nego što јu јe seksualno napao.
Modžtaba Hamnei, novoizabrani vrhovni vođa Irana, kupio je dva luksuzna stana pored izraelske ambasade u Londonu, po ceni od 35 miliona funti, kako se saznaje, a kupovina je obavljena preko iranskog bankara Alija Ansarija.
Bruk Hejni kaže da ukoliko tokom snimanja erotskih scena dođe do erekcije, glumcima kaže da urade sklekove ili čučnjeve kako bi se sve vratilo u normalu.
Desimir Stanojević dobio je legendarnu ulogu Vukašina Golubovića u seriji "Srećni ljudi" tako što je na kastingu iskreno priznao da nije pripremio tekst.
Holivudski glumac Leonardo Dikaprio drastično je promenio fizički izgled zbog uloge u novom filmu "What Happens at Night", koji trenutno snima u Češkoj.
Marija Mazur, poreklom Ukrajinka, a po struci filolog srpskog jezika koja već više od decenije živi i radi u našoj zemlji, učesnica je o kojoj se priča nakon sinoćnjeg izdanja kviza "Potera".
U nedelju po podne došlo je do dramatičnog incidenta ispred imanja svetske muzičke zvezde Rijane u Los Anđelesu, kada je žena, čiji je identitet sada poznat policiji, otvorila vatru na njenu kuću.
Voditelj Goran Čomor prisetio se neprijatne situacije kada je pevač Ljuba Aličić odbio da gostuje kod njega u emsiji, a potom mu je gostovanje otkazala i pevačica Zorica Brunclik.
Voditelj Ognjen Amidžić je nedavno otkrio da ga je u poslovnom smislu najviše razočarala Andreana Čekić i da za nju trenutno nema mesta kod njega u emisiji "Amidži šou".
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar