Nasmejani i dobro raspoloženi navijači Slovenije, tačnije iz Kopra, stigli su u Minhen pred utakmicu sa Srbijom koja je na programu u četvrtak (15.00, RTS 1, Arena premium 1) u drugom kolu Evropskog prvenstva.
Srpski novinari, koji izveštavaju sa Evropskog prvenstva u Nemačkoj, ubeđeni su u pobedu Srbije protiv Slovenije (15.00, RTS 1, Arena premijum 1) u drugom kolu C grupe.
20.06.2024
10:30
Sjajna je atmosfera i raspoloženje na "Marijenplacu" u Minhenu, Srbi nikoga ne vređaju, vesele se uz srpske narodnjake. Prave šou, a atmosfera je eksplodirala kada su čuli pesmu "Koktel ljubavi, a zapevali su i "Izađi mala". Grmelo je "Kosovo je Srbija", slogan zbog koga je već prećeno tužbom Fudbalskom savezu Srbije od strane Fudbalskog saveza tzv. "Kosova", a videli smo i zastavu koja neće smeti da se unese!
Moralo je da se zapeva i na engleskom! "Mitro's on fire" zaorilo se zbog napadača Aleksandra Mitrovića.
Pogledajte kako se Srbi vesele i zagrevaju za meč!
Priznaćemo im ako treba, mada teška srca, da je kranjska kobasica bolja od vojvođanskog kulena! Neka bude da je laško pivo lepše od apatinskog, zaječarskog i valjevskog zajedno. Eto im i ski skokovi i slalomi i biciklizam… Ali, ljudi, pa ne mogu Slovenci bolje da igraju fudbal od nas!?
Najbolji fudbaleri Srbije igraju protiv Slovenije ovog četvrtka na "Alijanc areni" u Mihenu meč 2. kola Grupe C na Evropskom prvenstvu u fudbalu (15.00, RTS 1. Arena Premium 1).
Najbolji fudbaleri Srbije igraju protiv Slovenije ovog četvrtka na "Alijanc areni" u Minhenu meč 2. kola Grupe C na Evropskom prvenstvu u fudbalu (15.00, RTS 1. Arena Premium 1).
Ištvan Kovač iz Rumunije biće glavni sudija na meču između Srbije i Slovenije u drugom kolu grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj (četvrtak, 15.00, RTS 1, Arena Premium1).
Srbija je poraćena od Engelske (1:0) na startu Evropskog prvenstva, Slovenija i Danka odigrale su meč bez pobednika (1:1), pa su počele kalkulacije šta je potrebno "orlovima" za prolazak u drugu fazu takmičenja.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nasmejani i dobro raspoloženi navijači Slovenije, tačnije iz Kopra, stigli su u Minhen pred utakmicu sa Srbijom koja je na programu u četvrtak (15.00, RTS 1, Arena premium 1) u drugom kolu Evropskog prvenstva.
Ruski sistem protivvazdušne odbrane S-400 nadmašuje američki Patriot po mobilnosti i raznovrsnosti ciljeva, navodi se u analizi Centra za analizu svetske trgovine oružjem (CAMTO) u ruskom časopisu Nacionalna odbrana.
Rat između blokadera i opozicije ušao je u novu, radikalnu fazu i više se ne zna ko je protiv koga. Izborni krah na lokalnim izborima u Negotinu, Sečnju i Mionici do koske je ogolio pravo stanje stvari unutar blokaderskog pokreta i na površinu izbacio blato u koje su blokaderi u proteklih 13 meseci pokušali da gurnu celu Srbiju.
Stravičan slučaj maloletnog Vuka R. (13) iz Kraljeva, kog je fizički i verbalno zlostavljala grupa vršnjaka iz škole, bacavši na njega petarde i trerajući ga da ulazi u reku Ibar i viče: "Ja sam Ćaci", pokazuje šta je našem društvu u poslednjih godinu dana uradila blokaderdska fašistička ideologija.
Rat svih protiv svih u redovima blokadera i opozicije nastavljen je najnovijim medijskim nastupom opozicionara dr Branimira Nestorovića, čelnika pokreta Mi - snaga naroda, koji se ostrvio na pripadnike takozvanog studentskog pokreta, ali i na antisrpske medije N1 i Novu S i tajkuna Dragana Đilasa.
Rat između blokadera i opozicije ušao je u novu, radikalnu fazu i više se ne zna ko je protiv koga. Izborni krah na lokalnim izborima u Negotinu, Sečnju i Mionici do koske je ogolio pravo stanje stvari unutar blokaderskog pokreta i na površinu izbacio blato u koje su blokaderi u proteklih 13 meseci pokušali da gurnu celu Srbiju.
Poslanik Srpske napredne stranke Nebojša Bakarec komentarisao je najavljene izbore u Srbiji i poručio da će "borba biti teška i neizvesna zbog toga što blokaderi i opozicija imaju ogromnu finansijsku pomoć iz inostranstva".
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
U Mašinsko-saobraćajnoj školi u Čačku otvorena je izložba pod nazivom „Moja ćirilica”, autorke Olgice Stefanović, akademske slikarke i ikonopisca iz Novog Sada.
Prema najnovijim prognozama, jak ciklon čiji se centar trenutno nalazi iznad Grčke i dalje utiče na vreme u regionu. Zbog njegovog delovanja u Srbiji preovlađuje oblačno vreme, a mestimično se očekuju i padavine.
U međimurskom naselju Sitniceu četvrtak je došlo do ubistva i pokušaja ubistva, kada je Josip Oršuš (40) iz vatrenog oružja usmrtio sestru (28) svoje partnerke, dok se njegova partnerka (29) bori za život.
Majka i brat Keli, devojke za čije je ubistvo osuđen državljanin Srbije na 18 godina zatvora, sa suzama u očima slušali su izricanje presude pred sudom u Lozani, prenose švajcarski mediji.
Na društvenim mrežama pojavio se izuzetno uznemirujući video snimak na kojem se vidi kako osumnjičeni A. K. (25) iz Rožaja, svojim automobilom, namerno, udara u oštećenog mladića.
Nova 2026. godina se bliži, a evropske metropole već spremaju spektakl kakav se pamti. Ovo je lista gradova koji su uvek rasprodati i poznati po dočeku o kom se priča mesecima.
Bivši partner pevačice Katarine Grujić, Kosta Obradović, uhapšen je u Podgorici zbog sumnje da je pretio jednoj devojci objavljivanjem intimnog snimka.
Pevačica Džejla Ramović otkazala je svoj nastup u Skoplju zbog problema sa dokumentacijom, ali i neprijatnosti prilikom privođenja koje je nedavno doživela.
Biznismen Bogoljub Karić juče je proslavljao svoj rođendan, a među gostima našla se voditeljka Sanja Marinković koja je objavila fotografije sa slavlja.
Rijaliti učesnica Slađana Lazić, poznatija kao Slađa Poršelina, otkrila je razlog raskida cimera iz Bele kuće Anđele Đuričić i Nenada Marinkovića Gastoza.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar