Mitroviću zvanično "obrisali" gol u Saudijskoj Arabiji!
Podeli vest
Nakon više od dve nedelje, zvaničnici Saudijske lige doneli su konačnu odluku o spornom drugom golu Al Hilala u meču protiv Al Rijada, koji je prvobitno pripisan srpskom napadaču Aleksandru Mitroviću.
Na utakmici koju je lider na tabeli tamošnjeg šampionata dobio rezultatom 3:0, Mitrović je upisao dva gola, a oko jednog od njih se vodila čitava polemika u danima za nama.
Fudbaleri Vojvodine u sredu (19.00) dočekuju ekipu Novog Pazara, u zaostaloj utakmici drugog kola Superlige Srbije. Ovaj meč će imati humanitarni karakter, za pomoć Bojanu Matavulju, koji je posle saobraćajne nesreće ostao u invalidskim kolicima.
Nekadašnji fudbaler i trener Marko Valok, preminuo je u 97. godini života. Osim Partizana, bivši jugoslovenski reprezentativac vodio je i Budućnost u sezoni 1976/77, koja se od njega oprostila emotivnim rečima.
30.09.2024
22:00
Naime, naš reprezentativac je šutirao prema golu, ali je lopta na putu ka mreži pogodila defanzivca Al Rijada, Najefa Barbeta, koji ju je nesrećno skrenuo u sopstveni gol.
Dugo se raspravljalo da li će ovaj pogodak biti pripisan srpskom napadaču ili će se voditi kao autogol Barbeta. Danas je ta dilema rešena - Sudijska komisija Saudijske lige donela je odluku da gol zvanično bude upisan kao autogol Barbeta, čime Mitrović ostaje bez tog pogotka na svom kontu.
Fudbaleri Crvene zvezde stigli su na stadion "San Siro", gde ih sutra očekuje meč protiv Intera (21.00, RTS1, Arena premijum 1), u okviru drugog kola reformisane grupne faze Lige šampiona.
30.09.2024
19:41
Foto: profimedia
Aleksandr Mitrović
Ipak, i bez ovog gola, momak iz Smedereva je i dalje najbolji strelac lige sa sedam postignutih pogodaka, što samo potvrđuje njegovu izvanrednu formu u dresu Al Hilala.
Crvena zvezda je zdrav tim koji ima dobro utrenirane i odlične igrače. Rezultati su im veoma jaki u domaćem šampionatu. Biće to utakmica puna zamki za nas, moramo da budemo spremni, poručio je trener Intera, Simone Inzagi (48).
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Fudbaleri Vojvodine u sredu (19.00) dočekuju ekipu Novog Pazara, u zaostaloj utakmici drugog kola Superlige Srbije. Ovaj meč će imati humanitarni karakter, za pomoć Bojanu Matavulju, koji je posle saobraćajne nesreće ostao u invalidskim kolicima.
Bura zbog smene Igora Božića, sada već bivšeg direktora tajkunske televizije N1, nikako se ne stišava, a osim što su ostali zaposleni zapali u stanje histerije nakon te odluke novih vlasnika Junajted medije, mreže ne prestaju da bruje gde bi udarne pesnice i ovog medija i Nove S mogle da završe ako ih zadesi Božićeva sudbina.
Posada misije Artemis II tokom leta oko Meseca uočila je neobične boje na njegovoj površini, uključujući smeđe tonove i izolovana zelenkasta područja, prenosi Foks njuz.
Na društvenoj mreži Iks, jedan od gledalaca Informer televizije podelio je isečak večerašnjeg izveštavanja našeg reportera Vladimira Savića koji se nalazio ispred tajkunske televizije N1, zbog protesta zaposlenih, a koji je tom prilikom sreo propalog političara Srđana Milivojevića.
Sin američkog predsednika Donalda Trampa, Donald Tramp Mlađi, doputovao je u Banjaluku. Tramp Mlađi se sastao sa domaćim privrednicima kako bi razgovarao o potencijalnim ulaganjima u Republiku Srpsku. Tramp Mlađi je takođe posetio Palatu Republike, kao i porodično imanje Milorada Dodika u Bakincima.
Poslanici Skupštine Crne Gore nisu podržali inicijativu Demokratske narodne partije (DNP) Milana Kneževića da se u dnevni red današnje sednice uvrsti predlog o uvođenju srpske trobojke kao narodne i državne zastave.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
U Nemačkoj tokom Vaskrsa, mir i odmor građana strogo su zaštićeni, pa i naizgled bezazlene stvari, poput pravljenja buke, mogu se kazniti i do 50.000 evra.
Ministar odbrane Bratislav Gašić najavio je da bi ponovno uvođenje obaveznog vojnog roka u Srbiji moglo da počne krajem ove ili početkom naredne godine, uz trajanje služenja od 75 dana.
Milan P. (77) koji je danas ranjen u Obrenovcu kada ga je unuk B.P. nožem izbo, a potom ubio njegovu partnerku Mirelu M. (41), zvao je njenu advokaticu i pretio joj smrću.
Roditeljima maloletnog ubice iz Niške Banje koji je 5. oktobra 2023. godine izbo nasmrt svog druga Andreja Simića (13), nastavljeno je danas u Višem sudu u Nišu, a kako navode oni koji znaju šta se dešavalo u sudnici, ponašali su se kao roditelji Koste K.
B.P. (16) izbo je danas u porodičnoj prodavnici dedu Milana P. (77) koji je teško ranjen i njegovu partnerku Mirelu M. (51) koja je preminula na reanimaciji u Domu zdravlja u Obrenovcu. Maloletni krvnik se vratio na mesto zločina, gde je savladan od strane policije.
B. P, maloletnik iz Obrenovca, danas je izbo dedu Milana P. i njegovu partnerku Mirelu M, koja je kasnije podlegla povredama u bolnici. Maloletnik je par napao ispred porodičnog lokala čiji je vlasnik bio upravo Milan P.
Kriza u odnosima između Sjedinjenih Američkih Država i njihovih saveznika u okviru NATO postaje sve vidljivija, dok evroatlantska solidarnost, prema ocenama pojedinih zvaničnika, počinje da slabi.
U slučaju dalje eskalacije sukoba, Iran upozorava da je spreman da izazove potpuni energetski kolaps u regionu, ciljajući ključna postrojenja u Persijskom zalivu.
Srpska filmska kompozitorka Aleksandra Kovač ostvarila je izuzetan međunarodni uspeh. Pozvana je da učestvuje u prvom Composers Club-u festivala Cannes series 2026, elitnoj profesionalnoj platformi koja okuplja 20 najznačajnijih kompozitora savremene muzike za TV serije iz celog sveta.
Stručnjaci objašnjavaju zbog čega nije dobra ideja uklanjati sede vlasi čupanjem, koje posledice to može imati i kako je bolje reagovati kada ih uočite.
Tiramisu spada u one poslastice koje su uvek aktuelne, lagan je, kremast i izuzetno ukusan. Odličan je izbor i za svečane prilike, ali i za trenutke kada želite da sebi i bližnjima priuštite nešto posebno.
Mobilni telefon često ostaje prazan u ključnim trenucima, ostavljajući nas da čekamo pored utičnice, ali postoji pet saveta koji mogu da ubrzaju proces punjenja.
NordVPN je lansirao My Location - besplatan alat koji korisnicima omogućava da u sekundi otkriju svoju stvarnu fizičku lokaciju, kao i virtuelnu lokaciju koju sajtovi prepoznaju kada ih posećuju.
Rijaliti učesnice Maja Marinković i Stanija Dobrojević ušle su u žestok sukob, kada je Stanija zbog uvreda poručila Maji da će njenog oca Takija Marinkovića strpati u zatvor.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar