Slovenački reprezentativac i fudbaler Crvene zvezde, Timi Maks Elšnik (26) izdvojio se kao jedan od najvažnijih šrafova u ekipi Vladana Milojevića kako u domaćem prvenstvu, tako i u Ligi šampiona. To dodatno potkrepljuje činjenica da je statistički, vezista crveno-belih među pet najboljih igrača u proteklim utakmicama elitnog evropskog klupskog takmičenja.
Poljski golman Vojćeh Ščensni može da brani za Barselonu i u Ligi šampiona protiv Crvene zvezde u četvrtom kolu Lige šampiona (6. novembra).
09.10.2024
07:17
Domaći tim je od 61. minuta igrao sa 10 fudbalera, pošto je Džordan Teze dobio crveni karton.
Monako je prvi na tabeli francuskog prvenstva sa 20 bodova, u sledećem kolu igraće protiv Nice.
Klub iz Kneževine će prethodno, 22. oktobra od 18.45 časova, dočekati Crvenu zvezdu u trećem kolu Lige šampiona.
Fudbaler Crvene zvezde Silas Mvumpua bi mogao već na zimu da napusti crveno-bele, jer ima izlaznu klauzulu vrednu deset miliona evra, a cveno-beli pravi preče kupovine. Ozbiljno interesovanje su već pokazali Viljareal i Everton, ali bi za neki od pomenutih klubova mogao da zaigra tek narednog leta.
Teoretska šansa da crveno-beli bez kvalifikacija izbore mesto u eliti postoji, ali je za tako nešto potrebno da se poklope rezultati iz pet domaćih takmičenja.
08.10.2024
19:50
Lil je na četvrtom mestu sa 14 bodova, u narednom kolu sastaće se sa Lensom..
Nisam želeo da umanjim pobedu Intera, o veličini kluba ne treba govoriti, samo sam želeo da potvrdim ono što su svi videli - da smo sami sebi davali golove, napisao je Uroš Spajić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Slovenački reprezentativac i fudbaler Crvene zvezde, Timi Maks Elšnik (26) izdvojio se kao jedan od najvažnijih šrafova u ekipi Vladana Milojevića kako u domaćem prvenstvu, tako i u Ligi šampiona. To dodatno potkrepljuje činjenica da je statistički, vezista crveno-belih među pet najboljih igrača u proteklim utakmicama elitnog evropskog klupskog takmičenja.
Fenomen odlazaka blokadera u Hrvatsku, kao da je tamo "sigurno tlo za Srbe", uočljiv je i kod opozicije i kod blokadera, a stručnjaci su to komentarisali za Informer.
Dok Zapad raspravlja o novim merama protiv Moskve, Kina je pažnju usmerila na potpuno drugi trend: eksplozivan rast vrednosti ruskog zlata, koje je probilo istorijski prag od više od 300 milijardi dolara.
Blokader siledžija Miša Bačulov podelio je na društvenoj mreži Iks video-snimak u kom je priznao da je deo revolucije u Srbiji, otkrivši pritom koja je njegova uloga u tim događajima, ali i naglasivši da je svestan da ga studenti blokaderi ne podržavaju.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najoštrije je danas osudio napad na jevrejsku zajednicu u Sidneju, izvršen tokom okupljanja povodom jevrejskog praznika Hanuke, u kojem je ubijeno najmanje deset osoba.
Perjanica tajkuna Dragana Đilasa, Marinika Tepić iz Stranke slobode i pravde (SSP), ostrvila se na nekadašnju ministarku Zoranu Mihajlović, spominjuću čak i zatvor, ali stigao joj je žestok odgovor kojim joj je očitana bukvica.
Tijana Perić Diligenski, bivša poslanica Srbija centra (SRCE), stranke Zdravka Ponoša, ismejala je njegov nedavni napad na Ćacilend, a istovremeno i poručila da opozicijom upravljaju drugi.
Srbija širi mogućnosti za snabdevanje energijom iz različitih pravaca, a trenutna situacija sa NIS-om i potencijalne sekundarne sankcije nikako ne ugrožavaju finansijsku stabilnost naše zemlje.
Istraživanje Kompanije za podatke o automobilima "carVertical" ukazuje da Srbi u proseku prelaze najmanje kilometara jednim automobilom, dok Poljaci voze najviše.
Osumnjičeni za pokušaj ubistva vođe "kavačkog klana", Radoja Zvicera, već pet godina se nalaze u istražnom pritvoru u zatvoru u Ukrajini, a kako nadležni organi Ukrajine u tom sudskom postupku nisu doneli presudu, Evropski sud za ljuska prava je naložio Vladi Ukrajine da isplati 11,7 hiljada evra odštete na ime Stefana Đukića, Milana Brankovića i Petra Jovanovića.
Policija Novog Južnog Velsa opkolila je kuću u jugozapadnom delu Sidneja za koju se veruje da pripada jednom od napadača koji su otvorili vatru tokom proslave jevrejskog praznika Hanuke na plaži Bondi.
Heroj Ahmed, 43-godišnji vlasnik prodavnice voća, bez oklevanja je jurnuo na naoružanog napadača tokom terorističkog napada na plaži Bondi u Sidneju, uspeo da mu otme pištolj i spreči dalji masakr.
Ukrajina je spremna da odustane od zahteva za pristupanje NATO ukoliko Sjedinjene Američke Države i Evropska unija ponude dovoljno snažne bezbednosne garancije u okviru tekućih pregovora o okončanju rata u Ukrajini, izjavio je danas ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski.
Holivudski glumac Hju Džekman šest puta se suočio sa rakom kože i izlečio, ali i otvoreno priznao da je ignorisao lekarska upozorenja i nastavio sa sunčanjem.
Glumac Boris Isaković preživeo je pravi horor kada mu je bomba greškom podmetnuta ispod automobila. Eksplozija se dogodila u trenutku kada je krenuo kolima a geleri su mu se zabili u telo.
Ako želite da na prazničnoj trpezi ponudite nešto drugačije od klasičnih belolučenih paprika, ova salata od pečenih paprika sa renom biće pravo osveženje.
Na krajnjem severu Evrope, gde hladnoća caruje, a irvasi slobodno lutaju, nalazi se Norveška zemlja koja izgleda kao da je izašla iz stare nordijske legende.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar