Italijanski lekari otklonili dilemu: Dušan dobro prošao, ali mora na pauzu!
Podeli vest
Reprezentativac Srbije Dušan Vlahović prošao je preglede u Torinu koji su saopštili da je sjajni napadač izbegao ozbiljniju povredu zadnje lože tokom meča sa Danskom (0:0).
Na 67. redovnoj sednici Upravnog odbora Košarkaškog saveza Srbije, koja je održana danas u “Kući košarke” u Beogradu, dosadašnji v.d. generalnog sekretara Filip Sunturlić razrešen je dužnosti vršioca generalnog sekretara Košarkaškog saveza Srbije, a imenovan za direktora muške seniorske reprezentacije i nastaviće da obavlja i funkciju potpredsednika KSS za finansije i marketing.
Omladinska reprezentacija Srbije je u utakmici trećeg kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo ubedljivo savladala Hrvatsku u Karlovcu sa 3:0 (3:0) i tako se plasirala u naredni krug takmičenja.
19.11.2024
15:24
Prizor Vlahovića kako, uz bolnu grimasu, napušta teren uzburkao je javnost, pogotovo u Italiji, pa je "stara dama" ekspresno dovela srpskog reprezentativca u Torino i podvrgla ga pregledima.
Svetislav Pešić je ostao na mestu selektora, sada je na nama da se kvalifikujemo za Evrobasket i sanjamo o još većim uspesima, poručio je reprezentativac Srbije Aleksa Avramović pred dvomeč sa selekcijom Danske u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo leta 2025.
Pokazali smo karakter i umeće, možemo da igramo sa svakim, poručuju uglas reprezentativci Srbije Đorđe Petrović (25), Nemanja Maksimović (29) i Mihailo Ivanović (19), nakon remija (0:0) sa selekcijom Danske u 5. kolu grupe A4 Lige nacija.
"Zbog problema sa mišićem leve butine, Dušan Vlahović je danas išao na dijagnostički pregled. Test je pokazao da nema nikakve povrede i njegovo stanje se prati na dnevnom nivou", navodi se u saopštenju Juventusa.
Prema navodima italijanskih medija, očekuje se da primarna napadačka opcija giganta iz Torina odsustvuje oko sedam dana, što znači da Tijago Mota na njega ne može da računa za duele sa Milanom u Seriji A (23. novembar) i Aston Vilom u Ligi šampiona (27. novembar).
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na 67. redovnoj sednici Upravnog odbora Košarkaškog saveza Srbije, koja je održana danas u “Kući košarke” u Beogradu, dosadašnji v.d. generalnog sekretara Filip Sunturlić razrešen je dužnosti vršioca generalnog sekretara Košarkaškog saveza Srbije, a imenovan za direktora muške seniorske reprezentacije i nastaviće da obavlja i funkciju potpredsednika KSS za finansije i marketing.
U Srbiji je počeo Dan žalosti zbog tragedije koja se dogodila u Severnoj Makedoniji usled požara koji je izbio u diskoteci Puls u Kočanima kada je poginulo 59, a povređeno 155 osoba.
Čitav Balkan potresla je vest o požaru u diskoteci u Kočanima gde je stradalo 59, a povređeno više od 150 ljudi,. Ovo je već četvrta masovna tragedija sa kojom se Severna Makedonija suočila.
Opozicionar iz Zeleno-levog fronta i profesor FPN-a Đorđe Pavićević složio se sa pretnjama lidera Novog DSS-a Miloša Jovanovića i poručio da "vreme ističe".
Denis Mahmutović, antisrpski propagandista hrvatskog portala Telegraf, preko hrvatskog RTL-a, pridružio se blokaderima plenumašima, N1 i opoziciji u vređanju studenata koji su mirno protestovali u Pionirskom parku sa zahtevom da se vrate na fakultete.
Poslanici Skupštine Srbije danas nastavljaju prvu sednicu prvog redovnog zasedanja, a na dnevnom redu je preostalih 13 od 70 tačaka, koliko je ukupno bilo na dnevnom redu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primiće danas predstavnike iz gradske uprave opštine Obrenovac, koje su u ponedeljak, tokom prepodneva, ''brutalno terorisali opozicioni nasilnici''.
U Srbiji će jutro biti hladno, mestimično sa slabim mrazem, tokom dana na severu i zapadu biće pretežno sunčano i hladno, dok će u ostalom delu zemlje biti umereno do potpuno oblačno, ujutro i pre podne još ponegde sa kišom, a na istoku Srbije i na planinama sa snegom, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ).
Srpska pravoslavna crkva danas slavi dan sećanja na Svetog mučenika Konona Isavrijskog, svetitelja iz 2. veka koji je zbog svoje vere i istrajnosti strašno stradao.
Ljupčo Papazov, predsednik Opštine Kočani u ostavci, saslušan je povodom tragedije u diskoteci Puls, u kojoj je u noći između subote i nedelje poginulo 59 osoba, a više od 150 je povređeno.
Čitav Balkan potresla je vest o požaru u diskoteci u Kočanima gde je stradalo 59, a povređeno više od 150 ljudi,. Ovo je već četvrta masovna tragedija sa kojom se Severna Makedonija suočila.
Najmanje sedam osoba je poginulo kada se srušio avion koji je pokušao da poleti sa ostrva Roatan nedaleko od obale Hondurasa, saopštile su lokalne vlasti.
Kijev strahuje da će američki predsednik Donald Tramp pristati da preda kontrolu nad lukom u Odesi Rusiji, piše Njujork tajms, pozivajući se na najuži krug oko ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog.
Više od 300 ljudi stradalo je noćas u vazdušnim udarima Izraela na Pojas Gaze nakon što nije došlo do dogovora sa palestinskim ekstremističkim pokretom Hamas o produženju prekida vatre.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp najavio je da će danas razgovarati sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom o ratu u Ukrajini. Tramp je nagovestio dogovor, rekavši da su mnogi elementi konačnog mirovnog sporazuma već dogovoreni, ali da još mnogo toga treba da se uradi.
Nemački Bundestag priprema se za ključnu sednicu na kojoj će se danas glasati o planovima za povećanje državnog zaduživanja, što potencijalni kancelar Fridrih Merc smatra neophodnim za povećanje vojnog budžeta i podsticanje rasta ekonomije.
Britanski mediji prenose da je vid muzičara Eltona Džona (77) toliko oslabio da sada daje autograme tako što piše samo prvo slovo svog imena, "E", uz poljubac.
Jugoslovenski film "Slučaj Openhajmer", snimljen 1970. godine, nastao je mnogo pre holivudskog filma "Openhajmer", koji je tek decenijama kasnije osvojio svet.
"Pepeljuga", mjzuikl za decu i odrasle, apsolutno je opravdao svoj naziv jer su deca uživala u bajkovitoj priči, dok su se ona, malo starija deca, vratila u detinjstvo.
Emili Ratajkovski (34) ponovo je zapalila mreže - ovoga puta u crnom donjem vešu koji ističe njenu neverovatnu figuru. A na jednoj fotografiji, sve oči su uprte u njen bujni dekolte, zbog kojeg muškarci gube razum!
Ana Nikolić i Goran Ratković Rale su pred izlazak njenog poslednjeg albuma priznali da su u emotivnoj vezi, a njihov turbulentan odnos svakodnevno puni novinske stubce.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar