Povratnik Ivanić: Patio sam, sada je sve drugačije, apetiti rastu!
Podeli vest
Patio sam dva meseca zbog povrede, ali sada je sve drugačije, apetiti su nam porasli, rekao je Mirko Ivanić nakon deklasiranja Štutgarta 5:1 u 5. kolu Lige šampiona.
- Mnogo mi znači sve ovo. Dva meseca sam patio, nisam imao ovako dugačku povredu u karijeri. Potrefilo se da sam dao gol u velikoj pobedi. Osećali smo ovaj trijumf. Svi smo verovali i kada smo primili gol, znali smo da treba da nastavimo. Sada je mnogo drugačije. Ovo je Zvezda i Srbija, ambicije uvek rastu - rekao je Ivanić.
Ovu pobedu bih posvetio pokojnom ocu, koji bi danas proslavio svoj rođendan, ali i Zdravku Kuzmanoviću, ovo smo zbog njega uradili! Rekao je Vladan Milojević zadržavajući suze nakon ogromnog trijumfa Crvene zvezde nad Štutgartom 5:1 u 5. kolu Lige šampiona.
Jedan od najboljih individualaca u redovima aktuelnog prvaka Srbije priznaje da je trener Vladan Milojević izneo svoja očekivanja pre ovog susreta, a ona podrazumevaju Crvenu zvezdu u narednoj fazi Lige šampiona.
-Trener Milojević je rekao da veruje u naš plasman dalje i mi ne smemo da se tome protivimo. Imali smo čeitir poraza do ovog meča, nije nam bilo lako. I dalje žalimo za tom utakmicom sa Benfikom, ostalo su bili veliki protivnici - objasnio je Mirko.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ne smiruje se situacija nakon što je Informer objavio vest da je Žaklina Tatalović izmislila da je unuka akademika Nikole Hajdina, a sada je u njenu "odbranu" stao Željko Veljković, novinar Nove S, ali je umesto da je odbrani još više srozao.
Osnovno javno tužilaštvo u Novom Sadu podiglo je optužnicu protiv M.P. iz Lučana koji se sumnjiči da je 7. jula prošle godine izazvao tešku saobraćajnu nesreću na auto-putu Novi Sad-Subotica u kojoj je poginuo policajac na dužnosti, Dejan Srdić (40) iz Inđije.
Radovan T. (57), koji je kako se sumnja ubio rođenog brata Sinišu T. (53), 28. aprila ove godine, a potom sebi presudio, sahranjen je danas u rodnom selu Stapar kod Sombora.
U Osnovnom sudu u Nišu juče je nastavljeno suđenje Nebojši J. (36) iz Knjaževca, kome se sudi zbog saobraćajne nesreće u kojoj su poginula dvojica muškaraca.
Američki predsednik Donald Tramp žestoko je reagovao na izjave nemačkog kancelara Fridriha Merca, optuživši ga da "ne zna o čemu govori" i da pogrešno procenjuje situaciju u vezi sa Iranom.
Gradonačelnica Đenove Silvija Salis, nekadašnja vrhunska atletičarka, u poslednje vreme beleži nagli rast popularnosti i sve češće se pominje kao potencijalna kandidatkinja na nacionalnim izborima u Italiji.
Penzionisani general-potpukovnik Bundesvera Jirgen-Joakim fon Sandrart upozorio je da bi Rusija mogla da pokrene novi, ograničeni vojni sukob van Ukrajine ukoliko proceni da za to postoji povoljna prilika.
Premijera treće sezone serije "Kuća zmaja" ("House of the Dragon") zakazana je za 22. jun na HBO Max striming platformi, dok će se istog dana u 21.00 sat emitovati i na HBO kanalu.
Lik Aleksandra Lanskog privlači veliku pažnju gledalaca serije "Katarina Velika", a mnoge zanima ko je zapravo bio mladi plemić koji je osvojio srce jedne od najmoćnijih žena u istoriji.
Pojavljivanje Melanije Tramp u Beloj kući izazvalo je buru komentara, ali ne zbog samog događaja već zbog njenog izgleda, posebno jagodica koje su mnogima zapale za oko.
Ovu sezonu "Elite" obeležile su brojne romanse, a čini se da u broju ljubavnih osvajanja prednjači Filip Đukić. Šta vi mislite ko je najveći zavodnik u Eliti?
Rijaliti učesnik Boris Vidović našao se ovih dana u fokusu javnosti nakon što je njegovo ime počelo da se dovodi u vezu sa audio snimkom Dare Bubamare.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar