Fudbalski klub Radnički održao je danas sednicu Upravnog odbora na kojoj su razmatrani dosadašnji rezultati ekipe.
Predsednik Upravnog odbora Dragan Marković Markoni ocenio je da "meraklije" za sada rezultatski dobro stoji na tabeli. Istakao je da se igra agresivan i savremeni fudbal i da se pokazalo da je trener Nikola Drinčić bio pravi pogodak za klub s obzirom da se fudbal igra do poslednjeg sudijskog zvižduka, za razliku od prethodnih perioda.
- Upravni odbor će dati nalog stručnom štabu da definiše koja pojačanja treba dovesti, kao i da ukaže na one koji nisu potrebni klubu kako bi se sa njima raskinuo ugovor. U svakom slučaju, dajemo podršku sadašnjem stručnom štabu - naglasio je Marković na sednici.
Prvi čovek UO Nišlija je istakao da je cilj kluba i rukovodstva da se kvalifikuju za Ligu Evropu. Marković je dodao i da će se razgovarati i sa prvim čovekom kluba Ivicom Tončevim kako da pomogne oko obezbeđivanja sredstava za sledeću polusezonu.Takođe, na sednici je istaknuto da je ove godine napravljen veliki korak kako bi se obezbedili adekvatni uslovi da deca sa juga Srbije igraju i uče fudbal na Čairu.
Direktor kluba, Dejan Propadalo, podsetio je da je Radnički 2016. godine preuzet u velikim dugovima i da zbog toga brojne stvari u vezi stadiona nisu mogle ranije da se završe. U tom smislu istakao je da su ove godine završena tri terena.
- Od ove godine očekujemo da deca koja do sada nisu imala gde da treniraju, počnu da igraju fudbal na novim terenima na Čairu - rekao je Propadalo.
Na sednici je istaknuto i da je osim terena, dosta urađeno i po pitanju infrastrukture. Između ostalog, delimično su završene lože i instalacije. Inače, ti radovi će biti u potpunosti završeni u narednih nekoliko meseci.
Predsednik košarkaškog kluba Partizan, Ostoja Mijailović (45), pozvao je Nebojšu Čovića, predsednika KSS, da dođe na utakmicu Partizana i poručio da želi da crno-beli i Crvena zvezdaju dobiju licencu Evrolige.
Dok je još bio tinejdžer, Nikola Jokić je imao velikih problema sa jednim pomoćnim trenerom, koji ga je stalno ismevao zbog velike kilaže. Isti taj trener, inače navijač Partizana, pozvao je crno-bele na Zlatibor, gde se budući NBA as pripremao i tako zabio nož u leđa klubu u kome je radio.
Izvršni direktor ekipe Štutgarta, Aleksander Verle, udario je na Crvenu zvezdu rekavši da su nemačke navijače skidali do gola i da bi time UEFA trebalo da se pozabavi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nenad Rašković, kojeg je danas brutalno pretukla Kosovska policija, izjavio je za Kosovo onlajn da su ga trojica izvukla iz njegove porodične kuće nakon čega su ga vezali za drvo i tukli ga tražeći da im da pušku koju, kako je rekao, nema.
Premijer Crne Gore Milojko Spajić, koji je došao na to mesto glasovima Srba, a svakodnevno sprovodi antisrpsku politiku, po ko zna koji put u poslednje vreme napao je Srbiju.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić poručila je da je jedini princip koji dosledno primenjuje crnogorski premijer Milojko Spajić - princip slepe poslušnosti.
Direktor kancelarije za Kosovo i Metohiju (KiM) Petar Petković hitno se oglasio povodom brutalnog prebijanja Srbina Nenada Raškovića iz sela Dren u Zubinom Potoku.
Republički hidrometeorološki zavod Srbije najavio je da će u toku večeri i noći u većem delu zemlje biti pretežno vedro, a samo na severu Vojvodine, uz lokalni razvoj oblačnosti, moguća je retka pojava kratkotrajne kiše ili pljuska.
Sutra, 12. avgusta, na nebu iznad Srbije dolazi do šok prizora koji se neće ponoviti decenijama, jer će doći do delimično pomračenja Sunca koje će biti vidljivo golim okom uz pravu zaštitu.
U ovom trenutku se preko Panonske nizije premešta oslabljeni hladni front, koji će u narednim danima doneti pad temperature, dok će padavine biti lokalnog karaktera.
Likvidacije izvršene snajperskim naoružanjem u Srbiji i regionu predstavljaju potpis profesionalaca i najčešće su povezane sa obračunima visokopozicioniranih članova organizovanih kriminalnih klanova.
Porodična kuća mladića koji se nalazi na izdržavanju zatvorske kazne, u jednom selu kod Obrenovca, našla se na meti nepoznatih napadača koji su oko 2 sata iza ponoći na objekat bacili topovski udar.
Uprava policije, u saradnji sa Državnim tužilaštvom, proverava više od 50 stranih državljana, među kojima su dominantno državljani Ukrajine, kao i Moldavije i Slovačke, a koji su juče zatečeni u jednoj većoj kući u podgoričkom naselju Mareza, gde je pronađena i veća količina sofisticirane digitalne opreme, uređaja i novca.
Policija u Herceg Novom uhapsila je A. V. (20), državljanina Srbije iz Novog Sada, zbog sumnje da je počinio krivično delo nasilničko ponašanje nad maloletnikom.
Perete kosu uveče i budite se sa spljoštenom, naelektrisanom frizurom koja se već do podneva masti? Možda problem nije u šamponu ni u tvrdoj vodi, već u tome kada perete kosu.
Rijaliti par Anđela Đuričić i Nenad Marinković Gastoz trenutno uživaju na Maldivima odakle dele romantične snimke sa pratiocima, a poslednja objava vožnje bicikla sve je raznežila.
Atina Tošić, ćerka Jelene Karleuše i Duška Tošića, ponovo je privukla ogromnu pažnju na društvenim mrežama, a njena najnovija objava iz teretane izazvala je lavinu komentara.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.