Lapsus ili skandal u najavi? Nigerijac iz Novog Pazara tvrdi da je stariji nego što piše u dokumentima (FOTO/VIDEO)
Podeli vest
Vezni fudbaler Novog Pazara, Nigerijac Adetunđi Adešina, izazvao je pravu buru, pošto je na televiziji u programu izjavio da je stariji nego što piše u zvaničnim dokumentima!
Mladi vezista gostovao je na televiziji "Arena sport" gde je govorio o stvarima iz privatnog života, a jedno od pitanja bilo je da kaže svoj datum rođenja. Adešina je na to odgovorio da je rođen 2. decembra 2001. godine, što se jasno može čuti.
Treneru Radničkog 1923 Feđi Dudiću zasmetala je izjava Tomislava Sivića, stratega Novog Pazara, u kojoj je rekao da su mečevi sa Kragujevčanima za njega rutinski posao.
Dodatno su nas motivisale izjave iz Novog Pazara, najbolji smo kada je najteže, poručio je Nenad Lalatović nakon pobede Vojvodine na gostovanju pod Jošanicom 4:0 u 17. kolu Superlige Srbije.
Fudbaleri Vojvodine ostvarili su važan trijumf na jednom od najtežih gostovanja u Srbiji. Tim Nenada Lalatovića bio je bolji od Novog Pazara sa ubedljivih 4:0, a sve golove postigao je Jusuf Bamidele
Ostaje da se vidi da li je Adetunđi ovime napravio lapsus, ili je nehotično otkrio koje je zaista godište. Podsetimo, slučajevi da afrički fudbaleri lažiraju krštenice nisu nepoznanica u svetu fudbala. Tako je pre nekoliko godina srpski fudbal potresla afera vezana za fudbalera Crvene zvezde Gelora Kangu, za koga su pojedini afrički mediji tvrdili da je četiri godine stariji nego što piše u dokumentima.
Iz Novog Pazara su poručili da će se povodom ovog slučaja oglasiti i dostaviti javnosti dokaze da je Adetunđi 2004. godište i da je neoprezno napravio lapsus. U suprotnom, mogla bi ovo biti nova bura u srpskom fudbalu.
Adetunđi Adešina je jedan od najboljih fudbalera Novog Pazara i prema podacima sa "Transfermarkta" vredi 1.200.000 evra.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Treneru Radničkog 1923 Feđi Dudiću zasmetala je izjava Tomislava Sivića, stratega Novog Pazara, u kojoj je rekao da su mečevi sa Kragujevčanima za njega rutinski posao.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp nazvao je telefonski razgovor sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, koji je juče trajao skoro dva sata, "sjajnim" i rekao da su razgovarali o "mnogim temama" u cilju postizanja mira u ratu između Rusije i Ukrajine.
Premijer Srbije Miloš Vučević govorio je o važnim društveno-političkim temama za Pink televiziju u emisiji "Novo jutro", gde je istakao da će svi koji su širili dezinformacije o upotrebi zvučnog topa odgovarati.
Novi, veoma efikasan proces za izvođenje ove konverzije mogao bi olakšati razvoj terapija za oštećenja kičmene moždine ili bolesti poput amiotrofične lateralne skleroze.
U nastavku borbe protiv korupcije, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za borbu protiv korupcije UKP, po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu, uhapsili su B. M. (1985), odgovorno lice Privrednog društva „Marex Co“ doo Beograd, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo prevara u obavljanju privredne delatnosti u saizvršilaštvu.
Više javno tužilaštvo u Leskovcu okončalo je istragu ubistva sedamnaestogodišnjeg Andrije I. kojeg je 27. novembra prošle godine u Vlajkovoj ulici u ovom gradu, nasmrt pretukao njegov drug Nemanja Azirović (18).
Javni tužilac Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu je obavešten od strane policijskih službenika PS Zemun da je muška osoba, za koju je utvrđeno da je u pitanju A.D. (45), u porodičnoj kući u Zemunu, pretnjom da će napasti na život i telo ugrozio spokojstvo i duševno stanje člana svoje porodice - svoje majke.
Bivši britanski premijer Boris Džonson, koji je jedan od najpoznatijih pristalica predsednika SAD Donalda Trampa u Velikoj Britaniji, izrazio je negodovanje i ljutnju nakon što američki lider nije dobio pristanak ruskog kolege Vladimira Putina na bezuslovno primirje.
Izraelska vojska danas je potvrdila da je pokrenula kopnene operacije u centralnom i južnom delu Pojasa Gaze, koje imaju za cilj proširenje tampon zone.
Vlasti Amsterdama morale su proteklih nekoliko nedelja da odbiju ukrajinske izbeglice zbog nedostatka prostora u prihvatnim centrima, što se dogodilo prvi put, prenose danas holandski mediji.
Stručnjaci za sajber bezbednost upozoravaju korisnike pametnih telefona na tri vrste aplikacija koje, iako naizgled bezopasne, mogu prikupljati lične podatke bez znanja korisnika.
Nošenje crvenog konca oko zgloba ruke je običaj koji se javlja u različitim kulturama i religijama, a mnogi nisu upoznati sa pravim značenjem ovog običaja.
Rijaliti učesnica Stefani Grujić otkrila je u emisiji "Amnezija" da je potpuno prebolela bivšu devojku Jovanu Tomić Matoru, a s obzirom na to da puno vremena provodi sa ocem svog deteta Danijelom Dujkovićem Munjezom, čini se da će njihovoj ljubavi dati drugu šansu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar