• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: O. B.

17.12.2024

20:53

Zvezda se odriče svog bisera! Kapiten crveno-belih napušta "Marakanu"!?

Starsportphoto

Fudbal

Zvezda se odriče svog bisera! Kapiten crveno-belih napušta "Marakanu"!?

Podeli vest

Fudbaler Crvene zvezde - Jovan Šljivić, mogao bi da napusti "Marakanu" tokom januara.

Iznedrila je Zvezdina "klasa 2005" dva velika bisera u liku Jovana Mijatovića i Koste Nedeljkovića, a očekivalo se da će njihovim stopama krenuti i Jovan Šljivić. Talentovani vezista kucao je na vrata prvog tima kod Baraka Bahara, potom je šansu dobijao i kod Vladana Milojevića, ali mu je uvek malo nedostajalo da stekne puno poverenje trenera. 

Ove sezone je Šljivić imao još manju minutažu, a za to su se pobrinuli Mirko Ivanić, Luka Ilić i Andrija Maksimović, koji igraju u brutalnoj formi. Jasno je da za Šljivića mesta na "Marakani" nema zbog čega uprava srpskog šampiona uveliko razmatra o eventualnoj prodaji kapitena omladinske selekcije. 

Kako prenosi "Mozzart sport", Jovan Šljivić bi već u januaru mogao da napusti Crvenu zvezdu. Ni eventualni odlazak Andrije Maksimovića ne bi mnogo promenio njegov status budući da će srpski šampion, ukoliko bude eliminisan iz Evrope, imati značajno manji broj utakmica tokom proleća i mesta za sve u rosteru Vladana Milojevića neće biti. đ

Foto: FK Crvena zvezda

 

Svesni su na "Marakani" činjenice da Šljivićeva vrednost nije onolika koliko su očekivali, ali i da im je manevar za eventualne pregovore onemogućen. Potrebno je da se otvori prostor za nova lica, posebno - Vasilija Kostova, a sve to utiče na status mladog Kruševljanina. Navodno, Crvena zvezda bi mogla da zaradi oko 2.000.000 evra na ime obeštećenja. 

Konkretnih ponuda još uvek nema, ali je jasno da bi brojni klubovi voleli da vide Šljivića u svom dresu, posebno nakon dobrih igara sa kapitenskom trakom u omladinskoj Ligi šampiona. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Saznajemo! Evo šta čeka Zgorku Dolovac nakon izmene zakona
Politika

Saznajemo! Evo šta čeka Zgorku Dolovac nakon izmene zakona

Izmene tužilačkih zakona koje je danas predsedniku Narodne skupštine, pored ostalih, podneo predsednik Odbora za pravosuđe, državnu i lokalnu samoupravu Uglješa Mrdić praktično razvlašćuju Vrhovnog javnog tužioca od donošenja nekoliko važnih odluka koje se odnose na organizaciju rada u tužilaštvu.

22.12.2025

13:51

Opet svađa u SPO: "Predsednik SPO za Austriju nije pozvan na sednicu u Beogradu, što ukazuje na grubo kršenje najvišeg stranačkog akta"
Politika

Opet svađa u SPO: "Predsednik SPO za Austriju nije pozvan na sednicu u Beogradu, što ukazuje na grubo kršenje najvišeg stranačkog akta"

Izražavamo svoj najoštriji protest protiv odluka takozvanog Glavnog odbora SPO koji se, tobože, sastao 13. decembra u Beogradu. Iako Statut SPO u članu 79 kaže da organizacije SPO za pojedine države u inostranstvu imaju status okružnih organizacija, predsednik SPO za Austriju nije bio pozvan na sednicu u Beogradu, što ukazuje na grubo kršenje najvišeg stranačkog akta.

22.12.2025

12:40

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Uhapšen Milutin Simović!
Region

Uhapšen Milutin Simović!

Bivši ministar poljoprivrede i ruralnog razvoja Crne Gore Milutin Simović uhapšen je jutros po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva.

22.12.2025

09:41

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set