Bio sam navijač Partizana, pa igrač, pa trener, sada ponovo navijač. Sve što misle da mogu pomoći, ja sam tu. Nikada ne mogu zaboraviti moj klub, mnogo mi je pružio, poručuje srpski fudbalski trener, Slaviša Jokanović (56).
Španska Almerija zainteresovana za je mladog defanzivca Crvene zvezde Stefana Lekovića.
29.12.2024
12:47
Naime, kako je potvrdio Fabricio Romano, Dinamo želi u svoje redove da dovede osvajača Zlatne lopte iz 2006. godine kada je sa Italijom osvojio titulu svetskog šampiona, Fabija Kanavara.
Završetkom jesenjeg dela Superlige Srbije, spuštena je zavesa na prvi deo sezone u domaćem fudbalskom šampionatu. Crvena zvezda je zadržala lidersku poziciju na tabeli, dok je Partizan njen najbliži pratilac. S obzirom na to da su klupske obaveze za ovu godinu završene, fudbaleri obe ekipe odlučili su da vreme do početka priprema posvete porodicama i odmoru. Mnogi su izabrali da odu u toplije krajeve kako bi napunili baterije za izazove koji ih očekuju na proleće.
Bivši fudbaler, danas fudbalski analitičar, Rade Bogdanović. govorio je o stanju u Partizanu, pa otvoreno rekao da nije za Predraga Mijatovića, člana nove uprave crno-belih.
29.12.2024
11:41
🚨🇭🇷 Excl: Fabio Cannavaro, first choice for Dinamo Zagreb as new head coach in case the club decide to proceed and sack Nenad Bjelica.
Croatian club see Cannavaro as perfect fit for the job and he’s the leading candidate in the race. pic.twitter.com/QcUIp7azBG
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) December 29, 2024
Kao igrač, važi za jedno od najboljih koje je Italija ikada imala, dok kao trener nije baš toliko uspešan. Zapravo još uvek je na početku svoje trenerske karijere, uprkos tome što je promenio solidan broj klubova do sada.
Radio je u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, Saudijskoj Arabiji i Kini gde je sa Gvanžuom osvojio titulu prvaka 2019. godine. Bio je i selektor druge najmnogoljudnije zemlje na svetu, ali su se strane razišle nakon samo dva meča. U poslednje vreme radio je u Beneventu i Udinezeu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bio sam navijač Partizana, pa igrač, pa trener, sada ponovo navijač. Sve što misle da mogu pomoći, ja sam tu. Nikada ne mogu zaboraviti moj klub, mnogo mi je pružio, poručuje srpski fudbalski trener, Slaviša Jokanović (56).
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je ekskluzivno tokom prvog Kolegijuma naše televizije da su blokaderi na jednom od svojih plenuma doneli odluku da na izborima imaju dvojicu kandidata.
Bolesne laži blokadera, da nastradala studentkinja Filozofskog fakulteta Milica Živković ni ne postoji i da je sve deo velike zavere, srušene su kao kula od karata.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je čestitku svim pripadnicima Odreda Vojne policije specijalne namene "Kobre" povodom 14. aprila – Dana jedinice.
Blokadersko glasilo N1 nastavlja da udara na Srbiju i naš narod kad god mu se za to ukaže prilika. Međutim, ovog puta su otišli korak dalje u svojim prljavim namerama.
Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) pozvalo je na skup podrške antisrpskoj "N1" u utorak, 14. aprila. Najava da će na skupu podrške redakciji N1 govoriti blokaderska tužiteljka Bojana Savović izazva je burne reackije. Njoj će pridružiti glumica Seka Sablić, koja je poznata po tome što redovno posećuje blokaderske skupove.
Dražen Živković, glavni i odgovorni urednik TV Prva za Crnu Goru i osnivač portala Borba objavio je novu kolumnu s naslovom "Politika je šah, a ne copy-paste: Srbija je "mađarski scenario" razbila 15. marta prošle godine".
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam šta je ovog puta radio poslanik blokader Dobrica Veselinović, zašto je najnoviji nadimak tajkuna političara Dragana Đilasa "Gagi Benč", kuda se kreće košarkaški trener Željko Obradović, o čemu priča političarka blokaderka Biljana Stojković, poznatija kao "Dabrica"...
Ekipa Informera sutra će tokom celog dana izveštavati iz Budimpešte, tokom parlamentarnih izbora koji se održavaju u Mađarskoj. Imaćemo ekskluzivni sadržaj, brojna uključenja sa lica mesta, izjave, fotografije sa birališta i ulica glavnog grada Mađarske.
Na padinama planine Miroč, nedaleko od Kladova, krije se jedan od najlepših, ali još uvek nedovoljno otkrivenih prirodnih dragulja Srbije - vodopad Blederija u čijoj se blizini može noćiti za samo 2.000 dinara.
Uhapšen Albanac u Kolumbiji po Interpolovoj poternici, koju je za njim raspisala Španija, zbog sumnje da je učestvovao u ubistvu Srbina, Aleksandra Kolundžića, u Marbelji.
Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srbije objavilo je snimak Jedinice za obezbeđenje određenih ličnosti i objekata (JZO), koji prikazuje visoki stepen stručnosti tokom svih aktivnosti.
Policija u Nikšiću, uhapsila je Nikšićanina D. J. (23) i Podgoričane D. K. (24) i N. L. (23), jer je pretresom njihovog automobila kod njih pronađeno 41 pakovanje kokaina.
Državljani Srbije bili su u;esnici jezive saobraćajne nesreće u Austriji kada je došlo do čeonog sudara automobila i kamiona. Tinejdžer (19) koji je bio za volanom putničkog vozila od siline udarca podlegao povredama.
Mađarska je spremna za pragmatičnu saradnju sa Rusijom, izjavio je Peter Mađar, lider opozicione partija "Tisa" koja je pobedila na parlamentarnim izborima u toj zemlji.
Dva prazna tankera koja su se uputila ka Ormuskom moreuzu vratila su se nakon što je objavljena vest da su razgovori između SAD i Irana završeni bez dugoročnog mirovnog sporazuma, prema podacima firme za praćenje brodova Vortex.
Američka pop pevačica Britni Spirs primljena je na sopstveni zahtev u ustanovu za lečenje zavisnosti nakon što je prošlog meseca uhapšena zbog sumnje da je upravljala vozilom pod dejstvom alkohola i droga, saopštio je njen predstavnik.
Igrani film "Čuvar ikone svetog Đorđa", nastao u režiji Jelene Bajić Jočić, a prema scenariju Radoša Bajića, ovih dana će doživeti svoju svetsku premijeru na Moskovskom međunarodnom filmskom festivalu, koji se ove godine održava od 16. do 23. aprila.
Dani Vaskrsa su vreme koje provodimo u kući sa svojom porodicom, a gledanje dokumentarnih emisija i filmova o srpskim manastirima i patrijarhu Pavlu mogu dodatno da oplemene dane najvećeg hrišćanskog praznika.
CK One, kultni parfem iz devedesetih, ponovo je u centru pažnje i doživljava veliki povratak zahvaljujući trendu minimalizma i obnovljenom interesovanju za stil Kerolajn Beset-Kenedi.
Milioni ljudi svake godine posećuju popularne gradove poput Pariza, Barselone ili Rima, postoji i sasvim drugačija strana putovanja mesta koja ostaju gotovo neprimećena na turističkoj mapi.
Ljubavni trougao između Stanije Dobrojević, Asmina Durdžića i Maje Marinković ne prestaje da potresa rijaliti, a sinoćnja scena dodatno je podigla tenziju među učesnicima.
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, ponovo je izazvao buru na društvenim mrežama nakon što je u svom lajvu ugostio oca, sveštenika Nenada Ilića.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar