Bivši košarkaš Crvene zvezde i aktuelni centar Armanija - Fredi Gilespi, uspešno se oporavio nakon što je pretrpeo snažan udarac glavom na evroligaškom meču protiv Fenerbahčea, a trener ekipe - Etore Mesina, potvrdio je da se košarkaš oporavio, ali i dalje nije sigruno da li će biti spreman za meč protiv Pariza.
-Srećni smo što se Fredi Gilespi, bez obzira na to da li će biti spreman da igra protiv Pariza, oporavio bez posledica nakon što je zadobio strašan udarac na utakmici protiv Fenerbahčea - istakao je Mesina.
Nakon nezgode, američki centar je proveo noć u bolnici i bio pod strogim medicinskim nadzorom zbog potresa mozga. Ipak, vratio se treninzima i putovaće sa ekipom u Pariz, dok će odluka o njegovom nastupu biti doneta naknadno.
Gilespi je tokom sezone stigao u Milano kako bi pojačao ekipu usled povreda visokih igrača. Iako prosečno beleži 3,4 poena i 2,8 skokova po utakmici, njegova uloga u timu daleko prevazilazi statistiku, posebno u defanzivnom segmentu.
Armani trenutno zauzima deveto mesto na tabeli Evrolige sa skorom 16-13 i nalazi se u velikoj borbi za plasman u plej-of.
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Olimpije Milano u 29. kolu Evrolige, čime su dodatno zakomplikovali borbu za plasman u Top 8. Sa skorom 16-13, Zvezda sada deli poziciju sa Parizom, a četvorka koja uključuje i Olimpiju Milano i pobednika duela Barselona–Partizan biće raspoređena između 6. i 9. mesta na tabeli.
Košarkaši Armanija pobedili su Crvenu zvezdu u 29. kolu Evrolige rezultatom 82:80, a Nikola Mirotić, uprkos povredi, igrao je ključnu ulogu u trijumfu svog tima. Nakon teške utakmice, Mirotić je istakao važnost pobede i najavio nastavak borbe za plasman u završnicu takmičenja.
Džoel Bolomboj povredio je stopalo tokom utakmice Crvene zvezde protiv Olimpije iz Milana, što je ozbiljno uzdrmalo crveno-bele, jer je košarkaš, koji je već bio van terena zbog povrede ranije u sezoni, ponovo morao da napusti igru.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Olimpije Milano u 29. kolu Evrolige, čime su dodatno zakomplikovali borbu za plasman u Top 8. Sa skorom 16-13, Zvezda sada deli poziciju sa Parizom, a četvorka koja uključuje i Olimpiju Milano i pobednika duela Barselona–Partizan biće raspoređena između 6. i 9. mesta na tabeli.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić reagovao je na sramno ćutanje Evrope na veličanje ustaštva, istakavši da se u jednom njenom delu nacizam ponovo normalizuje, dok se prema različitim državama primenjuju dvostruki aršini.
Na društvenoj mreži Iks osvanuo je nov snimak siledžije i blokadera Nikole Đorđioskog (33) iz Užica, koji je u sramnom napadu ogromnom kamenicom pogodio i teško povredio snimatelja Radio-televizije Srbije!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić reagovao je na sramno ćutanje Evrope na veličanje ustaštva, istakavši da se u jednom njenom delu nacizam ponovo normalizuje, dok se prema različitim državama primenjuju dvostruki aršini.
Mlada Nina Trnavac iz Užica, čiji je jučerašnji govor iz srca ovog grada dirnuo čitavu Srbiju, govorila je ekskluzivno za Informer i otkrila nove detalje terora koji je preživljavala u poslednje dve godine zbog blokadera i to samo zato što otvoreno podržava SNS i politiku predsednika Aleksandra Vučića.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da su na delu dvostruki aršini u Evropi i regionu kada je reč o predstojećoj sahrani Ratka Mladića i podsetio da je general Rasim Delić, čiji su vojnici odsecali glave Srbima, sahranjen u BiH uz sve državne počasti i da se tome niko nije protivio.
Učesnici prve sezone Exatlona Srbija Radojica Lazić i Anabela Zonai trenutno se nalaze u Dominikani, a javnost najviše zanima da li je njihov odlazak povezan sa drugom sezonom takmičenja.
Reper Gazda Paja pokazaće svoje veštine u najvećem sportskom rijalitiju Exatlonu, a njegova žena Vesna je takođe u sjajnoj formi, pa je suprugu komotno mogla da se pridruži u takmičenju.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić danas prisustvuje svečanom puštanju u saobraćaj novih 28 kilometara Dunavskog koridora, saobraćajnice koja će doprineti boljoj povezanosti istočne Srbije sa Beogradom.
Požar koji je zahvatio deo opštine Lebane je ugašen, požari na Stolovima i kod Lukova kod Vranja i dalje nisu lokalizovani, ali je situacija bolja nego prethodnih dana, dok je u Deliblatskoj peščari mirno.
Ubistvo koje je potreslo Veliko Gradište i čitavu okolinu, sva je prilika da je bilo inicirano podelom imovine. U Velikom Gradištu kažu da su se B. K. i njegova sestra A. Č. posvađali oko podele imovine nakon očeve smrti u aprili mesecu ove godine.
Nova ruska krstareća raketa "Banderolj" postala je ključni deo kampanje koja je gotovo zaustavila komercijalnu plovidbu kroz ukrajinske crnomorske luke, dok je izvoz žita u prvoj polovini avgusta pao oko 75 odsto u odnosu na isti period prošle godine, piše britanski Telegraf.
Skladište ukrajinskih snaga sa granatama, minama, drugom municijom i dronovima nalazilo se u blizini stambenih objekata kod Kijeva, gde je posle ruskog udara došlo do katastrofalne sekundarne detonacije u kojoj je poginulo najmanje 37 ljudi, potvrdio je Volodimir Zelenski.
Rusija bi početkom naredne nedelje mogla zvanično da bude označena kao odgovorna za pokušaj napada dronom sa eksplozivom na aerodromu Lajpcig/Hale, posle čega Berlin sprema "opsežan" paket mera protiv Moskve.
Island neće obnoviti pregovore o članstvu u Evropskoj uniji, pošto je 52,5 odsto birača na referendumu glasalo protiv povratka za pregovarački sto sa Briselom, dok je 47,5 odsto podržalo nastavak procesa.
Sinoć je u Zaječaru počeo tradicionalni rok spektakl, 59.Gitarijada koja se održava u podnožju Kraljevice uz rokere koji su pristigli iz svih gradova Srbije, ali i iz inostranstva.
Kada pas stavi šapu na svog vlasnika, to najčešće znači da želi da pokaže ljubav i privrženost. Ipak, ovaj gest nije samo znak nežnosti, već i važan način na koji pas komunicira sa čovekom.
Septembar je pravo vreme za nekoliko važnih poslova u bašti, a orezivanje biljaka spada među njih. Ipak, ne treba uzimati makaze i skraćivati sve redom.
nstagram je spremio novitet koji bi mogao da obraduje sve koji često objavljuju Reels. Umesto dugog sređivanja snimaka, nova opcija omogućava da se početna verzija videa napravi za svega nekoliko sekundi.
Američka tehnološka kompanija Epl je zvanično najavila svoj tradicionalni događaj za 9. septembar, pod sloganom "Iznenadi i zablistaj" (Surprise and shine), na kome će najverovatnije biti predstavljena nova generacija ajfona, dok najveću pažnju privlači mogućnost da kompanija konačno predstavi svoj prvi preklopni telefon.
Bivša rijaliti zvezda Dalila Dragojević progovorila je o sukobu sa Vesnom Rivas i poručila da pevačica ne govori istinu kada kaže da je dobila na sudu.
Pevačica Jovana Nikolić Mišković prisetila se davnog susreta sa slavnim holivudskim glumcem Bred Pitom, koji je igrao u filmu njenog oca reditelja Božidara Nikolića.
Jelena Karleuša sinoć je u okviru manifestacije "Dani šljive" održala koncert u Blacu, a više od 50.000 ljudi dočekalo je pop divu uz gromoglasne ovacije.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.