• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: M. V.

28.04.2025

12:50

Šta je, bre, ovo?! Cibona dobila utakmicu sa 110 poena razlike!

abaliga.com

Košarka

Šta je, bre, ovo?! Cibona dobila utakmicu sa 110 poena razlike!

Podeli vest

Na kakvom je nivou košarka u Hrvatskoj? Cibona, koja u ABA ligi ima svega četiri pobede i 24 poraza, slavila je protiv Osijeka u tamošnjem šampionatu sa nestvarnih 148:38!

Stariji i upućeniji obožavaoci košarke dobro znaju šta je Cibona nekada bila za igru pod obručima na ovim prostorima. Na njihovu žalost, to vreme je davno prošlo i popularni "Cibosi" su sada jedan od najlošijih članova regionalnog šampionata.

Samo je Mornar iz Bara ove sezone u ABA ligi upisao lošiji rezultat sa dve pobede, dok zagrebačka ekipa ima četiri. Suočeni sa ogromnim finansijskim poteškoćama, prinuđeni su na igru sa mladim košarkašima i skromna pojačanja, ali je to očigledno više nego dovoljno za šampionat Hrvatske.

Foto: Starsportphoto

Košarkaši Cibone

Slavili su protiv poslednjeplasiranog Osijeka (148:38) i zapitali ljude da li je u pitanju amatersko takmičenje. 

Mladi Ivan Perasović (23) najviše je profitirao iz ovog meča. Krilo Cibone upisalo je 40 poena, dok je Luka Škorić zabeležio tripl-dabl sa 27 koševa, 13 uhvaćenih lopti i deset dodavanja.

Videćemo da li će ova pobeda motivisati izabranike Josipa Sesara pred gostovanje Spartaka iz Subotice u Zagrebu 2. maja.

Пласман обезедио Sofascore


Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set