DELIJE I GROBARI RATUJU ZBOG NJEGA! Petrušev otkrio gde ide!
Podeli vest
Filip Petrušev igra na MVP nivou, dominira ligom na Jadranu, a navijači večitih rivala već se svađaju čiji će dres obući
Crvena zvezda je jasno poručila da ga želi na Malom Kalemegdanu, a Partizan čiji je Petrušev navijač, to stidljivo čini jer je svoju šansu već propustio.
Mladi košarkaš Filip Petrušev izjavio je da se u tim Mege uklopio i bolje nego što je očekivao i da mu prija rad u sistemu trenera Vladimira Jovanovića
10.12.2020
18:22
Prilikom gostovanja Mege u Pireju ekipi Olimpijakosa u humanitarnoj utakmici, Petrušev je dao intervju za grčki "SDNA" kom je otkrio svoje planove za budućnost. A oni nisu vezani za Srbiju, već povratak preko okena, u SAD:
Foto: Starsportphoto
Filip Petrušev
- U prethodne dve godine sam govorio da ću izaći na draft, pa sam se vraćao na Gonzagu. Tako da – očekujte neočekivano. I sledeće sezone ću objaviti učešće. Hoću da to bude moj sledeći korak i imaće smisla. To je moj veliki cilj - rekao je Petrušev.
Satra da ne postoji bolja priprema za NBA ligu od boravka u Megi.
- Ako postoji sredina koja može da me pripremi za NBA, to je Mega. Tražili su me mnogi klubovi u Evropi, ali jako malo njih ima toliko mladih igrača. U ekipi imamo desetoricu uzrasta između 19 i 21 godine, a igramo u jako dobroj organizaciji. Imamo vremena da radimo, da napredujemo i da se razvijemo takmičarski na svim nivoima. Mega zna kako da razvije talenat, a mnogi su odatle otišli u NBA, zato sam znao – ako se budem vraćao u Evropu, biće to jedino Mega.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Mladi košarkaš Filip Petrušev izjavio je da se u tim Mege uklopio i bolje nego što je očekivao i da mu prija rad u sistemu trenera Vladimira Jovanovića
Dragan J. Vučićević, glavni urednik Informera, uključio se u program Informer televizije i otkrio najnovije informacije o zdravstvenom stanju Ivice Dačića, ministra unutrašnjih poslova, koji je hospitalizovan u sredu.
Ministar za evropske integracije Nemanja Starović komentarisao je na društvenoj mreži Iks izjavu bivšeg diplomate Nebojše Vujovića u blokaderskom mediju Danas, gde je rekao da je "cilj Đurićevog poziva u Vašington je tajni sporazum o priznavanju Kosova".
Zamenik glavnog urednika Informera Dejan Vukelić prokomentarisao je posetu predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsednice Narodne skupštine Ane Brnabić Kazahstanu, odnosno Danskoj.
Kadgod sam se ponadao da smo mi Srbi onakvi kakvima volimo da se predstavljamo, od epskih pesama pa do viceva u kojima obavezno budemo najpametniji, moj me narod, ili deo naroda, demantuje.
Nevena Petrović otkrila je da je tokom današnjeg duela u glavi čula glas bivšeg saigrača Alekse Erskog, kao i da veruje da će pobediti svoju suparnicu Milicu Ohman na večerašnjem Exatlon poligonu.
Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.
Miljan Damjanović, potpredsednik SRS i Marko Šćepanović, savetnik ministra Ivice Dačića gostujući u Info jutru komentarisali su zlurade komentare na račun zdravstvenog stanja ministra spoljnih poslova.
Zbog najnovijih šokantnih vesti o ministru Ivici Dačiću, lideru SPS, koji je u bolnici i u životnoj je opasnosti najnoviju epizodu ‘Eksatlona’ emitovaćemo u nešto kasnijem terminu, iza 21.30.
Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju i Miroslav Čučković, član predsedništva SNS gostujući u Info jutru komentarisali su predstojeće lokalne izbore, ali i pripremu atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Srbija ove godine ima dva predstavnika u finalu 12. "International Medis Awards for Medical Research", prestižne regionalne nagrade koju često nazivaju i medicinskim Oskarom.
Nakon važnih sastanaka u SAD, ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović jedva je čekala da se vrati kući i u naručju ponovo zagrli svoju šestomesečnu ćerkicu.
Manastir u koji je kao dete dolazio Otac Justin, u njemu boravio ruski monah, danas prepoznatljiv po vizantijskom pojanju i preparatima od lekovitog bilja
Koliko je Svetska izložba Expo 2027 u Beogradu važna, potvrdili su i hrvatski mediji, ističući da ovaj događaj predstavlja ključnu razvojnu priliku za ceo Zapadni Balkan, ali i saradnju.
Roditelji dece koju je 3. maja 2023. u Osnovnoj školi ''Vladislav Ribnikar'' ubio maloletni učenik te škole, danas su na povoljenom suđenju njegovim roditeljima, Vladimiru i Miljani Kecmanović, govorili o danima uoči masakra i posledicama zločina koji je zauvek promenio njihove živote.
Ukrajinski sud naložio je vojnim vlastima da uklone jednog građanina sa spiska potencijalnih regruta nakon što je ta osoba prošla proceduru promene pola i pravno postala žena.
Retorika koja se tiče nuklearnog oružja faktor je koji se ne sme zanemariti tokom pregovora o ukrajinskoj krizi, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Prva dama Sjedinjenih Američkih Država Melanija Tramp predsedavaće u ponedeljak, 2. marta, sednicom Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija, sa fokusom na obrazovanje kao sredstvo za jačanje tolerancije i očuvanje svetskog mira, saopštila je danas Bela kuća.
Manekenka Klaudija Šifer skuplja insekte, a glumac Džoni Dep voli da se igra sa barbikama. Ovo su samo neki od ekscentričnih hobija holivudskih zvezda.
Sestra ministra spoljnih poslova Ivice Dačića je glumica Emica Dačić, koja je igrala sekretaricu Branislava Lečića u jednoj od najgledanijih domaćih serija "Porodično blago".
Warner Bros. Pictures od 5. marta u srpske bioskope donosi "Nevestu", mračnu reinterpretaciju mita o Frankenštajnu sa Kristijanom Bejlom i Džesi Bakli u glavnim ulogama.
Tamara Krcunović je zabeležila još jednu maestralnu ulogu, kada je modnim sladokuscima na premijeri filma "Biće novih leta" priredila mali stilski čas.
Brz, ukusan i posan obrok dolazi iz jednostavne kombinacije pirinča, sočiva i spanaća. Gotov je za samo 15 minuta i savršen je za dane posta ili lagani biljni ručak bez komplikacija.
Jedan od najnovijih hitova je tzv. "metoda činije" - trik za kovrdžavu kosu koji je osvojio društvene mreže i još ne pokazuje znake opadanja popularnosti.
Nakon što su neobične i smelije nijanse na najnovijim uređajima naišle na izuzetno dobar prijem, tehnološki gigant iz Epla, razmatra sledeći korak - uvođenje upečatljive crvene boje.
Iako je belo sirće decenijama omiljeno sredstvo za čišćenje kuhinje i kupatila, sve češće ga ljudi primenjuju i u spavaćoj sobi kako bi prostor bio svežiji i uredniji.
Pevač Haris Džinović osvrnuo se na ćerkino preseljenje iz Srbije u Španiju, ali i na navode mlađe koleginice Nataša Alimpić da su bili u ljubavnom odnosu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar