Utakmica 23. kola regionalne ABA lige između košarkaša barskog Mornara i podgoričke Budućnosti odložena je zbog potvrđenih slučajeva korona virusa u ekipi iz Bara, saopšteno je danas na sajtu takmičenja.
28.03.2021
14:50
OFFICIAL: Marko Jeremić extends contract with @MornarBar
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Utakmica 23. kola regionalne ABA lige između košarkaša barskog Mornara i podgoričke Budućnosti odložena je zbog potvrđenih slučajeva korona virusa u ekipi iz Bara, saopšteno je danas na sajtu takmičenja.
Blokader i propali košarkaš Vladimir Štimac više od godinu dana preti uredniku Informera i medijima, a sada, kada je u Palati pravde u Beogradu sreo Dragana J. Vučićevića, pobegao je glavom bez obzira.
Član Predsedništva Srpske liste Igor Simić poručio je danas da su Kurtijevi ''zakoni'', među kojima je i takozvani zakon o strancima, osmišljeni sa ciljem da proteraju 10.000 Srba sa Kosova i Metohije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas svečanoj ceremoniji uručenja rešenja u okviru programa za podsticaj razvoja prerađivačkih kapaciteta u oblasti proizvodnje vina, piva i jakih alkoholnih pića.
Odluka Zagorke Dolovac da dan pre saslušanja svog saradnika Branka Stamenkovića u Višem javnom tužilaštvu po krivičnoj prijavi ministra pravde Nenada Vujića oduzme ovaj predmet Višem javnom tužilaštvi i prebaci ga u JTOK kod svog saradnika Mladena Nenadića jasno govori da Dolovac veruje da za nju i njene saradnike srpski zakoni ne važe.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas svečanoj ceremoniji uručenja rešenja u okviru programa za podsticaj razvoja prerađivačkih kapaciteta u oblasti proizvodnje vina, piva i jakih alkoholnih pića.
Predsednik Visokog saveta tužilaštva Branko Stamenković nije se danas pojavio na saslušanju u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu iako je uredno pozvan, potvrđeno je u tom tužilaštvu.
Takmičarke Plavog tima Sanja Kalinović i Anabela Zonai više ne mogu da sakriju međusobnu netrpeljivost, a Anabela tvrdi da je Kalinovićeva psihički maltretira.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Prve zadušnice u 2026. godini obeležavaju se 14. februara i nazivaju se Zimske ili Velike zadušnice. One se obeležavaju pred početak priprema za Vaskršnji post.
Generalni direktor Srbijagasa Dušan Bajatović rekao je da će ugovor o nabavci ruskog gasa, koji ističe krajem marta, verovatno biti produžen još šest meseci.
Čak 60 odsto dece bilo je žrtva vršnjačkog nasilja i to najčešće verbalnog, rezultati su poslednjeg istraživanja. Stručnjaci za Informer kažu da nismo ni svesni kakve psihološke posledice imaju deca koja trpe bilo kakvo nasilje.
Zagrebačka policija je prijavila muškarca (38) zbog sumnje na tragovinu ljudima, tačnije, jer je u štali držao drugog muškarca (61) kog je psihofizički izrabljivao bez ikakve vrste naknade.
Suđenje Srbinu Robertu S. (32), u medijima prozvanom „Zgodni Robert“, završeno je u ponedeljak presudom koja je zatvorila jedno poglavlje, ali otvorila najveće pitanje u ovoj aferi: Gde je nestalo više od milion evra?
Nemačka vlada planira da naruči borbene dronove u vrednosti od 536 miliona evra od lokalnih startap kompanija "Helsing" i "Stark Defence" i da ih pošalje u Litvaniju.
Muškarac u kasnim sedamdesetim godinama, koji je 2024. godine zatvoren zbog silovanja i seksualnog zlostavljanja 89 maloletnika, tokom istrage je priznao i da je ubio svoju majku i tetku, saopštilo je tužilaštvo u Grenoblu.
Nema osnova za razgovor o pokretanju novih pregovora sa Sjedinjenim Američkim Državama o Sporazumu o smanjenju strateškog naoružanja (Novi START), izjavio je u ponedeljak zamenik ministra spoljnih poslova Rusije Sergej Rjabkov.
Ćerka glumca Marka Gvera, koji je publiku osvojio kao Moca u seriji "Radio Mileva", odlučila je da krene tatinim stopama, a sin već pokazuje zavidan sportski duh, zbog čega ga otac s ponosom naziva svojim "malim zmajem".
Serija „Katarina Velika“ (Ekaterina) ima četiri sezone koje prate život ruske carice od dolaska na dvor do perioda kada postaje jedna od najmoćnijih vladarki Evrope.
Pevačica Bruk Džozefson objavila je da se razvodi od supruga, producenta serije "Kosti", Barija Džozefsona nakon što se njegovo ime pojavilo u Epstinovim fajlovima.
Berlinski međunarodni filmski festival Berlinale biće održan od 12. do 22. februara u Berlinale Palastu, a 76. izdanje festivala otvariće svetska premijera filma "No Good Men", nagrađivane avganistanske rediteljke Šarbane Sadat (Shahrbanou Sadat), saopšteno je na zvaničnom portalu festivala.
Ako postoji jedan komad garderobe koji je u poslednje dve godine tiho, ali sigurno preuzeo modne ulice i društvene mreže, to su široke pantalone visokog struka.
Svetski dan bezbednog interneta (Safer Internet Day) obeležava se svake godine u februaru sa ciljem promovisanja bezbednosti i odgovornog korišćenja interneta, posebno među mladima.
Harmonikaš Aleksandar Aca Sofronijević do fakulteta je delio sobu sa bakom, a porodica je u vreme najgore inflacije sav novac dala za prvu ratu njegove harmonike.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar