ŠARAS RENOVIRA BARSELONU! Stiže LJUBIMAC Grobara, ali i VELIKA NBA ZVEZDA!
Podeli vest
Košarkaši Barselone imali su očajnu sezonu iza sebe, u kojoj su na oba fronta ostali bez trofeja
Iako su uložili enormna sredstva da dođu do Evrolige ili ACB lige, najljući rival Real je slavio u domaćem takmičenju, a Efes u najelitnijem klupskom rangu.
Trener košarkaša FMP-a Nenad Stefanović rekao je da je njegov tim pokazao jači otpor u drugoj finalnoj utakmici Superlige, i da su naterali Crvenu zvezdu da pruži svoj maksimum
20.06.2022
17:12
Osvojen je samo Kup Kralja, što nije zadovoljilo ambicioznu upravu, koja i dalje ima ogromno poverenje u trenera Šarunasa Jasikevičijusa.
Zato je rukovodstvo Barse krenulo sa dovođenjem novih igrača, a prema pisanju španskih medija već su završena dva pojačanja.
Foto: Starsportphoto
Jan Veseli
Od ranije je poznato da će u Kataloniju doći centar Fenerbahčea Jan Veseli. Bivši as Partizana je potpisao trogodišnji ugovor vredan 600.000 evra po sezoni.
Uskoro bi trebalo da potpiše još jedan Čeh, a to je Tomaš Satoranski, koji je već igrao za Barsu od 2014. do 2016.
Upravo je iz Blau Grane otišao u NBA, gde je nastupao za Vašington, Čikago, Nju Orleans i San Antonio. U najjačoj ligi na svetu je upisao 388 mečeva i prosečno beležio 6,9 poena po utakmici.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Trener košarkaša FMP-a Nenad Stefanović rekao je da je njegov tim pokazao jači otpor u drugoj finalnoj utakmici Superlige, i da su naterali Crvenu zvezdu da pruži svoj maksimum
Zapadne zemlje mogle bi da pokušaju da preko evropskog kontingenta od oko 10.000 ljudi uspostave vojno prisustvo u Ukrajini, počevši od Odese i crnomorskog pravca, ocenio je vojni stručnjak i penzionisani pukovnik Anatolij Matvijčuk.
Glumac i blokader Ammar Mešić objavio je snimak iz Brazila u kojem pruža podršku blokaderima, ni manje ni više nego uz reči koje se pripisuju knezu Lazaru Hrebeljanoviću uoči Kosovske bitke 1389. godine.
Dok premijer lažne države Aljbin Kurti nevine Srbe šalje na doživotnu robiju, blokaderski dvojac Nenad Kulačin i Marko Vidojković ih nazivaju teroristima.
Jedna devojka pokušala je da prevari onlajn prodavnicu tako što im je poslala lažni dokaz o uplati za farmerke i majicu, ne sluteći kakvu će osvetu dobiti.
Tokom ove godine 251 grčka plaža proglašena je zatvorenim za bilo kakvu gradnju, uključujući iznajmljivanje ležaljki i suncobrana, pa sve do privremenih drvenih konstrukcija.
Poslednjih dana zabeležene su vožnje u kontra smeru na auto-putevima Srbije, u kojima su stradale četiri osobe, a glavni uzrok je želja za dokazivanjem i uloga izazova, tvrdi za Informer.rs predsednik Strukovnog udruženja sektora bezbednosti Dejan Milutinović.
Više javno tužilaštvo u Beogradu obustavilo je postupak protiv Marka A. koji je bio osumnjičen da je učestvovao u bombaškom napadu na kuću pevača Zdravko Čolić na Dedinju.
Policija u Podgorici uhapsila je Sašu L. (36) i Nemanju M. (36) zbog sumnje da su učestvovali u organizaciji bekstva Miloša Medenice, za kojim crnogorska policija traga već mesecima.
Mobilizacija u Ukrajini odvija se loše, dobrovoljaca spremnih da služe u redovima ukrajinske vojske više nema, dok nema smisla očekivati povratak i uključivanje onih koji izbegavaju službu.
Nemačka planira novo zaduživanje od skoro 200 milijardi evra u 2027. usled rasta vojnih troškova i kamata, navodi se u nacrtu budžeta koji priprema vlada u Berlinu.
Iran će posle pokušaja Sjedinjenih Američkih Država i Izraela da unište njegov nuklearni program nastojati da ga obnovi i dodatno razvije, a malo je verovatno da će bilo ko uspeti da ga u tome spreči, izjavio je ruski senator Aleksej Puškov.
Ministarstvo kulture Republike Srbije otkupilo je umetničko delo, ulje na platnu (44,5 x 53,5 cm) "Stražar koji se odmara" autora Paje Jovanovića, putem javne aukcije, 28. aprila 2026. godine, u aukcijskoj kući Sotheby’s u Londonu.
Na svečanoj večeri u Beloj kući, gde su Donald i Melanija Tramp ugostili britanskog kralja Čarlsa III i kraljicu Kamilu, prva dama pojavila se u izdanju koje je odmah postalo glavna tema.
Pojavile su se informacije da OpenAI razmatra razvoj sopstvenog pametnog telefona, koji bi mogao ozbiljno da uzdrma tržište i dovede u pitanje dominaciju platformi kao što su "App Store" i "Google Play".
Drugog dana posete britanskog kralja Čarlsa III i njegove supruge Kamile u Vašingtonu, ispred Bele kuće održana je svečana ceremonija. Tim povodom, Melanija Tramp i kraljica Kamila su oduševile sve prisutne svojim stajlinzima i elegancijom.
Savremeni način života često nas tera da ujutru preskočimo obrok, a dodatni problem je i nedoumica šta zapravo izabrati za dobar početak dana. Evo šta bi, prema stručnjacima, trebalo izbegavati.
Pevač Slobodan Batjarević Cobi otkrio je da se Rada Manojlović na početku karijere rasplakala nakon što su je Lepa Brena i Saša Popović odveli kod stomatologa.
Pevacica Goga Gačić nakon što ju je suprug Marko prevario i ostavio sa decom, smogla je snage da nastavi dalje, a na tom putu joj se pojavilo brdo udvarača.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar