• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

09.03.2023

23:12

OLIMPIJAKOS STOTKOM ISPRAŠIO BAJERN! Tim iz Pireja briljirao večeras, TEODOSIĆ PREDVODIO VIRTUS DO TRIJUMFA

Starsportphoto

Košarka

OLIMPIJAKOS STOTKOM ISPRAŠIO BAJERN! Tim iz Pireja briljirao večeras, TEODOSIĆ PREDVODIO VIRTUS DO TRIJUMFA

Podeli vest

Košarkaši Olimpijakosa pobedili su večeras na svom parketu Bajern sa 102:74 (26:12, 29:23, 26:30, 21:9), u meču 28. kola Evrolige.

Olimpijakos je do pobede predvodio Saša Vezenkov sa 18 poena, a pratili su ga Šekil Mekkisik sa 15, Janulis Larencakis sa 14 i Tomas Volkap sa 13 poena.

Dvocifreni kod Bajerna bili su Isak Bonga sa 16 i srpski reprezentativac Ognjen Jaramaz i Najls Gifi sa po 11 poena.

Olimpijakos je prvi na tabeli sa skorom od 20 pobeda i osam poraza, a Bajern je na 15. poziciji sa 11 pobeda i 17 poraza.

Košarkaši Žalgirisa pobedili su večeras na svom parketu Asvel sa 85:67 (16:22, 31:15, 18:13, 20:17).

Žalgiris su do pobede predvodili Ignas Brazdeikis sa 19, Ajzea Tejlor saa 15 i Ahile Polonara sa 11 poena.

Kod Asvela bolji od ostalih bio je Džona Metjuz sa 18 poena.

Žalgiris je na osmom mestu sa 15 pobeda i 13 poraza, a Asvel je na pretposlednjoj, 17. poziciji sa osam pobeda i 20 poraza.

Košarkaši Virtusa iz Bolonje pobedili su večeras u Berlinu ekipu Albe sa 96:74 (22:14, 27:19, 28:26, 19:15).

Virtus je upisao 13. pobedu od početka takmičenja i 12. je na tabeli Evrolige, dok je Alba i dalje poslednja sa skorom 7/21.

Italijanski tim su do pobede vodili Kajl Vims sa 22 i Miloš Teodosić sa 21 poenom, dok su Mam Žaite i Ife Lundberg dodali po 12 poena.

U redovima Albe najbolji je bio Džejlen Smit sa 12 poena, poen manje je ubacio Luk Sikma, dok su Luis Olinde i Jani Vecel postigli po deset poena.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Vučević: Sve što radimo, radimo za naše građane
Politika

Vučević: Sve što radimo, radimo za naše građane

Predsednik SNS i savetnik predsednika Srbije za regionalna pitanja Miloš Vučević danas je sa predsednikom Aleksandrom Vučićem posetio opštinu Kula i rekao da sve što država radi, radi za građane. Vučević i Vučić su pored Kule posetili i Sivac i Crvenku.

09.03.2026

22:30

Exatlon

TV

Ko je sve na merama? Otkrivamo večeras od 20h
Live TV

Ko je sve na merama? Otkrivamo večeras od 20h

Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...

07.03.2026

14:46

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set