• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: M. V.

23.02.2024

15:00

Zemlja košarke! "Pionir" rasprodat za utakmicu sa Finskom

Starsportphoto©

Košarka

Zemlja košarke! "Pionir" rasprodat za utakmicu sa Finskom

Podeli vest

Sve karte za večerašnji meč (RTS 1 20.00) Srbije i Finske u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2025, su rasprodate, javio je Košarkaški savez Srbije.

Ako već nismo bili ogromni favoriti za duel sa Fincima, punim "Pionirom" su sve sumnje otklonjene.

Publika se uželela reprezentacije nakon fantastičnog učinka na Svetskom prvenstvu i osvojene srebrne medalje. 

Uprkos činjenici da selektor Svetislav Pešić neće moću da računa na Ognjena Dobrića, Uroša Trifunovića i Aleksu Uskokovića, sve osim pobede "orlova" u ovom meču bila bi senzacija.

Košarkaš Virtusa još uvek nije u potpunosti zalečio povredu skočnog zgloba, dok je krilo Partizana nastupalo na Kupu Radivoja Koraća, ali je pre toga odsustvovao sa terena zbog zdravstvenih problema tokom leta za Nicu.

Nacionalni tim Srbije nalazi se u grupi G u kojoj su rivali, pored Finske, Gruzija i Danska.

Utakmica drugog kola na programu je 26. februara i tom prilikom će "orlovi" gostovati Gruziji u Tbilisiju.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set