Super vest! Valensija oslabljena na Partizan! Bez važnog šrafa u meču odluke!
Podeli vest
Partizan čeka težak posao do plasmana u plej-in Evrolige. Posle pobede nad Albom u Berlinu, crno-beli moraju da pobede Valensiju, a ni tada ništa ne zavisi od njih.
Partizanovi najveći konkurenti biće košarkaši Efesa, koji imaju mečeve protiv Fenerbahčea u gostima i Crvene zvezde kod kuće i - Valensija.
Trener Partizana Željko Obradović zabeležio je 350. pobedu u Evroligi. Crno-beli pobedili su sinoć Albu u 33. kolu Evrolige rezultatom 94:83 i tako ostali u igri za plej-in, a osim samog trijumfa, Žoc je imao i dodatni razlog za slavlje.
Košarkaš Partizana Alen Smailagić ubacio je pet poena u pobedi nad Albom (94:83) u 33. kolu Evrolige i imao bitnu ulogu u pojedinim momentima meča, ali se već okrenuo meču sa Valensijom narednog petka.
05.04.2024
07:30
Odlučujuća utakmica u Evroligi ove sezone za crno-bele bi mogla da bude odigrana sledeće nedelje, kada ekipi Željka Obradovića dolazi upravo Valensija.
Zanimljivo, španski klub je odlučio da smeni trenera Aleksa Mumbrua, a u međuvremenu se pojavio još jedan problem - povredio se Kevin Pengos, organizator igre "taronhasa".
Samim tim, Valensija će protiv Partizana da ima jednog igrača manje u rotaciji, iako je važno napomenuti da Kanađanin ne igra mnogo. Doduše, novi šef struke će mu možda dati šansu koju nije dobio kod prethodnog trenera.
Partizan je pobedio Albu u Berlinu 94:83, ostao u trci za plasman na deseto mesto na tabeli, odnosno u plej-in Evrolige, ali posoa još nije završen, pa nema euforije među navijačima, koji su nezadovoljni i pored pobede.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Partizan je protiv Olimpijakosa pokazao dobar voljni momenat i pristup, taj segment neka se ponovi i u duplom kolu, poručuje Vladimir Dragutinović za Sportinjo.
Trener Partizana Željko Obradović zabeležio je 350. pobedu u Evroligi. Crno-beli pobedili su sinoć Albu u 33. kolu Evrolige rezultatom 94:83 i tako ostali u igri za plej-in, a osim samog trijumfa, Žoc je imao i dodatni razlog za slavlje.
Zamenica tužioca Međunarodnog krivičnog suda (MKS) u Hagu Nažat Šamim Kan izjavila je danas da istraga o ruskoj "invaziji" na Ukrajinu ne može biti obustavljena zbog mirovnih pregovora.
Istoričar i univerzitetski profesor Čedomir Antić u potpunosti je razotkrio na koji način su blokaderi planirali Majdan, ali je govorio i o nasilju koje svakodnevno sprovode kako njihovi lideri tako i same pristalice blokaderske opozicije.
Kosovo i Metohiju, situaciju sa NIS-om kao i potpunu kontrolu nad medijima koju je imala bivša vlast, sve to Nataša Kandić objedinila je u svojoj objavi na "Iks" mreži, s posebnim akcentom na Borisa Tadića.
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Sekretarijat za javni prevoz saopštio je da će tokom izvođenja radova na asfaltiranju Ulice kralja Petra Prvog u Kaluđerici, od večeras u 22 časova do 8. decembra doći do promena u radu linija javnog prevoza.
Ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović poručila je da država preduzima preventivne mere za očuvanje stabilnog snabdevanja naftnim derivatima, dok ruski većinski vlasnici NIS-a vode pregovore o prodaji kako bi se rešio problem sankcija.
Gost Jagodine danas je bila visoka delegacija iz Rusije na čelu sa zamenicom predsednika Odbora za međunarodne poslove Saveta Federacije Rusije Jelenom Vladimirnovnom Afanasjevom, koja je i funkcioner Liberalno demokratske partije Rusije.
Jedan od osumnjičenih u predmetu tužilaštva za organizovani kriminal u istrazi finansijskih tokova, a u vezi sa padom nadstrešnice u Novom Sadu, Goran R. uhapšen je 1. novembra u Hrvatskoj.
Evropska komisija kaznila je platformu Iks novčanom kaznom od 120 miliona evra zbog kršenja Zakona o digitalnim uslugama, saopštio je na brifingu u Briselu zvanični predstavnik Evropske komisije Toma Renje, prenosi TASS.
Nemački ministar spoljnih poslova Johan Vadeful oštro je reagovao na nedavno objavljeni dokument administracije Donalda Trampa, u kojem se tvrdi da Evropa u naredne dve decenije rizikuje „civilizacijsko brisanje“ zbog migracija i integracije u EU.
Snažan zemljotres jačine 7,3 stepena Rihterove skale koji bi pogodio metropolitansko područje Tokija i okolinu mogao bi da usmrti oko 18.000 ljudskih života i izazove ekonomsku štetu od 535 milijardi dolara, pokazao je nacrt nove vladine procene.
Bivši lekar Natanijel Spenser (38) optužen je za jezive seksualne napade nad čak 38 pacijenata u periodu od 2017. do 2021. godine u bolnicama Roјal Stouk u Stouk-on-Trentu i Rasels Hol u Dadliju, prenosi Skaj Njuz.
Administracija američkog predsednika Donalda Trampa pokrenula je novu stranicu na zvaničnom sajtu Bele kuće pod nazivom „Medijski prestupnik nedelje“, sa ciljem da istakne primere za koje smatra da predstavljaju netačno ili pristrasno izveštavanje.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Posna lenja pita na čaše je mekana, sočna i mirisna, a priprema je jednostavna i praktična. Idealan kolač kada želite brz i ukusan desert bez mnogo komplikacija
Većina nas prostor ispod kreveta koristi privremeno skrovište za stvari. Feng šui stručnjaci upozoravaju da pet stvari nikako ne treba držati, jer privlače nesreću u dom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar