Ljubimac "grobara" ne odustaje! Francuz nastavlja da proziva crveno-bele!
Podeli vest
Debakl Crvene zvezde u Istanbulu ne prestaje da izaziva burne reakcije kod ljubitelja košarke. Jedan od najaktivnijih na društvenim mrežama jeste bivši centar Partizana, Matijas Lesor!
Francuz je već izneo svoj stav u kojem je poprilično direktno optužio košarkaše Crvene zvezde da su namerno položili oružje pred Efesom i time svog večitog rivala izbacili iz trke za plasman u plej-in. Na njegove tvrdnje reagovao je poznati italijanski novinar Marko Paljarićo, koji je ukazao na to da su u crno-belom taboru sami krivi zbog toga što nisu zavisili isključivo od sebe.
Hrvatski košarkaš Luka Božić (27) drugi put zaredom proglašen je za najboljeg košarkaša ABA lige u ligaškom delu sezone. Njemu će biti uručena nagrada koja nosi naziv Dejan Milojević, po tragično preminulom bivšem košarkašu i treneru.
Ovo što su Partizan i Zvezda prikazali u Evroligi ove sezone je veliki neuspeh i za duboku analizu, iako ulaganja i novac koji dobijaju nisu bili nikad veći, poručuje čuveni košarkaški trener Miroslav Muta Nikolić (68)!
12.04.2024
11:44
- Ne želim da verujem kako su ovi momci (igrači Partizana) mislili da će Zvezda, koja je već eliminisana, moći da se nadmeće sa timom koji je igrao meč sezone - napisao je Italijan na društvenoj mreži X.
Košarkaši Partizana večeras (20.30, Sport klub 1) završavaju takmičenje u Evroligi za ovu sezonu utakmicom protiv Valensije. Crno-beli su, za razliku od prošle sezone, u poslednjem kolu ostali bez šansi da se plasiraju u narednu rundu, pa će ligaški deo elitnog takmičenja okončati ispod desetog mesta, poslednjeg koje vodi u plej-in.
12.04.2024
10:10
I don't want to believe that these guys really thought an already eliminated Zvezda would have battle against a team that was playing his game of the year. https://t.co/1k1UPnCk9k
— Marco Pagliariccio (@loupaya) April 12, 2024
Nije se dugo čekalo na odgovor igrača Panatinaikosa.
- Naša utakmica protiv Albe imala je isti kontekst, najlošiji tim lige bez svojih najboljih igrača u meču u kojem nije imao nikakav takmičarski motiv. Igrali su protiv ekipe koja se borila za jedno od prva četiri mesta, pa su se opet borili i odigrali sa ponosom - podsetio je Lesor na utakmicu koja je odigrana isto veče i u kojoj je grčki velikan slavio mnogo teže nego što je bilo očekivano.
Our game against Berlin was exactly the same context last team in the league without they’re best player and other injurued players with nothing on the line and we playing for a top 4 spot yet they came tried they’re best fight and play with PRIDE….
— Mathias Lessort (@ThiasLsf) April 12, 2024
Nije ni tu bio kraj rasprave Lesora i Paljarića, pošto je usledio novi argument italijanskog novinara.
- Misliš na onu istu Albu koja je pre dve nedelje izgubila od Fenerbahčea sa 45 razlike, ili na onu koja je pre mesec dana poražena od Makabija 45 razlike? - upitao je Paljarićo reprezentativca Francuske. Za sada, nema odgovora Lesora.
Do you mean the same Alba that lost by 45 vs Fenerbahce two weeks ago or by 45 vs Maccabi one month ago?
If Partizan has someone to blame for not making it to the play-in is only itself. Putting your destiny in someone else's hands is rarely a good idea...
— Marco Pagliariccio (@loupaya) April 12, 2024
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Hrvatski košarkaš Luka Božić (27) drugi put zaredom proglašen je za najboljeg košarkaša ABA lige u ligaškom delu sezone. Njemu će biti uručena nagrada koja nosi naziv Dejan Milojević, po tragično preminulom bivšem košarkašu i treneru.
Savremeni svet ulazi u fazu dubokih geopolitičkih prekretnica, u kojoj se sukob više ne vodi samo oko teritorija, već oko dve suprotstavljene vizije globalnog sistema, poručio je ruski filozof Aleksandar Dugin.
Bivši visoki zvaničnik KFOR-a i UNMIK-a, portugalski general-major u penziji, Raul Kunja izjavio je danas da je NATO bombardovanje SR Jugoslavije 1999. godine bilo u potpunosti protivno međunarodnom pravu.
Tajkun Dragan Đilas na godišnjicu NATO agresije reagovao je tako što je nije osudio, ali je zato napao druge izjavom da je ''na današnji dan 1998. ozvaničena crveno-crna koalicija i vlada SPS-SRS-JUL - time je počeo najmračniji period tragičnih devedesetih godina".
Šolakov novinar Željko Veljković još jednom je pokazao koliko ne poštuje srpske žrtve! Za "novinara" Šolakovog bloladerskog smeća, NATO agresija i žrtve te agresije su mit! Zato mu je Zagreb najlepši, a Hrvatska najbolja.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
"BYD Dolphin Surf", dobio je nagradu najurbanijeg automobila na svetu, a ujedno je jedan od najpristupačnijih električnih automobila u Evropi. Cena istog kreće od 21.990 evra u Srbiji.
Na padinama Zlatibora, na svežem planinskom vazduhu, svoju životnu priču danas ispisuje Karen Li Desvo de Marinji Gavranović – Južnoafrikanka koja je u Srbiji pronašla više od doma.
Pre 27 godina, 24. marta oko 20 časova, počela je NATO agresija na Saveznu Republiku Jugoslaviju. Širom naše zemlje sirene za vazdušnu opasnost oglašavale su se tačno 78 dana, do 10. juna 1999 godine. Agresija je nepravedno dobila naziv "Milosrdni anđeo".
U Srbiji se danas očekuje smena sunca i oblaka, ponegde sa slabom kišom, a na visokim planinama sa provejavanjem slabog snega, navodi se u prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda.
Slučaj deteta koje je preminulo nakon što je, navodno, popilo hemijski preparat - herbicid, preuzelo je Više javno tužilaštvo u Užicu, potvrdili su u čačanskom pravosuđu.
U nastavku službene posete Nemačkoj, general policije Dragan Vasiljević, načelnik UKP Marko Kričak i načelnik Uprave za tehniku Goran Colić, sastali su se danas sa potpredsednicom Federalne kriminalističke policije (VKA) Martinom Link i najvišim rukovodiocima organizacionih jedinica VKA.
Stalni predstavnik Ukrajine pri UN Andrej Meljnik odbacio je optužbe ruskog stalnog predstavnika Vasilija Nebenzje u vezi sa štetom koju Ukrajina navodno nanosi civilnom stanovništvu Rusije.
Povodom Svetskog dana pozorišta u petak 27. marta 2026. godine Atelje 212 otvara svoja vrata za sve zainteresovane, sa željom da naša publika otkrije i upozna poznate i nepoznate prostore pozorišta.
Negde u pozadini, daleko od vaših razgovora i emotivnih dilema, postoji jedan matematički sistem koji na vašu vezu gleda mnogo hladnije nego bilo koji prijatelj.
Pevačica Jelena Karleuša oglasila se povodom 27. godišnjice NATO agresije i poručila koliko je ponosna na svoj narod sa kojim je 1999. prkosila bombama.
Na današnji dan pre 27 godina počelo je NATO bombardovanje, a na godišnjicu se oglasio i Mladen Mijatović. Poznati novinar se obratio putem društvenih mreža i odao počast stradalima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar