• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
S. M.

Novinar

18.06.2024

11:00

Madar je slobodan igrač! Da li se vraća u Partizan?!

Starsportphoto©

Košarka

Madar je slobodan igrač! Da li se vraća u Partizan?!

Izraelski košarkaš Jam Madar napustio je Fenerbahče posle samo jedne sezone.

Turski klub zvanično je objavio da plejmejker nije više deo tima.

"Hvala za sve, Jam", objavljeno je uz emotivni video.

Turski navijači preplavili su objavu komentarima i većina ih je bila za to da se Jamu da šansa i sledeće sezone, ali od toga neće biti ništa.

 

 

Pitanje je gde će izraelski reprezentativac i bivši košarkaš Partizana nastaviti karijeru.

Pominju se mesecima mnogo klubovi jer se u Fenerbahčeu nimalo nije snašao niti proslavio.

Poslednje informacije koje dolaze iz njegove rodne zemlje je da je i Partizan zainteresovan da ga angažuje!

To zvuči neverovatno jer je Madar prošle sezone, žargonski rečeno, "ispalio" Željka Obradovića i kada iskusni stručnjak to uopšte nije očekivao otišao je u Tursku.

Navijači kluba iz Humske ne mogu da ga smisle i vređali su ga kada je sa Fenerom gostovao u Beogradskoj areni.

Međutim, novinar Omri Majnhajm sa najpoznatijeg tamošnjeg portala sport5.co.il tvrdi da su crno-beli zainteresovani, kao i minhenski Bajern i Makabi Tel Aviv, dok su u trci za potpis i klubovi koji ne nastupaju u Evroligi - Hapoel Tel Aviv i Hapoel Jerusalim.




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zastrašujuće! "Spisak smrti" Koste K. nije jedini
Hronika

Zastrašujuće! "Spisak smrti" Koste K. nije jedini

Nakon gotovo svakog masovnog zločina istražitelji pokušavaju da pronađu odgovor na isto pitanje - da li je tragedija mogla da bude sprečena? U mnogim slučajevima odgovor su pronašli među papirima, beleškama i zapisima koje su počinioci ostavili iza sebe.

08.06.2026

20:29

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set