Košarkaši Partizana ostvarili su prvi brejk u ovogodišnjem izdanju Evrolige. Tim Željka Obradovića bio je bolji od Makabija u meču odigranom u hali "Aleksandar Nikolić" rezultatom 79:91
Braun je meč završio sa 20 poena, dok je Lundberg dodao 11 uz pet asistencija.
- Sjajna timska pobeda. Na obe strane terena odigrali smo jako dobro, to nam je trebalo. Izašli smo čvrsto u drugom poluvremenu, odgovorili smo na prvo poluvreme. Nismo navikli na ovaj ambijent. Bila je ta mala grupa navijača. Dali su nam vetar u leđa, čuli su se, značili su nam mnogo - izjavio je Sterling Braun.
Odličnu rolu imao je i Danac, a večeras je bio najbolji kada je to bilo najpotrebnije.
- Terali smo ih da idu na teško šuteve. Dobri su u tranziciji. Odradili smo generalno dobar posao u odbrani - istakao je Lundberg
Košarkaši Partizana večeras su ostvarili veliku pobedu u Evroligi, pošto su u beogradskoj dvorani "Pionir" kao nominalni gosti savladali Makabi iz Tel Aviva sa 91:79!
U utakmici četvrtog kola Evrolige, Partizan je kao gost u dvorani "Pionir" savladao Makabi sa 91:79 i tako upisao drugu uzastopnu pobedu u elitnom takmičenju, posle dva inicijalna poraza u Španiji od Real Madrida i Baskonije.
Utakmica četvrtog kola Evrolige između Makabija i Partizana u "Pioniru" (20.05, Sport klub 1) će biti atipična. Domaćin je izraelski klub, a u dvorani je prisutno oko 500 navijača, s tim što je crno-belih manje.
Košarkaši Partizana gostuju večeras ekipi Makabija iz Tel Aviva u okviru 4. kola Evrolige. Meč se igra u hali "Aleksandar Nikolić" sa početkom u 20.05.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Košarkaši Partizana večeras su ostvarili veliku pobedu u Evroligi, pošto su u beogradskoj dvorani "Pionir" kao nominalni gosti savladali Makabi iz Tel Aviva sa 91:79!
Godinama su ruske trupe istraživale ukrajinski garnizon u Nikolajevki u Donjeckoj oblasti na istoku Ukrajine, šaljući male timove infiltratora da pronađu liniju proboja. Međutim, 29. jula su prestali sa istragom.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da nije pozivao na bojkot Hvara i Brača, kao što navode mediji u Hrvatskoj, već da je rekao da mu je lepši Kokin Brod.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je najnovije jezive poruke i izjave agresivnih blokadera koji su bez trunke srama poručili "biće mrtvih, pobedićemo", poslavši im jasnu, nepokolebljivu i dostojanstvenu poruku.
Dok su blokaderi danima pozivali građane na bojkot manifestacije „Dani piva“ u Zrenjaninu, njihov politički saborac Miloš Jovanović očigledno nije imao nameru da ih posluša.
Dežurni Đilasov poslanik Peđa Mitrović istrčao je pred medije u nameri da po svaku cenu popljuje najveći razvojni projekat u istoriji Srbije, napadajući Ekspo i lupajući izmišljotine od kojih pamet staje.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović razgovarala je danas sa delegacijom Svetske banke o narednim koracima u pripremi novog gasnog programa koji obuhvata razvoj unutrašnje gasne infrastrukture, uključujući izgradnju prve deonice gasovoda Niš-Velika Plana.
Gradonačelnik Subotice Stevan Bakić i direktor preduzeća „Trans-jug“ DOO, iz Obrenovca, Dejan Petković sastali su se danas, u Kabinetu gradonačelnika u Gradskoj kući, povodom ispunjenja drugog dela ugovorne obaveze koja se odnosi na obnovu i unapređenje voznog parka javnog gradskog i prigradskog prevoza putnika na teritoriji Subotice.
Holivudski glamurozna supruga predsednika Jugoslavije Tita, Jovanka Broz, dominirala je na fotografiji tog 11. avgusta 1954. godine na naslovnoj strani Večernjih Novosti. Snimljena je zajedno sa mužem na prijemu u slovenačkom ekskluzivnom letovalištu Bledu, dok oboje razgovaraju sa grčkim ministrom spoljnih poslova.
Saobraćajni policajci u Šapcu su za dva dana proteklog vikenda u kontrolama na putevima Mačvanskog okruga otkrili i isključili iz soabraćaja 86 pijanih i trojicu vozača koji su vozili pod dejstvom narkotika.
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je Trećem osnovnom sudu u Beogradu podnelo optužni predlog protiv okrivljenog V.L. (50) zbog da je izvršio krivično delo teška telesna povreda.
Pripadnici policije u Zrenjaninu, tokom manifestacije „Dani piva“, koja je održana od 5. do 9. avgusta, otkrili su ukupno 1.501 prekršaj, a iz saobraćaja je isključeno 110 vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola i sedam pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.
Očekuje se da će trenutni toplotni talas u Italiji biti najduži od ukupno četiri koja su ove godine pogodila tu zemlju i da će trajati najmanje do 17. avgusta, izjavio je danas fizičar sa Univerziteta u Trentu Lorenco Đovanini.
Pregovori između Omana i Irana o omogućavanju plovidbe u Ormuskom moreuzu su sada u poodmakloj fazi, saopštilo je Ministarstvo spoljnih poslova Katara.
Drugi reaktor nuklearne elektrane Černavoda u Rumuniji mogao bi da bude zaustavljen u naredna dva dana, odnosno do 13. avgusta zbog kontinuiranog pada nivoa Dunava, saopštila je danas kompanija Nuklearelektrika, nakon što je zabeležen kritični vodostaj od minus 230 centimetara.
Sve više putnika tokom leta dobija upozorenja da power bankove, elektronske cigarete i druge uređaje koji koriste litijum-jonske baterije ne odlažu u predati prtljag. Razlog za to nije samo strogo pravilo avio-kompanija, već stvaran bezbednosni rizik.
Zorana Jovanović Zorannah našla se na meti korisnika društvenih mreža zbog najnovijeg snimka koji je objavila, a zamerili su joj na higijeni u njenom automobilu.
Starleta Maji Marinković pukao je silikon u zadnjici tokom boravka u "Eliti 9", te je svojevremeno morala da napusti rijaliti, a sada se oglasio doktor Dragan Milivojević koji joj je u istu ugradio 840 kubika.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.