Ovo je čovek koji je za sekund izbegao smrt! Kum je poznatog košarkaša, evo šta mu je spasilo život (FOTO/VIDEO)
Podeli vest
Čovek koji je nekoliko sekundi pre pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu ustao sa klupe i otišao sa mesta nesreće je Arsen Kojić (75) iz Kaća, inače kum našeg proslavljenog košarkaša Milana Gurovića!
Među stradalima u nesreći na Železničkoj stanici Novi Sad, kada je betonska nadstrešnica otpala, bio je i poznati naučnik iz Severne Makedonije, Vasko Sazdovski. U trenutku kada je stradao čekao je prevoz za Severnu Makedoniju kao i svakog petka, kada se vraćao kući. Ovaj put, umesto zagrljaja, njegove voljene je sačekala tragična vest.
Vukašin Raković (69) iz Bukvaca jedna je od 14 žrtava koje su nastradale kada se obrušila stara nadstrešnica na železničkoj stanici u Novom Sadu, njegov brat za Informer kaže da je nesrećni čovek išao kod ćerke.
02.11.2024
12:01
Kako javlja "Kurir" u pitanju je Arsen Kojić, kum našeg proslavljenog košarkaša Milana Gurovića. Upravo je Milan Gurović za "Kurir" potvrdio tu informaciju.
- To je moj stari kum, zapravo otac mog venčanog kuma. Arsen je juče sa svojim sinom, a mojim venčanoim kumom, sedeo u jednom kafiću nedaleko od Železničke stanice, pili su kafu. Stari kum je negde oko 11.30 sati završio sa kafom, pozdravio se sa sinom i krenuo na tu stanicu da čeka autobus za Kać, gde inače živi - kaže za "Kurir" uznemireni Gurović.
Stara nadstrešnica na železničkoj stanici u Novom Sadu je verovatno pala zbog korozije držača nadstrešnice, rekao je ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić
Pripadnici spasilačkih službi i dalje tragaju za eventualnim preživelim osobama ispod srušene nadstrešnice Železničke stanice.
01.11.2024
18:39
Foto: Pedja Milosavljević
Nekadašnji košarkaš Milan Gurović
Milan Gurović kaže da se Arsen užasno oseća, iako je pukom srećom preživeo pad. Otkriva i šta ga je nateralo da napusti klupu.
- Stari kum nije želeo da ga sin vozi, hteo je da prošeta. Tako je i bilo, došao je na stanicu i seo na klupu ispod nadstrešnice dok čeka autobus. On je u jednom momentu video da nailazi autobus i tada je ustao. Napravio je par koraka i nadstrešnica se srušila. Prošao je bez povreda, ali je u šoku. Čovek je ustao, a kada se okrenuo video je užas. Da je autobus zakasnio dve sekunde ko zna šta bi bilo - kaže Gurović za "Kurir" i za kraj dodaje da je stari kum i dalje u šoku zbog svega što se desilo:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Među stradalima u nesreći na Železničkoj stanici Novi Sad, kada je betonska nadstrešnica otpala, bio je i poznati naučnik iz Severne Makedonije, Vasko Sazdovski. U trenutku kada je stradao čekao je prevoz za Severnu Makedoniju kao i svakog petka, kada se vraćao kući. Ovaj put, umesto zagrljaja, njegove voljene je sačekala tragična vest.
Međunarodne rezerve Rusije dostigle su istorijski maksimum od 826,8 milijardi dolara zaključno sa 30. januarom, saopštila je Centralna banka Rusije, navodeći da je reč o najvišem nivou zabeleženom do sada.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da je jasno svima da su Hrvati umešani u događaje u Srbiji, a zatim i naglasio da ustaška ideologija nikada nije napustila Hrvatsku.
Plavi tim je u 24. epizodi Exatlona najpre pobedio u borbi za prednost, a zatim to odlično iskoristio i trijumfovao u borbi za eliminaciju ubedljivim rezultatom 8:3.
Prošle sedmice u Infomerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović izjavila je na panelu posvećenom energetici, održanom u okviru Svetskog samita vlada u Dubaiju, da su diverzifikacija snabdevanja energentima i razvoj lanaca snabdevanja kritičnim mineralnim sirovinama od presudnog značaja za ekonomski rast i energetsku sigurnost.
U emisiji "Prve info", na Informer televiziji, jutros je došlo do potpunog šoka u programu uživo, kada se umesto reportera Vladimira Savića, uključio Dalibor Golubović, dubler predsednika Aleksandra Vučića.
U nastavku akcije borbe protiv korupcije uhapšen je M. Č. (37) iz Novog Sada zbog sumnje da je izvršio produženo krivično delo zloupotreba položaja odgovornog lica.
Prvi suprug ubijene Aleksandre Š. u Nišu, Dejan Š. slučajno se razneo 2017. godine tempiranom bombom koja je bila na suvozačevom mestu njegovog automobila.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Tatjane A. V. (55), koja je nesavesnim postupanjem kao rukovodica u Kovid bolnici Batajnica prourokovala pogoršanje zdravstvenog stanja pacijentkinje B.M., koja je kasnije preminula.
Nišlija koji je dobro poznavao pokojnu Aleksandru Š. (43) koja je jutros ubijena u Nišu, tvrdi da joj je D.G., za kojeg se sumnja da je pucao, dugo pretio.
Danas se u Omanu održavaju pregovori Irana i SAD o teheranskom nuklearnom programu. Tok dođagaja koji bi mogao da odredi dalju sudbinu Bliskog istoka pratite uživo na Informer.rs.
Ruske snage napreduju duž cele linije fronta različitim intenzitetom, a aktivna zona borbenih dejstava se proteže 1.200 kilometara, izjavio je danas vrhovni komandant Oružanih snaga Ukrajine Aleksandar Sirski.
Prva fotografija Šeron Stoun u trećoj sezoni serije "Euforija" zapalila je mreže, a njen ulazak u seriji o mračanom svetu droge najavljuje jedan od najvećih iznenađenja nove sezone.
Svetislav Stefanović, Grigorije Božović, Dragiša Vasić i mnogi drugi pisci i kulturni radnici streljani su ili prognani od strane komunista posle Drugog svetskog rata.
Jedan od najgledanijih ruskih crtaća koji je osvojio i decu i roditelje u Srbiji, "Maša i medved", dobija bioskopsku verziju, pa će mališani i njihovi roditelji već od 19. marta imati priliku da omiljenu bajku gledaju na velikom platnu.
Veteranka malteške muzike, Helen Mikalef, preminula je u 75. godini, što označava kraj uspešne karijere koja je ostavila dubok trag na malteškoj muzičkoj sceni.
Na londonskoj premijeri filma "Orkanski visovi", Margo Robi je zablistala u upečatljivom izdanju koje je spojilo savremeni dizajn i bogatu filmsku simboliku.
Ispucale pete nisu samo estetski nedostata, a mnoge prirodne namirnice koje već imate u kuhinji mogu značajno poboljšati stanje kože ako se koriste redovno.
Spanać je izuzetno zdrava namirnica, ali ga mnogi ne vole zbog ukusa koji dobije nepravilnom pripremom. Uz nekoliko jednostavnih trikova, može postati ukusan i sočan dodatak svakom obroku.
Bivša učesnica rijalitija "Elita" Anđela Đuričić okačila je snimak sa Tajlnada, na kom mazi i ljubi geparda koji je u jednom trenutku vidno prestravio.
Pevačicu Milicu Todorović godinama prati imidž vedre i nasmejane devojke, ali njen emotivni život često je bio daleko od idiličnog. Iako je nastojala da privatnost sačuva od očiju javnosti, brojne veze i raskidi dospevali su u fokus medija.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar