Legendarni crnogorski stručnjak - Duško Ivanović, novi je trener Virtusa, potvrdio je italijanski velikan.
Pravi bum na tlu evropske košarke! Duško Ivanović vraća se na posao pošto je Virtus iz Bolonje potvrdio da će legendarni crnogorski stručnjak naslediti Luku Bankija.
Odmah nakon poraza od Albe u 13. kolu Evrolige, usled serije loših rezultata dojučerašnji trener Virtusa - Luka Banki, rešio je da podnese ostavku. Velikan iz Bolonje našao se u čudnoj situaciji budući da već sutra u novom kolu elitnog takmičenja dočekuju Crvenu zvezdu. Bilo je odmah jasno da njegov naslednik neće biti imenovan za duel protiv srpskog šampiona, ali se postavljalo pitanje ko će na užarenu klupu Virtusa.
Podsećamo, prema prvim informacijama novi trener Virtusa trebao je da bude Saša Đorđević. On je, ipak, odbio ponudu budući da se oporavlja od nedavne operacije kuka. Ni ideja sa Sašom Obradovićem nije prošla zbog čega je Duško Ivanović već danas figurirao kao prvi kandidat za Bankijevog naslednika.
Ukoliko ne bude predvodio Virtus protiv Crvene zvezde, crnogorski stručnjak će debi na klupi imati protiv milanske Olimpije u nedelju.
Ivanović je u karijeri predvodio Baskoniju, Barselonu, Panatinaikos i Crvenu zvezdu.
Nenad Jakovljević, nekadašnji pomoćnik Svetislava Pešića i Duška Ivanovića, vodiće Virtus protiv Crvene zvezde, nakon čega se očekuje imenovanje novog trenera u Bolonji.
Košarkaši Crvene zvezde sutra će se sastati sa Virtusom iz Bolonje (20:30) u okviru 14. kola Evrolige! Izabranici Janisa Sferopulosa imaće priliku za "popravni ispit" nakon poraza od Armanija, ali prema mišljenju bukmejkera, neće im biti lako. Tim iz Bolonje, iako bez stalnog trenera, slovi za favorita u ovom duelu.
Utakmica protiv Armanija je druga ove sezone, posle one u Madridu, gde se jasno vidi da se nismo borili. Na nama je bilo da damo sve od sebe, a to nismo uradili, poručuje košarkaš Crvene zvezde, Majk Daum (29)!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nenad Jakovljević, nekadašnji pomoćnik Svetislava Pešića i Duška Ivanovića, vodiće Virtus protiv Crvene zvezde, nakon čega se očekuje imenovanje novog trenera u Bolonji.
Blokaderska banda umislila je da ima pravo da deli pravdu, a najbolji dokaz za to je današnji haos ispred Pravnog fakulteta - za taj događaj su direktno odgovorni zlikovci blokaderi, ali oni za sve pokušavaju da okrive građane koji su bili blokirani.
Zastrašujuća scena odvila se danas ispred Pravnog fakulteta u srcu Beograda, gde se u Bulevaru kralja Aleksandra okupila šačica blokadera i ponovo maltretirala građane koji su učestvovali u saobraćaju, a rezultat toga je stravičan - jedan automobil pokosio je starijeg čoveka na pešačkom prelazu.
Stariji čovek (90) koji je danas oboren ispred Pravnog fakulteta u Beogradu nakon što su blokaderi siledžije suprotno zakonu blokirali raskrsnicu i maltretirali građane onemogućavajući im da se slobodno kreću, nije teže povređen, saznaje Informer.
Ministarstvo unutrašnjih poslova se oglasilo danas povodom incidenata ispred Pravnog fakulteta sa apelom na uzdržanost od organizovanja i učešća u neprijavljenim javnim okupljanima.
Kao pravi krvoloci, predstavnici blokadera stajali sa strane i nemo posmatrali kako blokaderi tuku ljude. Pogledajte ko je sve prisustvovao skandaloznom incidentu ispred Pravnog fakulteta.
Blokaderi koji su kod Pravnog fakulteta, nezakonito blokirali ulicu i time izazvali tešku nesreću, nasrnuli su na vozača i i njegovo vozilo marke "opel", pri čemu su polomili stakla na automobilu, a sada uklanjaju snimak sa društvenih mreža kako im se identitet ne bi znao.
Institut za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanović Batut” upozorava krpelji mogu preneti ozbiljne bolesti, poput Lajmske bolesti i krpeljskog encefalitisa, te savetuje stroge mere opreza
"Srbijavoz" a.d. obaveštava korisnike usluga da je zbog smetnje na infrastrukturnim kapacitetima došlo do privremene izmene u organizaciji saobraćaja vozova za prevoz putnika.
Teretna vozila najviše čekaju na izlazu iz zemlje na graničnom prelazu Batrovci tri, a na Sremskoj Rači dva sata, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije (AMSS).
U Višem sudu u Užicu danas je doneta presuda Branku Pušici koji je krajem 2024. godine svirepo ubio Ivanu i Predraga Novakovića u Arilju, a tim povodom obratio se Aleksandar Vučurović, punomoćnik porodica ubijenog bračnog para Ivane i Predraga Novakovića iz Arilja.
Branko Pušica (38) iz Arilja danas je pred Višim sudom u Užicu osuđen na sveukupnu kaznu na 20 godina zatvora za teško ubistvo bračnog para Ivane (37) i Predraga (40) Novaković iz Arilja 31. decembra 2024. godine.
Nakon što je pred Višim sudom u Užicu Branko Pušica (37) iz Arilja osuđen na sveukupnu kaznu zatvora od 20 godina za ubistvo bračnog para Ivane (37) i Predraga (40) Novaković iz Arilja 31. decembra 2024. godine, majka ubijene Ivane je rekla da je užasnuta presudom, ali da je očekivala ovakav ishod.
Sastankom kineskog predsednika Si Đinpinga i američkog predsednika Donalda Trampa u Pekingu počeo je drugi dan posete američkog lidera Kini, a u fokusu razgovora našli su se trgovinsko primirje, ekonomska saradnja, Iran i Tajvan. Sve najvažnije vesti pratite uživo u našem blogu na informer.rs.
Nemački kancelar Fridrih Merc poručio je da je Evropa spremna da pomogne u okončanju sukoba u Ukrajini i da će sama biti posredbnik u eventualnim pregovorima sa Rusijom.
Turska glumica Afra Saračoglu (28), koja je igrala u nekim od najpopularnijih tamošnjih serija, na neočekivan način je odlučila da se bavi filmom i televizijom.
Vin Dizel i deo originalne glumačke postave kultne franšize "Fast & Furious" okupili su se u Kanu kako bi obeležili 25 godina od početka jedne od najpopularnijih akcionih saga u istoriji filma.
Iako krastavac deluje kao biljka koja se jednostavno uzgaja, ukoliko dinja, krompir i aromatično bilje rastu u njegovoj blizini mogu značajno da usporе njegov razvoj i umanje prinos.
Kupili ste jagode koje izgledaju savršeno, a nemaju skoro nikakav ukus? Uz dodatak šećera koji koriste i profesionalni kuvari jagode mogu postati mnogo slađe, sočnije i ukusnije za samo nekoliko minuta.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar